Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dugesz77


dugesz77
őstag

Biztos csak nekem zavarja a szemem,de fotózás előtt ráfért volna egy takarítás a gépre. Úgy néz ki szegény mint amibe gofrit sütöttek. Ha használt egy gép ha nem adjuk meg a módját egy bemutatónak.

(#2) Massmurderer válasza dugesz77 (#1) üzenetére


Massmurderer
őstag

ép irni akartam énis,de megelöztél.nálam legjobban a nyitot állapotban a kijelzö szurt szemet hogy maszatos

(#3) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Eszmeletlen bazari ahogy kinez ez a gep. Mar nem arra irom , hogy nincs letakaritva , hanem ugy a formaterv/anyaghasznalatra. Az mar masik kerdes , hogy ezt a teljesitmeny nevesebb gyartok 2centi/2kilo gephazakba pakoljak bele ugy , hogy egymilliardszor energiatakarekosabb is a vegeredmeny.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4) Bird


Bird
addikt

Nem értelek benneteket, ettől válik igazán fapadossá és low budget életérzés is így, ebben a formában csúcsosodik ki teljes pompájában.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) RazorDaPro


RazorDaPro
tag

Ez a billentyűzetmatricázás übergagyi :D

Pixel 4

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Uh, ha már mindenképp használnom kéne, összecsukva az asztal alá száműzném, alá egy hűtőpadot, és külső monitorral-perifériákkal. Bármit, csak ne lássam. :DDD

(#7) satz18


satz18
őstag

Köszönjük a cikket.
Ha már használt gémer gépekről van szó, én a megemlíteném a NV 840m-el szerelt laposokat amik jóval olcsóbbak és töredékét fogyasztják. Pár 10-essel drágábban viszont már van 860-al is lapos, ami meg többszörösét nyújtja teljesítményben. Szóval én személy szerint nem vennék ilyen régi VGA-val gamer gépet, pár év alatt rengeteget avulnak, az újabbak ráadásul jóval kevesebbet is fogyasztanak. Én akkor látnám ennek a gépnek a létjogosultságát, ha olcsón tudnál bele venni egy NV 970m-et, mert a CPU az erős. Csak akkor meg az lenne, hogy ott vagy hogy 250k, és pár 10-essel drágábban már van alapból ilyen VGA-val szerelt gép, ami újabb, szebb, stb...

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) Polllen válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kicsit drága asztali gép lenne. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) FID válasza dugesz77 (#1) üzenetére


FID
őstag

Minek legyen patika állapotú? Legalább látszik, hogy használva van. Nekem tetszik, jó kis modding alap :D

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#10) d@vee


d@vee
őstag

Gyáá köszi a bemutatót, az a billentyűzetmatrica egy öngyilkosság :DDD
"Ha egy játék 20FPS-el még elfut, azzal én már ki vagyok békülve" Én kb. ennyi átlag fps-el toltam ki az Assassin's Creed 3-at, szóval átérzem ezt a mondatot :D Az már másik téma, hogy az AC Rogue, ami jóval később jött ki, sokkal jobban futott :DD

Ja

(#11) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Hát igen, ezekkel az sokott a baj lenni, hogy hiába van benne egy viszonylag korrekt hardver ha a "héj" gyakorlatilag lemállik róla. :(

(#12) marcosnosta


marcosnosta
tag

Hello Clevo :)

Minden, amire csak szükséged van, a legjobb árakon! www.pchazterv.hu

(#13) Fücsök007 válasza osztraksajt (#11) üzenetére


Fücsök007
őstag

A kemény műanyag bírja a strapát. Nem kellene látatlanba nyilatkozni, hogy meddig bírja a burkolat, ha nem volt eddig ilyen géped. A drágább notikon is van műanyag rész, és ha nem szokásod földhöz vágni a notit, akkor elég sokáig bírja. Ismerem a gépet egyébként, és a burkolatot meg a billentyűt leszámítva nincs benne fapados alkatrész. :N

(#14) bacsis válasza dugesz77 (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

amennyira tudtam kipucoltam, nem keveset sz*ptam az apró porszemcsék miatt ami a fényképen látszódott, de valójában nem lehetett látni... hülye fény...
az a folt viszont jogos, nem vetem észre bocsi :R
Fücsök007! Így van, igaziból a ház meg a billentyű ami kifogásolható, de csak azért mert nem egy belépő kategóriás gépről van szó... amúgy az alsó szegmensben még ennél is gyengébb házakat is látni... tehát szerintem sem lesz vele gond ha nem lesz csapkodva...

[ Szerkesztve ]

(#15) kcsa


kcsa
veterán

Ezek az MSI és OEM notebookjai valami hihetetlen gagyik. Külsőre egyértelműen, de általában nem is túl tartósak. Tapasztalatom szerint legalábbis :)

(#16) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

Te jó isten.. :Y Ez valami űbergáz! Én ennyire gagyi/bazári/ b*lf*sz kinézetű gépet sem mostanában láttam. Engem már a fényes kijelzőtől kivert a víz! Aztán azok a billentyűk, meg idióta formavilágú díszítések, vagy mik.. A nagyobb nevű gyártók "gamer" gépei sem valami pompázatosak kívülről...de ez.. szörnyű.. :O

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#17) erer1000 válasza dugesz77 (#1) üzenetére


erer1000
őstag

valamit nem értek. minden gép porosodik, de itthon egy 17éves laptopot felbontottam hogy kitakarítom, mert egyszer se volt még, de egy darab por se volt benne, venti környékén se, és végül egy újra pasztázásba ki is merült a munka.

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#18) osztraksajt válasza Fücsök007 (#13) üzenetére


osztraksajt
őstag

Hidd el nem két noti ment át eddig a kezem között, és ismerem ennek az MSI változatát konkrétan. Bacsis majd gondozza és nem lesz vele gond. De attól még gagyi a műanyag.

(#19) Rossi


Rossi
addikt

"Persze igény szerint átcserélhetjük a billentyűzetet egy MSI-féle megoldásra, de sajnos a gépben a billentyűzet világítás kábelezése sincs megoldva, így a világítás továbbra sem lesz megoldott."

Ha már cikket írsz, figyelj az apróságokra. ;)

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20) rammstein99


rammstein99
csendes tag

Köszönöm szépen a bemutatót, hasznosnak találtam! :B

We're just enthusiastic about what we do. //revolut,paypal,btc,transferwise//

(#21) szupermacs


szupermacs
veterán

Kövezzetek meg, de nekem tetszik. :D Tudom, hogy gagyinak tűnik, de akkor is. :C
Honnan lehet ilyet beszerválni?

(#22) Venyera7


Venyera7
senior tag

Esetleg procit is lehet cserélni i7 4xxx re gondolok?

(#23) justflash


justflash
tag

Az a hűtés...csak nekem tűnik karcsúnak a Thinkpadek után? A hőleadók erősen alulméretezettnek néznek ki. :F

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#24) bacsis válasza Venyera7 (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a 3000-es Ivy még belemegy :)
justflash! Igaz nem tértem ki a tesztben a hőmérsékletekre, de amúgy nem vészes.... 85fok környékén marad a VGA, ami szerintem nem rossz, a CPU sem megy feljebb :)
szupermacs! Hardveraprón már láttam ilyen gépet :)

[ Szerkesztve ]

(#25) kreten67 válasza Venyera7 (#22) üzenetére


kreten67
senior tag

Nem lehetséges prociból felfelé lépni generációkat,még akkor sem ha fizikailag bele lehet tenni.
A jövőre nézve az nvidia 970 ,980m nem szerelhető ebbe a gépbe,de ha bármi csoda folytán elindulna benne egy gtx880m vagy 980m azokat már ez a hitvány hűtés nem tudná kordában tartani. A jelenlegi vga is kissé túlmelegszik pedig csak 75watt TDP míg a 980m 125watt TDP-vel gazdálkodik.
A tartós 85 fokos vga a rövid élet titka,mert egy valamirevaló gamer notebookban 75 c fölé nem megy a vga hőfoka.
Ez egy belépőszintű gamer notebook ami tökéletes régebbi alacsony gépigényű játékok futtatására.
Nem rossz gép ez ,de nem upgradelhető a végtelenségig!

(#26) Venyera7 válasza kreten67 (#25) üzenetére


Venyera7
senior tag

Sajnos ez a gond a hordozhatósággal, megvannak a korlátjai. Meg egy 980m sem olcsó mulatság. Ettől eltekintve egész jó kis noti ez. Bár ha mindenképp a későbbi fejlesztés a cél akkor alienware noti is számításba jöhet ebben az árban ilyen hardverrel azoknak a hűtése sokkal jobb.

(#27) Fücsök007 válasza kreten67 (#25) üzenetére


Fücsök007
őstag

Egy GTX 970M kártyával elbír a hűtés, és tesztelték is ezzel a típussal már régen. Furcsa, hogy ezt nem tudod. Külföldi oldalakon le is van írva a medion notiknál, hogy melyik MSI bios-t kell rá rakni a tuninghoz, meg a fejleszthetőséghez. A hőfokok magasak, ebben megerősítelek, de lehet erősebb msi ventit rakni a gépbe, viszont a VGA és a CPU hűtése ugyanaz mint az MSI GT780DR/GT70 esetén. A mostani proci kb. egy GTX 970M-et tud kihajtani, azután már elavult lesz a gép.

(#28) Bluesummers válasza szupermacs (#21) üzenetére


Bluesummers
őstag

Szia!
Ha érdekel, Lengyelországból tudok Medion Erazereket garanciával szerezni. Nemrég füstölt be egy GTX 670M, szó nélkül cserélték, nemsokára viszem vissza tulajának, de mivel garanciális, ezért előre kérném az adatokat, hogy milyen SSD-vel és milyen memóriával kéri az illető, utólag cserére nincsen (avagy csak saját felelősségre) van mód.

A cikkírónak köszönöm szépen! Legjobb barátomnak is pont ugyanilyen ajánlottam anno. Apropó, MSI alaplap ez tény, de jól tuningolható egy darab.

A műanyag miért "gagyi"? Sajnos nem vasból van, tehát a műanyag az kb. műanyag. Legalább nem fűti a kezed ha gépelsz rajta (ez egy mínusz, a bill.kialakítás picikét kockás, ez tény).

UP A CIKKÍRÓJÁNAK MÉG EGYSZER!!!

Ha valakit érdekelnek Medion Erazerek, priviben keressen meg. Jövő héten megyek Mo-ra.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#29) Bluesummers válasza Bird (#4) üzenetére


Bluesummers
őstag

:R

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#30) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Szerény tapasztalataim szerint, mivel előtte én használtam a gépet, így nekem lehet köszönni a retket (van aki használja, és van aki minden reggel és este letörli, hogy a por belekarcoljon a burkolatba) a VGA cserélhető MXM 3 foglalatú ami a piacon 50.000ft-al meg is dobja az árat az integráltam szemben, a hűtés kellően túlméretezett, egy padon ült a gép nálam 70 fok felé nem nagyon ment, de itt a szobában 15-17 fok van, és a hűtőpadon 4db delta szerver venti pihen, ha munkára fogom a vasat.

Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy egy alaplapra integrált VGA teljesen más fizikai hatásnak van kitéve mint a gépben lévő MXM... Ezt nem magyaráznám túl aki érti érti aki nem az járjon utána.

Lehet itt szót említeni a fos 840M el szerelt laposokról is, de ha a 2 gép behal itt kártyát cserélek ott alaplapot. Sokan el vannak tájolva egy kicsit a gépeket illetően, és akkor a repedő burkolatokról nem is beszéltem a középkategóriában, ami messze siralmasabb 300k alatt mint ez.

Burkolat, egy fos... tény nem kell cicomázni a szart de kellően puha ahhoz, hogy horpadjon és inkább elnyelje az ütést, a továbbvezetés helyett ahol a lap issza meg az árát, így szerintem tökéletes, ejtettem már el gépet és inkább ez mint a merev divatgépek kialakítása.

Billentyűmatricát meg nem látok a gépen akár hogy is nézem...

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#31) Seirus


Seirus
tag

Nekem az ár elég húzósnak tűnik.

ASUS-nak van szép fémházas 950m-el szerelt 15-ös notija 210K körül boltban.
Igaz még nem fogtam a kezembe ill. valszeg az nem upgradelhető és gyengébb is a procija, de szerintem amúgy sem az a szűk keresztmetszet és a hordozhatóság összehasonlíthatatlan.
(meghát a 2 év gari sem utolsó)

De lehet elvakult vagyok és másnak a 17" előny :DDD

Amit sajnálok, hogy 950m-el szerelten nem nagyon vannak sima HD-s laptopok, pedig szerintem 15"-on még teljesen jó lenne HD-ban és akkor natív felbontáson minden futna gyönyörűen egy ilyen vga-val. :))

Telefonszám adatlapomon.

(#32) kreten67 válasza Tamás9x (#30) üzenetére


kreten67
senior tag

"gép nálam 70 fok felé nem nagyon ment, de itt a szobában 15-17 fok van, és a hűtőpadon"
Azért az hogy a szobában 15-17 fok van nem teljesen természetes,mert az ember 20-22 fokra van optimalizálva! A nyáron előforduló 30 fokos hőségben a vga abban a gépben 80-90 között agonizál ami már nem elfogadható érték. A jelenlegi notimba most épp egy gtx680m van és eddig 67 volt a plafon a nyári hőségben (nem használok hűtőpadot), bár a hűtését jelentősen módoltam a gyárihoz képest.
A 2. hdd helyét beáldoztam egy ventilátornak ,de még így is maradt egy msata és egy sata.
Nos ebben simán elketyeg majd egy 980m a későbbiekben annak ellenére hogy ez is csak egy 2012 gyártású betegágy aminek az értéke alig haladja meg a 200e ft-ot napjainkban.

[ Szerkesztve ]

(#33) Tamás9x válasza kreten67 (#32) üzenetére


Tamás9x
őstag

Ezzel nagyon nem értek egyet, mert embere válogatja, én szeretem a hideget, 22 fok nekem már sokszor kellemetlen.

GTX560m vs GTX680, nem ugyan az a gyártástechnológia, és az azonos beállítás melletti GPU terheltség.
Számolni kellene hőleadó felületet, légszállítást, és a terhelés alatt leadott hőt W-ban. Nagyban számít a páratartalomtól is, de ez már kicsit összetettebb dolog. A gyártóknak nem érdekük, hogy a gép örökké menjen, így inkább hagyják főni a GPU-t minthogy ordítson a venti és kellően hűtse a rendszert.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#34) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

"Nyers erőben is simán hozza a 3,8GHz-en járatott 6 magos Phenom II-es CPU-m szintjét."
Khm, egy 3.2Ghz-est sem ér utol:

(#35) erer1000 válasza Tamás9x (#33) üzenetére


erer1000
őstag

én is hűvös párti vagyok, 18fok ideális, 20 meg elmegy ha nem kell mozogni, de tavasszal ha nyitva hagyom az ablakot, 15fokos szobában ébredek vékony takaróval, na az a legjobb :3

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#36) FoxiestFox válasza kreten67 (#32) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem a magas hőmérséklet tesz kárt a chipben, hanem a gyakori ingadozás magas és alacsony hőfok között.
Ezért múlik sok azon, hogy milyen a hűtés, illetve a ventilátor fordulatszámát hogyan szabályozza a BIOS.
Célszerűbb üresjáratban is kicsit melegebben tartani, terhelésen pedig hűteni, amennyire csak lehet, így a hőmérséklet-különbségből adódó hőtágulás nem cseszi szét idejekorán a GPU tokozását.
Mert a chip a legritkább esetben nyekken meg, a tokozása annál hamarabb.
Tehát ha valaki úgy használja a notit, hogy üresjáratban 40 fokosra hűtteti, játék alatt pedig 80-85, és esetleg napi többször ki-be kapcsolja, hát... necces. Az a 40-60 Celsius hőingás nem kíméli az anyagot. :D

Varázslatos lenne amúgy, ha valaki rájönne, hogy meg lehet ugyanúgy valósítani a GPU-t, mint a CPU-t... egyből nem hullana a consumer sem, max throttlingolna, ha pocsék a hűtés.
Ezekben a DTR consumer gépekben, illetve a nagyobb business cuccokban is, bőven lenne hely egy cserélhető GPU-s megoldásnak. Persze akkor Mindenki hajtana 10-20 évig egy notit, mert eleinte játszani, később retro játszani mindig kiváló lenne. (Mármint a consumer előbb széthullik, de hardveresen, értitek. :D )

[ Szerkesztve ]

(#37) kreten67 válasza FoxiestFox (#36) üzenetére


kreten67
senior tag

Szervizes vagyok többek közt profi BGA rework állomással! :R
Nemhogy a vga nem tokozott ,de az intel ez évtől már nem gyárt tokozott mobil procit csak a BGA a jövő :W .
A terveik szerint a dekstop fronton is fokozatosan bevezetik a bga cpu-kat az alsóbb kategóriákban.

Én már nem vásárolok újabb gamer notebookot az biztos,a jelenlegi Alienware m17x r4 az utolsó amiért pénzt adtam. Valószínűleg mellém fogják temetni ,mert van 4db alaplapom és 5-6 db vgám a szekrénybe.
Ráadásul már nincs is időm játszani!

(#38) Bluesummers válasza kreten67 (#37) üzenetére


Bluesummers
őstag

"mert van 4db alaplapom és 5-6 db vgám a szekrénybe." - loooooooool, ez kész!
Yeah, Alienware 2 hűtő mellé egy 3.??? Na ne, Intel Core i7 2. gen + GTX 880M moddingolásom mellett (BIOS-maszlagolás...) (tudom, páran akik olvasgatják a gamer notit, előhoztam, mindegy...) volt egy max 74 fok. Annyi még a graf.kártya alág is tettem bőven thermopastát.
http://postimg.org/gallery/1yliv9bt8/

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#39) kreten67 válasza Bluesummers (#38) üzenetére


kreten67
senior tag

Ez az R4 eredetileg R3 volt és az 580m miatt kellett bele a + venti.
Az 580 és a 675m gyakori meghibásodása nem a vga chip degradálása vagy leválása volt,inkább a vrm-ek rendszeres túlhevülése miatt haltak be. A 680m nem egy problémás vga,de a ventit mégis benne hagytam ,mert az R3 és R4 leggyakoribb betegsége a PCH chip leválása az alaplapról [link].
Ez a venti a pch chipnek sokat segít mivel szerencsétlen a procitól is és a vgától is kapja a meleget ami gyakran akár 100 fokig is melegszik.
A vga alól ki kell szedni a gap padot mert átadja a hőt az alaplapnak pontosan arra a részére ahová a pch segge néz.
A + venti átszellőzteti a vga és az alaplap közötti rést ami óriási nyereség a PCH-nak és a VGA is élvezi áldásos hatását.
A tavalyi évben nem egy R4 es gépben kellett emiatt alaplapot cserélni,sőt az idén már a január is azzal kezdődött hogy egy alienware 18 PCH behalt és alaplapcserére szorult.
Nem magamnak tartogatom az alkatrészeket, bár az R4 mostanában nem hallat magáról szervizelés szempontjából. 18 ,17 és 14 alaplapom is van készleten(nem magamnak tartogatom).

[ Szerkesztve ]

(#40) jacint78


jacint78
addikt

Medion mi... :DD Hányszor volt már reballozva? :DD

type your text here..

(#41) Fücsök007 válasza jacint78 (#40) üzenetére


Fücsök007
őstag

Egyszer sem. ;) Megkímélt gép került a mesterhez. :K

(#42) kreten67 válasza jacint78 (#40) üzenetére


kreten67
senior tag

A gagyinak látszó gépek néha jobban bírják a strapát neves társaiknál :R .
Most is van egy Chiligreen notim használatban i5 2520m cpu és nv560gt integrált vga, nos meglepően állja a sarat,csak hát ezzel a névvel tudásának megfelelően gyakorlatilag eladhatatlan.

(#43) Tamás9x válasza jacint78 (#40) üzenetére


Tamás9x
őstag

Sajnos meglepődnél, hogy anyagminőségben kenterbe veri az Asus- és Acer sőt a Toshibát is. :O

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#44) Fücsök007 válasza kreten67 (#42) üzenetére


Fücsök007
őstag

A gagyinak látszó gépek néha jobban bírják a strapát neves társaiknál.
És ennek ellenére még mindig sokan fikázzák a medion notikat. :D Egyébként a burkolat nem kínai gyártmány, csak a belső részeket gyártja az MSI.

[ Szerkesztve ]

(#45) eldiablo válasza kreten67 (#42) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Persze, mert ezeket is nagy ODM gyártók gyártják. Több a márkanév, mint a gyártó a világon.
Csak néhány az ODM gyártók közül: Quanta, Compal, Wistron, Inventec...

Fücsök007, nem kínai, mert Taiwani. :D Egyébként az MSI soha nem gyártott notikat, hanem a Clevo gépeket adta el a saját neve alatt.

[ Szerkesztve ]

(#46) jacint78 válasza Tamás9x (#43) üzenetére


jacint78
addikt

Hajszál pontosan tisztában vagyok szinte minden gép jellemzőivel, a medionok hullanak mint a legyek, hiába jobb a burkolata, az emesí borzalmas.. :D

type your text here..

(#47) Bluesummers válasza jacint78 (#46) üzenetére


Bluesummers
őstag

Akkor miért van MSI-d? Már bocsánat, de nagyon ellentétes ez így:
Cuccok
MSI Borzalom85-G41 PC Máté

Add el, cseréld le. Én se megyek oda apple fórumba fikázni, hogy mennyire drága és szar és nem éri meg az árát stb...
Ne vedd meg :)

https://pl.msi.com/product/motherboard/B85-G41-PC-Mate.html#hero-overview

"Hajszál pontosan tisztában vagyok szinte minden gép jellemzőivel" - akkor mondd el mindenkinek fapados gamerként Te mit ajánlasz, ami tuningolható, jó áron van, s nem egy "borzalom"? - nem fikázás, őszintén kíváncsi vagyok, mert nekem bár volt már kb. 100-110 notebookom 4-5 év alatt, de "hajszál pontosan tisztában" azért nem vagyok velük. Ahhoz terveznem kellett volna legalább 10-15 modellt mindegyik cégnél, akkor már ki merném állítani ezt.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#48) Tamás9x válasza Bluesummers (#47) üzenetére


Tamás9x
őstag

Felesleges vele foglalkozni keveri a szezont a fazonnal, napi 5 típus fut át a kezem alatt, de még én sem látom át a teljes skálát.
nem lehet általánosítani mert van alsó közép és felső kategória, ami neki van az pont az alsó..:D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#49) jacint78 válasza Bluesummers (#47) üzenetére


jacint78
addikt

:DD Épp azért, mert az MSI döglik rendesen, ez a lap is hibás kicsit, ezért is van MSI ideiglenes jelleggel, ingyen volt itt hagyták. :DD

Tamás9x

Kötve hiszem, elég sokat javítok lapokat ahhoz, hogy tudjam mi a gagyi szar.. :DDD

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#50) Bluesummers válasza jacint78 (#49) üzenetére


Bluesummers
őstag

Gratulálok! Ezzel magadat jellemezted, tehát beismered, hogy jó neked az általad vélt sz@r is ... ergó a Te véleményedre itt senki nem kíváncsi. Kérlek oltsd az észt máshol ... :(((

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.