Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bici


Bici
félisten

Az lenne a poen, ha megoldanak az AM4 kompatibilitast a hutonel. :P

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2) smc


smc
addikt

Az a hűtő nagyon vagányul fest! :R

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#3) Rayyy


Rayyy
senior tag

Szerintem, ha igazán profin tolnák, akkor a csomagolás sima fehér doboz lenne egy színnel megnyomva, minél kisebb méretben. Ez így csak környezetszennyezés. Valószínűleg 1 millióból 0,2 ember vesz úgy processzort, hogy egy polcon meglátva a dobozát megtetszik neki.
(hoppá, ezredik hsz! :U )

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#4) idegen lény válasza Rayyy (#3) üzenetére


idegen lény
őstag

Vagy ha kihagynák belőle a műanyagot. De szerintem a processzor előállítása nagyobb környezetszennyezéssel jár.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#5) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ép tervezem a processzor vételt, no nézzük csak melyiknek van vagányabb doboza!

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Aki ezt valasztja lesz egy szep doboza, bar nem tudom mire jo, en utalom a dobozokat, csak a gari miatt foglaljak a helyet mindenfele a hazban.

(#7) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Tehát Szauron szeme után, a 2. sorozat talán bányában van? Vagy egy vulkánban? Esetleg az ahol az "Egy Gyűrű"-t kovácsolták Orodruin?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#8) L3zl13 válasza Rayyy (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Általában igazad lehet, de talán pont a threadripper az a kategória ahol a körítés is számíthat a vásárlónak.

Aki hülye, haljon meg!

(#9) b.


b.
félisten

állatul néz ki a csomagolás egyébként, nekem nagyon tetszik, még ha jelentősége nem sok van. A mostani procim dobozát azóta nem láttam , hogy beépítettem a gépbe :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) #06658560 válasza L3zl13 (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

És mikor látja vásárlás előtt a dobozt a vevő? illetve melyik HEDT használó félpro-pro WS építő az, aki a csicsára megy, de nem vesz kukát akkor már?

(#11) Yany


Yany
addikt

Ez a CM hűtő a 2 hete lehozott Thermalright hűtőnek a nyomába nem ér, de cserébe nem olcsóbb sem lesz. :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#12) antikomcsi válasza b. (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Miért építetted be a procid dobozát a gébbe????

(#13) tibaimp válasza hemaka (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Így van, illetve jobban el tudod adni a régi cuccaidat, ha doboz+tartozék megvan!

Nem azért, de nekem személy szerint az Intel minitál dizájnja (ehhez képest legalábbis) jobban bejön...

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) idegen lény válasza antikomcsi (#12) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem tudtad? :Y Ha dobozostul építed be, sokkal alacsonyabb lesz a TDP-je, és designelemnek sem utolsó.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#15) tibaimp válasza b. (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen ezt egy kicsit "mellé fogalmazd", de jó lett :D Felröhögtem...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) jedis


jedis
senior tag

Azé kell egy ilyen "brutáldizájnbox", hogy ki tudd tenni otthon a nappaliba, a szekrény tetejére, és ha bejön valami bekocckult csirkenyak haverod hozzátok, akkor lássa mán, hogy nem sz.rral gurigázol a gépházon belül ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#17) b. válasza antikomcsi (#12) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD
Bocs, hosszú hét volt, Ozora fesztivál meg minden . :D :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) Tomassy00 válasza jedis (#16) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Mindenki magából indul ki :K :D

(#19) Bici válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Bici
félisten

Absztrakt művészetről nem hallottál még?
A proci házba épített doboza szimbolizálja azt a belső bezártságérzetet, amit a bitek éreznek, amikor a kapuk az értékük alapján diszkriminálják őket.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20) jedis válasza Tomassy00 (#18) üzenetére


jedis
senior tag

22 év PC-s pályafutásom alatt egy komponens doboza volt (csak) kirakva jól látható helyre anno, és az egy Diamond Monster Woodoo 3D 4MB gyorsító kártya doboza volt '97-ben ! :D Az akkor olyan volt, mint ha ma egy EVGA 1080TI "SupertOCEditionGoldPlus" dobozát tenném ki. :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#21) Z_A_P válasza jedis (#20) üzenetére


Z_A_P
addikt

"Woodoo 3D"
Hehhehe, ez valami kínai koppintás lehetett?

OK

(#22) jedis válasza Z_A_P (#21) üzenetére


jedis
senior tag

Akkor Voodoo ! Véletlenül duplán nyomtam a "V"-t ! :U ;]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#23) DraXoN válasza jedis (#22) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Valld be, remegett a kezed az izgalomtól :D

Na ezt éreznéd az új Threadripper csomagolásától is ;]

Egyébként.. egyre erősebb a gyanúm, hogy Tilkien fanok az alkotók ... a TR3nál meglátjuk követi-e a vonalat :D

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#24) Sanchez638 válasza Rayyy (#3) üzenetére


Sanchez638
addikt

Mert olyan ku*va sok proci kerűl ezekből eladásra...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#25) Legyes válasza Sanchez638 (#24) üzenetére


Legyes
tag

Az eladások 6%-a. Az elég sok...

-=LeGyEs=-

(#26) b. válasza Legyes (#25) üzenetére


b.
félisten

TR adja eladott procik 6 % részét? milyen forrás van erre?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) ddekany


ddekany
veterán

Ha ilyen CPU-ra lenne szükségem, én magamra nézve égőnek érezném ezt a dobozt (meg az előzőt is). Persze gyorsan elássa/kidobja az ember, de akkor is, furcsa ötlet, tekintve a célközönségre...

(#28) Lacika112


Lacika112
aktív tag

Nem tudom mért botránkoznak meg ezen sokan.

Nem mai találmány hogy a kategórián belüli csúcstermékeket csilli-villi dobozba pakolják.

Az egy más kérdés hogy jómagam is csak stócolom a spájzba termék meglétéig a dobozokat.

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#29) Pete55555 válasza hemaka (#6) üzenetére


Pete55555
addikt

Na látod, a gari miatt te is őrizgeted, és csak foglalja a helyet.
Ezt meg ki lehet rakni a vitrinbe is, mert jól néz ki, design elemnek sem utolsó.

...Szeretem leracsniztatni...

(#30) Bici válasza Pete55555 (#29) üzenetére


Bici
félisten

Legfeljebb gamer istvan vitrinjeben tudom elkepzelni, mint nem utolsó látványt.
Szerintem rusnya. Ha már mindenáron valami díszdobozt szeretne adni az AMD, akkor valami elegánsabbat, komolyabbat is kitalálhattak volna.
Innen is látszik, hogy az AMD a HEDT platformot nem a profi szemszögből, hanem a moddingolós, tuningolós, geek jóskák szemszögéből közelíti meg. Vagy legalábbis a marketing csapat.
Ettől függetlenül nekem is kéne egy 32 magos TR, de nekem elég lenne, ha a csilli-villi doboz, meg izom-hűtő helyett dobnának mellé egy jó minőségű vizesblokkot. Mindezt minimál papír csomagolásban matrica, és egyebek nélkül - papírok helyett is csak egy link a dobozon, hogy honnan lehet letölteni azok tartalmát.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#31) Sanchez638 válasza Bici (#30) üzenetére


Sanchez638
addikt

Attól, h pl neked nem tetszik. Azt tudom, hogy én az elöző dobozból szeretnék egyett beszerezni...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#32) Lacok


Lacok
őstag

Ebből már megoldható egy mini itx ház. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#33) idegen lény


idegen lény
őstag

Pár LED-et azért igazán rakhattak volna rá. Mondjuk annyit, amennyi mag van benne.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#34) Legyes válasza b. (#26) üzenetére


Legyes
tag

Bocsánat, a bevétel szerint 6% nem darabszámra (de nézd meg a szavazást lent): https://wccftech.com/intel-coffee-lake-amd-ryzen-cpu-market-share-july-2018/ Továbbá a Threadripper 2 bemutatásakor a PCX-nek nyilatkozták az AMD-től, hogy csak a fullos példány fogy (16 mag), a többi senkinek nem kell, ezért érezték igényét annak, hogy kihozzák a foglalatból, amit csak lehet.
Mellesleg szerintem nagyon dekoratív a doboz. Ha folytattam volna a rendszergazdáskodást, tutira beruháztam volna egy 16 magosba... A dobozt pedig polcra tettem volna ;)

[ Szerkesztve ]

-=LeGyEs=-

(#35) idegen lény válasza Legyes (#34) üzenetére


idegen lény
őstag

Pedig a gépben jobban mutatna.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#36) hemaka válasza Pete55555 (#29) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kockaknak jo lesz a vitrinben, az igaz. De nalam biztos nem kerulhetne szem ele soha a lakasban, kisse mas az izlesvilagom.

(#37) Piftuka válasza smc (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

...és a csomagolása többe kerül, mint maga a termék! ;] :DDD

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.