Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) stanagovic


stanagovic
tag

Engem többször próbáltak átdobni a kerítésen, mert hülye vagyok és bízok az emberekben. :O
Az egyik kis történetet megosztom veletek. Egy Acer laptopom zsanérja megadta magát, de teljesen, ezért szétbontottam és feldobtam az alkatrészeit. Az alaplapra rögtön akadt is egy vevő jelölt, de vagy négy-öt levélben ecsetelgette, fél így megvenni, mert nem tudhatja, hogy biztosan működik-e. Tökéletesen működött, de belementem, hogy elküldöm neki, beépíti, kipróbálja és majd kifizeti utána. Hozzáteszem, piti összegért hirdettem meg.
Eltelt egy hét, nem jelentkezett. Írtam neki. Nagy nehezen válaszolt, hogy nem működik nála a cucc. Próbáltam javaslatokat tenni, mit nézzen át, hiszen az alkatrész nálam tökéletesen működött. Egy hét megint semmi. Újabb levél, amire nehezen megint írt, hogy még mindig nem megy a lap. Ekkor írtam neki, hogy akkor küldje vissza. Két hét semmi. Ekkor felhívtam, mire közölte, hogy nem fogja visszaküldeni, én meg úgy sem tudok mit csinálni. :D Valóban nem, de címe, telefonszáma megvan, egyszer ha arra járok, lehet, hogy meglátogatom. :D Azóta a kitiltottak között van, gondolom mással is szórakozott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.