Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bali


bali
tag

Nem rossz, főleg ezért az árért, de én biztosra megyek, marad a sony mx 1000m2. Egyszerűen imádom.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Bekapcsolt NC mellett mennyiben változik a hangja?
Ami kínai termékem van, az remekül izolál, de gyakorlatilag a zene élvezhetetlen lesz tőle. Beszédnek még jó, tehát podcastot hallgatni.

(#3) szentkuti11 válasza #06658560 (#2) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nincs komoly befolyása, tényleg egy minimális alapzaj lép fel, de ezen kívül semmi - sem torzítás, sem pedig a régebbi ANC-sekre jellemző "bezártságérzet" nincs.

(#4) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

A tesztelőt kérdezném, hogy a Mate 20 Pro-val összekötve, hogyan ment a hangerő állítás? Arra gondolok, hogy ha a fejhallgató gombjait használta, akkor a telefon "média" hangereje (is) állítódott (megjelent a kis csúszka) vagy csak a fejhallgatóé (és a média maradt annyi, amennyi)? Remélem érthető a kérdés :)

(#5) sputnick


sputnick
tag

Ez a design nem kicsit hasonlit a QC 35-re.

Think.

(#6) #06658560 válasza szentkuti11 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Akkor megmaradnak a mélyek is?
Az enyém e téren jó, mert Type-C.

[ Szerkesztve ]

(#7) toth_janika válasza <Adamsky> (#4) üzenetére


toth_janika
őstag

Nekem is Mate20Pro-m van egy HD4.50NC fejhallgatóval, de próbáltam más BT fülesekkel és fejhallgatókkal is, de egyikkel sem állította a telefon hangerejét a füles/fejes... nem tudom miért... :(

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#8) <Adamsky> válasza toth_janika (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" egyikkel sem állította a telefon hangerejét a füles/fejes... nem tudom miért..." - én igen.

Ez az összes Huawei / Honor készülékben (Oreo-tól legalábbis) ilyen. Engem eléggé zavar, de itt a PH!-n mikor felvetem a témát, mindenki csak néz. Nem értik. Aztán nagy nehezen leesik.... a vége pedig, hogy "Ja, ez így jó, ahogy van. Miért nem tudom én külön állítgatni a hangerőt?" Ilyen és ehhez hasonló elmés, - de igazából fanboy típusú - megjegyzéseket kapok.
Pedig a stock Android-ban ez tökéletesen működik (a developer options-ban van egy disable absolute volume kapcsoló, amit, ha bekapcsolunk, kellene úgy működnie, mint alapból most az össze Huawei készüléken).
Azt sem értem, hogy a tesztelőknek ez sehol sem tűnik fel? Egyetlen magyar v. külföldi Huawei / Honor tesztben sem olvastam, hogy ez bizony így sz@r. :F

(#9) Viktor S


Viktor S
csendes tag

Az alábbi, jelenleg olcsóbban kapható, versenytársakkal szemben hogy állja meg a helyét?
Pl: Sennheiser HD 4.50 BTNC vagy JBL E65 BT NC

(#10) csongi


csongi
veterán

Nekem az egesz kialakitas idegen.
Eg ekkora izevel az ember setal az utcan . Telen talan mert meleg. Nyaron...pfff.
Eleve megy a talalgatas, hogy veszelyes e a telefon sugarzasa a fejre. Ennek a sugarzasa?.
Illetve igen nagy zsebnek kell lennie, ha nem akar az ember taskat hordani. Mikor meg nyakba log,,, en megorulnek tole.
Biztos azert mert joval energikusabb mozgasom van, es allandoan le esne , lecsuszna. Plusz telefonalsnal nem sokat er, ha nincs benne mikrofon. Akkor mehet parkolo palyara.

De egyre felkapottabb, es sokan szeretik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.