Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) moleculez válasza csizo13 (#50) üzenetére


moleculez
veterán

Ti falu szinten nyomjatok? :Y Komoly... errol meselnel meg, kajak erdekel :C

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#52) #26097408 válasza joey04 (#8) üzenetére


#26097408
törölt tag

Ha ez igy lesz akkor tuti joparan leiratkoznak. Jobban megeri mar a YouTube Premium ahol zene mellett reklam mentes YouTube-ot kapunk, vagy Apple One ahol csomo dolgot hozzacsatolnak a zenehez.

(#53) edmen


edmen
újonc

Ezeknek a szolgáltatásoknak (Spotify, Apple Music) mi az előnye? Miért érik meg az árukat? Kérdem ezt úgy, hogy még sosem volt ilyenem, de nem tudom, hogy én vagyok-e a célközönségük.

(#54) joey04 válasza #26097408 (#52) üzenetére


joey04
titán

Apple One nekem nem éri meg. yt-t meg megmondom őszintén nem néztem annyira, azt sem tudom mennyibe kerül, azt sem tudom minden zene ott van-e, meg a költözés kérdése. Én maradok itt az áremelés után is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) Silεncε válasza #26097408 (#52) üzenetére


Silεncε
őstag

Már akinek. Nekem például kell az Xbox kliens, ami egyedül a Spotifynak van

(#56) csako


csako
veterán

Ezt olvasva regisztráltam majdnem 8 éve, azóta is használom, nagyjából 5-6 éve prémiumként, egyedüli bajaim, hogy a forint gyengülése miatt drágább lett + idén már nem találtam meg az éves előfizetést... a lyrics pedig kicsit hiányzik.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#57) Ati1979 válasza Silenzio (#2) üzenetére


Ati1979
veterán

Nincs. Én is azért jöttem át. Hiába a sok elmentett szám, hangminőségben ég is föld a kettő.
Ha lenne hifi én is visszamennék, de addig nem.

(#58) sefan67


sefan67
aktív tag

Bár más koncepció, de nekem továbbra is jó a shoutcast, és az ingyen van. :)

(#59) Mr.Silkó válasza edmen (#53) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egy elfogadható havidíjért cserébe bődületes mennyiségű zenei tartalomhoz tudsz velük hozzáférni, jó minőségben.

(#60) whatwhatwhat válasza edmen (#53) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Én azért használom, mert így egyszerűen és gyorsan tudok bárhol bármilyen zenét hallgatni. Megtetszik egy új szám, vagy eszembe jut egy régi és pár kattintással már hallgathatom is. Sok egyéb előnye is van(különösen a spotifynak), de én emiatt fizetek elő ilyenre. És az se hátrány, hogy a lelkiismeretem is nyugodt hogy legálisan jutok hozzá a zenékhez. :)

(#61) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Közel 2 éve használom, az ingyenes próbaidőszak után rögtön fizettem is elő! Függővé teszi az embert azonnal! :D Minden zene szuper minőségben van fent, nincs az mint youtube-on, hogy valami halkabb, vagy doboz hangú, más meg fél hangerőnél is kiszakítja az ajtót. Minden ugyanolyan szépen szól. Ami a legjobb számomra, hogy Windowsra is van appja (meg konkrétan minden platformon, még konzolokra is elérhető), ott is elérhetőek a listáim, ajánlásaim. A világ egyik legjobb dolga a zenestream!

(#62) WhiteWalker válasza whatwhatwhat (#60) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt bármelyik másik zene streamelő szolgáltató tudja ;]

Én pedig a napokban mondtam le sok éves előfizetés után .
Ennyi pénzért a YT Music premium jobban megéri , mert mellé csapódik a YT premium is .
Volt elég sok zene a Spotify-n ami nem volt fent a YT Music-n igen , így nem volt kérdés a váltás.

A Spotify algoritmusa pedig pont nem érdekel :P .

[ Szerkesztve ]

(#63) whatwhatwhat válasza WhiteWalker (#62) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Tudom, hogy tudja a többi is. :) Általánosan válaszoltam. A spotify-nak számomra több előnye van, de amit írtam az természetesen mindegyikre igaz.

(#64) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Engem inkább az érdekelne, hogy vhol láttam éves €-os árakat, amivel az egyéni előfizetés olcsóbbra jön ki.
De akárhova kattintok a spotify oldalán, sehol se találok ilyet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#65) SidCorky válasza Zirowe (#64) üzenetére


SidCorky
senior tag

Kb két éve még én is azon gondolkoztam, hogy befizetem az éveset aztán heló, de mire pár hónappal később elhatároztam magam, már én se találtam, valószínűleg kivették. :( Pedig még ha nem lenne olcsóbb, akkor is befizetném egy évre előre, ez úgyis fixen megy minden hónapban, legalább nem kellene figyelni, hogy legyen rajta annyi (Általában ha tudom, hogy nem lesz szükség rá, nem tartok pénzt a kártyán, csak a Spotifyre szoktam fent hagyni, de ha pont beesik valami banki költség, akkor lehet elmászni felrakni. :D Ilyen szempontból jobb volt még a Tidal, az engedte hozzácsapni a Telenoros számlámhoz az Apple-ön keresztül, aztán azzal együtt befizettem utólag, a Spoti viszont - érthető módon - nem nyeli be ennek a költségét.)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#66) Zirowe válasza SidCorky (#65) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Plusz ugye a mostani árfolyam mellett nem lett volna rossz év elején letudni az egészet. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#67) szaszimi


szaszimi
tag

itt angliaban 10 font/ fo ha egyszemelyeset vasarolsz. azert az nem gyenge. ennyit nem er, itt kicsit tularazottnak erzem

(#68) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Szerintem is sok...

(#69) Rodi 4.80 válasza WhiteWalker (#62) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Én is azt pislogom hogy jobban megéri a YT Premium, pedig szeretem a Spotit.

(#70) NomadND1


NomadND1
senior tag

Legalább 4 évig használtam Spoti premiumot, aztán két hónapja belebotlottam a tidalba. A spoti azóta csak rossz emlék. Igaz 3000 a hifi előfizetés, de meg is éri. A master számok brutálisan jól szólnak. A spoti a közelébe sem ér, de még a tükörben sem látszik :DDD

(#71) rolywrx válasza SidCorky (#34) üzenetére


rolywrx
tag

Órára megoldás van, nálam az alábbi órákon kiválóan működik telefon nélkül is, bt fülessel, rendes Spotify klienssel:
Samsung Galaxy Watch
Garmin Vivoactive 4

RolyWRX

(#72) bence1024 válasza NomadND1 (#70) üzenetére


bence1024
tag

Csak kíváncsiságból.
Milyen rendszeren jön ki ilyen érezhetően a különbség?
(Mondjuk én is találkoztam már olyan számmal a Spotin, amit hallottam már jobb minőségben)

(#73) adamklark


adamklark
senior tag

szerintem ez ilyen pszichológiai nyomás, sokat fizetek érte havonta ezért biztos sokkal jobb. ne értsétek félre biztos jobb tidal minőségben de azért Spotify sem olyan rossz hogy úristen vérzik a fülem.

(#74) NomadND1 válasza bence1024 (#72) üzenetére


NomadND1
senior tag

Már a kocsiban is érződik (Bang & Olufsen 675W) a hatalmas difi. Olyan hangok szólalnak meg, ami eddig a 320kbit miatt max. zörej volt. Itthon egy jobb vga helyett Denon + Dali, ezen viszont már döbbenetes a differencia. Kristálytiszta és minden a helyén van. Egy komolyabb hifin szerintem még ennél is jobban tud szólni.

#adamklark:
Nem mindenki hallja és a Tidal vs. Spotify koránt sem placebó, hanem valós minőségi ugrás.

[ Szerkesztve ]

(#75) Reno7 válasza adamklark (#73) üzenetére


Reno7
senior tag

Nem a formátum miatt szól jobban/rosszabbul, hanem az eltérő master miatt. (lásd loudness war)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#76) NomadND1 válasza Reno7 (#75) üzenetére


NomadND1
senior tag

Amit lehet jól és jó sza.ul csinálni. Nem véletlen, hogy egyes kiadások között óriási eltérések vannak.

(#77) SidCorky válasza rolywrx (#71) üzenetére


SidCorky
senior tag

Köszi, de Apple Watchra gondoltam :) Arra nem lehet letölteni, csak Apple Musicból

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#78) Ati1979 válasza NomadND1 (#70) üzenetére


Ati1979
veterán

Pontosan ez történt velem is. :DD
#72 bence1024
Szinte bármin kijön. Már egy minirig 3 mal hallgatva is nagy különbség.
Ha nagyon jó a rendszered akkor meg elkezd a spotify nagyon rossz lenni. Kb mintha mp3 at hallgatnál. (mert ugye az a minőség)

[ Szerkesztve ]

(#79) borges7


borges7
aktív tag

Deezert nem használ senki közületek? Bár én is csak néha-néha, meg az ingyenes próbaidőszak alatt, de most ránéztem az árakra, és vannak előnyei bőven. A prémium még mindig csak 1.499 Ft(tehát nem emelték, a Spotival ellentétben), van Hi-Fi(2.249), ráadásul van éves előfizetés, aminél már csak 1.250/ hó a prémium!

Az ajánlói talán nem olyan jók, mint a Spotinak, de mondom, nem túl sokat használtam, azt is régebben. Szóval nem egy rossz deal ez sem szerintem.

ui: Ja és van dalszöveg! :)

[ Szerkesztve ]

(#80) Jabby válasza borges7 (#79) üzenetére


Jabby
őstag

Mostanában, 1-2 hete hallgatom a Deezert.. Szerintem sem rossz deal, pl. sokkal jobban eltalálja a zenei ízlésemet, mint a Spoti.

(#81) NomadND1 válasza Ati1979 (#78) üzenetére


NomadND1
senior tag

:D

(#82) borges7


borges7
aktív tag

Új előfizetőknek most 3 hónap ingyenes Amazon Music-nál. Én kipróbáltam úgy egy éve, ez sem rossz. [link]

(#83) Littoral válasza borges7 (#79) üzenetére


Littoral
aktív tag

De, én egy elégedett Deezer-használó vagyok, nem cserélném egyikre sem, amit a témában fel lehet sorolni. Családi csomagot fizetek, két személyre 2.249 Ft-ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.