Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

A sikeres öngyilkosságról szóló oldalakkal kapcsolatban érdemes elgondolkodni:
azok akik "sikeresek", azok nehezen fogják megosztani a tapasztalataikat. Szóval ez is olyan primitív idióták szórakozása, akik inkább azt kiabálják, hogy "ugorj". Nameg gondolom pénz is van a témában, biztos tele vannak reklámokkal az oldalak.

Az öngyilkosságok száma és a megelőző és lelkisegély-oldalak száma közt sem nagyon hiszem hogy van összefüggés. Ebben is nagy üzlet van.
Inkább a társadalom és az életminőség milyenségét kéne megnézni hozzá.
Nem véletlen hogy pl mi magyarok idegbetegek vagyunk. Elég csak komolyan elgondolkodni azon, hogy mik a kilátások fiatalként: egész eleten át csak dolgozni, hogy az adókat és a legalapvetőbb szükségleteket fedezze a jövedelem és szerencsés esetben 20 év hitel után még lakás is lesz. Simán eltelhet valaki élete úgy, hogy ugyanazon a pár négyzetkilométeren jár csak és se pénze se ideje nincs élni.

[ Szerkesztve ]

(#2) Grisa_kvr


Grisa_kvr
tag

Inkább örülnének ennek, hatmilliárdan vagyunk ezen az elbaltázott sárgolyón, legalább segítenek az önkénteseknek.

(#3) zdanee


zdanee
őstag

Azert ez elegge nagy f***sag. Senki nem lesz azert ongyilkos, mert a 'kockasfulu nyul' talalatai kozt a kereso kidobott egy emos erfelvagos forumot. Ha meg megis, ott valami eleve nem stimmelt.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) Kkocos válasza Grisa_kvr (#2) üzenetére


Kkocos
tag

Nem ertem az ongyilkosokat. 6 milliardan, de a fold lazan elbir akar 60at is. Amugy az ilyen oldalakanak a mukodtetoit jo volna megvizsgalni, mint mar feljebb is emlitettek,biztos hogy ok meg nem voltak sikeres ongyilkosok. Akkor mien szandek vezerli oket? Szerintem ep veszelyesek, s mivel nem vagyok a halalbuntetes hive, jo lesz nekik az eletfogytiglan is, meg ha nem is tenyleges, talan megjavulnak.

(#5) szabroy válasza Kkocos (#4) üzenetére


szabroy
csendes tag

60 milliardot?! te beteg vagy... igy is 10x tulnepesedes van a foldon... az elelmiszertermeles fokozasa miatt evente tiz magyarorszagnyi esoerdo tunik el, hogy legyen hely szantofoldeknek, es igy is a fold lakossaganak a negyede konkretan ehezik... a sajat ongyilkossagarol meg mindenki maga dont... , ha valaki nem akar nyomorban, panikbetegsegben, depresszioban elni, joga van donteni... nekunk nincs jogunk elitelni.

A Hülyeséget nem érdemes kitartással tetézni...

(#6) Jofi81


Jofi81
őstag

Ha valaki tényleg öngyilkos akar lenni, megtalálja a módját keresők nélkül is. Ha meg nem akar, akkor hiába buzdítja rá bárki, nem lesz az.

(#7) Narxis válasza szabroy (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

Basszus, megelőztél. :) Egy az egyben azt akartam írni. A "normális" népesség a jelenleginek a fele lenne, vagy pedig gyökeresen át kellene alakítani a gazdaságot, hogy 6 milliárd embert elbírjon a bolygó, pl. a belsőégésű motorok, füstölő gyárak, újrahasznosítás terén kellne először lépni.

Thanos was right.

(#8) lúzer válasza Narxis (#7) üzenetére


lúzer
veterán

na igen, ne tévesszen meg senkit hogy döcög a szekér

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9) rii


rii
nagyúr

úgy értelmeztem a címet, hogy halál fia, aki nem használja a PH! keresőjét ....

leülük, eltünök, süllyedek

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#10) Kkocos válasza rii (#9) üzenetére


Kkocos
tag

Az se lenne rosz, nekem is vannak otleteim, nem is volna nehez a gyakorlatba ultetni, es nem is diszkriminativ, pl az ujjonkokkal szemben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.