Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

hát igen, a yi 4k+ már 4k/60-at rögzít, ezt nem nézhetik tétlenül idén..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

Drága és bizony már nem rossz a konkurencia. Meg azért az a botladozás se tett jót, szóval ez várható volt...

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#3) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Akárhány videót nézek a yi 4k és a 4k+ is szinte mindig győztesként kerül ki. A GoPro 5 olyan mint valami félkész termék amit azért kellett kiadni mert már régen jelent meg a 4-es. Lassú, rosszul érzékeli a kijelző az érintést, újraindulások, gyors merülés, drága, stb...

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#4) Márton válasza Mp3Pintyo (#3) üzenetére


Márton
nagyúr

"rosszul érzékeli a kijelző az érintést"

ezt már rég javították, nem?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5) sting2


sting2
addikt

20 - 30K körül van már valami értelmes, könnyen kezelhető, 1080P+60Fps kamera?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#6) gyerecske válasza Mp3Pintyo (#3) üzenetére


gyerecske
senior tag

Azért egyáltalán nem ilyen szörnyű a helyzet, mint állítod.Én ezek közül egyiket sem tapasztaltam( az ár kivételével) Szerintem nagyon jó kis kamera az 5-ös.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#7) Kr/\toS válasza gyerecske (#6) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Csak olcsóbban van nála jobb.

(#8) gyerecske válasza Kr/\toS (#7) üzenetére


gyerecske
senior tag

Ezzel nem tudok vitatkozni, mert nem ismerem a konkurenciát.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#9) szorfos válasza Kr/\toS (#7) üzenetére


szorfos
csendes tag

Ennek az olcsóbban van már jobb hype-nak én is bedőltem. Karácsonyra vettem egy SJCAM 5000X Elite-et. Gyárilag halott volt az akksija. Kollégám 4000 Wifijében 1 év után adta meg magát az akku. Vett egy komplett új 4000 Wifit, aminek az akksija nem fér bele a régiébe! Nonszensz!
A régi GoPro Hero2-esem még mindig hiba nélkül működik és bár nem olyan jó mint új korában, de még 30-40 percet bír az eredeti akksija is.
Engem nem győztek meg ezek az olcsó kamerák. Ha akkor romlanak el, amikor a legjobban szükséged lenne rájuk, azaz olyat vennél fel, amit nem tudsz megismételni, akkor totál ráfizetés volt akár ingyen is.

(#10) Kr/\toS válasza szorfos (#9) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Én a Yi-kre gondoltam, abból is a 2esre.
Nekem az egyes van, 2 aksival rendeltem, ha nem tolom át wifin a képet, a 40-50perc menetidő még most is reális (már 1 aksival :) ) . Hagyott már szarban az tény, de ez elsősorban az én hanyagságom volt. Az viszont biztos hogy az 1/4 a gopro 4 silver árának, és kb 5%-al gyengébb a képe. Vagy annyival se. Persze szeressék csak a goprot azok akik akarják, csak én nem fogok 4x(2x) annyit fizetni +5% képminőségért. Meg mások se.

[ Szerkesztve ]

(#11) Márton válasza Kr/\toS (#10) üzenetére


Márton
nagyúr

A Yi1 felskálázott 720p-t tud 60p-ben, többször ki lett tárgyalva, én még képeket is megosztottam, senki nem cáfolta.. A 2-es más téma, mint az ára is :)
A gitup2 is jó vétel.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12) Kr/\toS válasza Márton (#11) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

1536x1152ről skáláz. Az nem 720p. :)
Igen írtam is, a yi2 csak feleannyiba kerül. :D

(#13) Márton válasza Kr/\toS (#12) üzenetére


Márton
nagyúr

hát a függőleges felbontás sem volt a 1080 közelében, nemhogy felette.
de hagyjuk, nincs most energiám vitázni, akkor foglalkoztam vele épp eleget, töltöttem fel natív képeket, de végül eladtam, mert munkára kell..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#14) MDMA


MDMA
tag

OFF, de kapcsolódik:
Azt mondjátok már meg nekem léci, hogy mivel játszátok le PC-n ezeket a 60 / 120 (240 :Y ) FPS-el rögzített videókat.
Mert, hogy az okos TV-m még MKV-ba csomagolva se kezeli a 120FPS-t azt végül is megértem, de azért PC-n csak kéne, h legyen vami sw, ami megoldja ezt. A VLC szaggat, a WMP és klasszikus barátja ugyan nem szaggat, de csak azért mert azok mindenképpen 30 FPS-sel játszák a képet. Mondjuk 60-nál valszeg a monitorom sem tud többet, de ettől most tekintsünk el.
És mivel szoktátok a lassítási effektust bele szerkeszteni?
THX!

Bocsköszi

(#15) Márton válasza MDMA (#14) üzenetére


Márton
nagyúr

mpchc, vegas

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16) carl18


carl18
addikt

Azta! Már a régebbi gopro is tudott 4K-ban gyönyörűen felvenni, akkor ezzel miket lehet majd csinálni ? :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#17) Márton válasza carl18 (#16) üzenetére


Márton
nagyúr

reméljük 4k/60

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.