Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ehhez persze az is szükséges, hogy az árakat megfelelően alacsonyan tudják tartani, de a OnePlus esetében biztosak lehetünk abban, hogy erre nagyon oda fognak figyelni.

Biztos?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) dagonya válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


dagonya
aktív tag

egész biztosan odafigyelnek majd, hogy nehogy alacsony legyen az ára

(#3) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Ha a Samutól veszik a panelt, akkor nem fogják tudni elég olcsón adni (Samu sem hülye, hogy magának teremtsen konkurenciát), a másik gyártó paneljeiről eddig túl sok jót nem olvastam, akkor viszont hiába lesz olcsó...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#4) hyperspace


hyperspace
őstag

Kíváncsi vagyok, lengyelektől hogy fog ideérni a nagy panel, országon belül a GLS is rommá tördeli a TV-ket.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#5) joey04


joey04
titán

Ha sikerült egy gyors, egyszerű, illetve stabil megoldással előállniuk, amely rengeteg alkalmazást is tartalmaz, és mellé még viszonylag erős hardvert is pakolnak, akkor lehet esélyük a sikerre.

Szerintem meg inkább legyen jó a képe.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) twollah1976


twollah1976
őstag

Majd biztos oda fognak figyelni az arra...

EPIC LOL

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) ALBY


ALBY
senior tag

Már jöhet is csak a panel egy HDMI-vel és csokolom, többi vacakkal ne is erőlködjenek, ha anélkül jön (értelem szerűen olcsóbban mint a többiek qled-es tévéi), már őket is választom.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#8) tom_87 válasza joey04 (#5) üzenetére


tom_87
tag

Telefonjaikban is jó kijelzőt pakolnak (jók a beszállítók :) ), a legutóbbi telefonjuknál (7 Pro) fokozottan igaz ez. Szerintem a TV esetén se lesz ezzel gond. A cikkben szerintem arra gondoltak, hogy esetleg a telefonjaikon látott "fluidságot" sikerül megvalósítani a TV-n is. Nekem most egy 3 éves Samsung okos televízióm van. Mint mondjak, nem vagyok hasraesve a sebességétől..

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#9) TomMusic válasza twollah1976 (#6) üzenetére


TomMusic
őstag

Mármint, az árra? :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#10) mallory303 válasza hardzsi2 (#3) üzenetére


mallory303
csendes tag

A fél világ samu panelt használ. A panel egy dolog, a vezerlés nagyon sokat számít.

A digitális adat örökké megmarad. Vagy legalábbis 5 évig. Ahogy épp sikerül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.