Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Szerény tapasztalataim szerint, mivel előtte én használtam a gépet, így nekem lehet köszönni a retket (van aki használja, és van aki minden reggel és este letörli, hogy a por belekarcoljon a burkolatba) a VGA cserélhető MXM 3 foglalatú ami a piacon 50.000ft-al meg is dobja az árat az integráltam szemben, a hűtés kellően túlméretezett, egy padon ült a gép nálam 70 fok felé nem nagyon ment, de itt a szobában 15-17 fok van, és a hűtőpadon 4db delta szerver venti pihen, ha munkára fogom a vasat.

Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy alaplapra integrált VGA teljesen más fizikai hatásnak van kitéve mint a gépben lévő MXM... Ezt nem magyaráznám túl aki érti érti aki nem az járjon utána.

Lehet itt szót említeni a fos 840M el szerelt laposokról is, de ha a 2 gép behal itt kártyát cserélek ott alaplapot. Sokan el vannak tájolva egy kicsit a gépeket illetően, és akkor a repedő burkolatokról nem is beszéltem a középkategóriában, ami messze siralmasabb 300k alatt mint ez.

Burkolat, egy fos... tény nem kell cicomázni a szart de kellően puha ahhoz, hogy horpadjon és inkább elnyelje az ütést, a továbbvezetés helyett ahol a lap issza meg az árát, így szerintem tökéletes, ejtettem már el gépet és inkább ez mint a merev divatgépek kialakítása.

Billentyűmatricát meg nem látok a gépen akár hogy is nézem...

https://www.youtube.com/@kisstontour

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.