Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Mannster válasza fil (#250) üzenetére


Mannster
csendes tag

Van wifi 2gb ram/ 8gb rom (65.000 körül indul), van lte(gsm)+wifi 2gb ram/ 8gb rom (kb 10.000-el több) és van premium ami lte(gsm)+wifi 3gb ram/ 32gb rom, meg talán 64gb ramos is ezek sokkal többe jönnek.

(#252) sonye


sonye
senior tag

Üdv a csapatnak!

ASUS Zenpadomat váltanám le egy ilyen tabletre.

Mi a tapasztalat, mennyire gyors?
Az lenne a jó, ha a netezés sebessége a P9 lite szintjét megütné, mert a zenpad csiga lassú a telefonhoz képest.

Gondolkodok az M3-n is, de ahogy utána olvastam nem sok a különbség, viszont jóval drágább.

(#253) fil válasza Mannster (#251) üzenetére


fil
őstag

Köszönöm.

(#254) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, vásároltam édesanyámnak egy ilyen tabletet. A kérdésem az lenne, hogy érdemes e az 6-os oprendszert fel tennem neki. Az üzemideje vagy a gördülékenysége jobb esetleg? Köszi a segítséget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#255) Norbinnyó válasza Jano_023 (#254) üzenetére


Norbinnyó
csendes újonc

Gördülékenyebb de üzem időben nem tapasztaltam javulást.

(#256) Jano_023 válasza Norbinnyó (#255) üzenetére


Jano_023
őstag

De rosszabb lett vagy ugyan olyan? Más változás esetleg?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#257) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa lettem egy ilyen tabnak. Hát így elsőre eléggé elfogott a wow-faktor :D

Vamos a la playa.

(#258) sonye válasza juuzer (#257) üzenetére


sonye
senior tag

wow de rossz vagy wow de jó?

(#259) Jano_023


Jano_023
őstag

Sikerült a tabletel egy kis időt letölteni és nagyon meg voltam elégedve vele.
Azok akik már hosszabb ideje használják azoktól kérdezném, hogy egy idő után belassul a rendszer? Vagy ilyen hiba ennél a készüléknél nincsen?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#260) juuzer válasza sonye (#258) üzenetére


juuzer
addikt

Wow de jó :D

Egyéb:

Azt nem tudjátok, higy max mekkora méretű külső driveokat kezel otg-n?

Illetve ha még az első töltés előtt kikapcsolásig merült a tablet (bealudtam) az nagy baj? :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#261) dussy válasza Jano_023 (#259) üzenetére


dussy
őstag

Karácsony óta használom teljes elégedettséggel! Nem tapasztaltam semmilyen lassulást!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#262) g@bo


g@bo
nagyúr

urak, még mindig megéri a masina a 65 ropis aktuális árát? :R

(#263) Jano_023 válasza g@bo (#262) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, én 35k vettem egy barátomtól egy 128gb kártyával tokkal, fóliával. Szóval újonnan nem vennék ennyiért. Akkor már az új változatát az m3-mat kicsit drágább, de sokkal erősebb vas van benne. Vagy keress használtan 30-40k körül.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#264) g@bo válasza Jano_023 (#263) üzenetére


g@bo
nagyúr

jó jó, de ha nem szeretem a használt cuccokat... ? :U

(#265) Jano_023 válasza g@bo (#264) üzenetére


Jano_023
őstag

Nem tudom mennyit szánsz rá, de az M3 legolcsóbb változata 100k. Ez egy régebbi és 70k én rá szánnám még azt a 30k az újra. De amúgy edigitalnal most 20 havi kamatmentes akcióban van.
Amúgy alapjában nem rossz gép de nem mondanám azt hogy 2-3 év múlva is gördülékenyen menni fog, amit vettem már most van ami nem olyan simán megy, néha akad.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#266) g@bo válasza Jano_023 (#265) üzenetére


g@bo
nagyúr

az m2 ről beszélünk, az 65k. m3 100 ropiért már sok, lassan egy noti ára. :F

[ Szerkesztve ]

(#267) Jano_023 válasza g@bo (#266) üzenetére


Jano_023
őstag

Ezért az összegért jelenleg nem nagyon van jobb tab.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#268) dussy válasza g@bo (#262) üzenetére


dussy
őstag

Szerintem megéri, de ezt igazából magadnak kell megválaszolni. :))

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#269) Jano_023 válasza g@bo (#266) üzenetére


Jano_023
őstag

Van esetleg más alternatíva amit néztél?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#270) Sperafico


Sperafico
tag

Sziasztok!
Az mitől lehet hogy gépeles közben véletlenszerűen eltűnik a billentyűzet?
Mi okozhatja? Nem érek hozzá a kijelzőhöz máshol!

(#271) cotag válasza Sperafico (#270) üzenetére


cotag
senior tag

M2-801 W erre kaphatnék egy linket 6.0-ra?

(#272) bikerlacee


bikerlacee
csendes tag

Kijött más színben is ez a tab, vagy csak fehérban?

[ Szerkesztve ]

(#273) cotag


cotag
senior tag

801W-re szedtem le romot de televan kínai appokkal..
Linkelne vki normális 6.0-ás europai romot?
Megköszönném :R

(#274) cotag


cotag
senior tag

Visszafelé hogy frissítünk??

(#275) cotag


cotag
senior tag

26Gb-os film normális ha szaggat Vlc progival nézve??

(#276) nbware válasza cotag (#275) üzenetére


nbware
senior tag

igen

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#277) cotag válasza nbware (#276) üzenetére


cotag
senior tag

Köszönöm. Sikerült egy hülye romot feltenni, B213 végű.
Most nemtudok vissza menni régebbi romra' van ötleted? :R

(#278) cotag válasza cotag (#277) üzenetére


cotag
senior tag

Valaki??????
:W

(#279) mtibor2 válasza gabor_b (#211) üzenetére


mtibor2
csendes tag

Hogyan rootoltad?

Máthé Tibor

(#280) mtibor2 válasza cotag (#277) üzenetére


mtibor2
csendes tag

Mi a gond? nem áll fel a rendszer?

Máthé Tibor

(#281) cotag válasza mtibor2 (#280) üzenetére


cotag
senior tag

Feláll, működik. De eu romot akarok...
Ez a sok kínai vacak nem kellene.
Pl egy témát sem nem enged letölteni mert kínaiul kiír minden hülyeséget.

(#282) gabor_b válasza mtibor2 (#279) üzenetére


gabor_b
tag

Miután a 6-os rendszer felment, akkor kerestem egy twrp ( cutom recovery)-t.
Feltettem, majd a supersu.zip-re rákeresve letöltöttem, és twrp alól telepítve kész is volt a root.

De ehet nyitott bootloader szükséges. Az 5-s droid alatt volt olyan menüpont a beállításokban, hogy oem feloldás. Anno ezt bekapcsoltam, és így ment fel a 6-s droid.
Tehát nekem nyitott bootloaderem van.
6-os alatt ilyet nem találtam. Lehet ha nem nyitott a bootloader, akkor nem megy a root.

De ha valakinek van tapasztalata, akinek nem nyitott, akkor kérem jelezze, vagy ,meséljen, hogy sikerül a root, feltéve ha sikerült.

(#283) Kimi87 válasza Barcsik (#12) üzenetére


Kimi87
csendes tag

Szia! Tudom már nagyon régi a kommented, de nem emlékszel hol szerezted azt a billentyűzetes tokot ??

(#284) cotag


cotag
senior tag

Visszafelé hogy frissítünk romot??
Segítene valaki? :R

(#285) havenday


havenday
tag

a tab nem reagál az érintésre, bekapcsol, működik, de nem reagál semmire, csak a bekapcsológombra. Mit tudnék tenni vagy hogy tudnám reset telni?

(#286) Tüske0614 válasza havenday (#285) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

recoveryben inditani és wipe

(#287) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hali. Olyan gondom lenne, hogy egyszercsak elsötétült a képernyő. Ha nyomom a bekapcsoló gombot egyet rezzen de a képernyő nem kapcsol be. Le sem ejtettem szóval nem tudom mi lett vele. Ilyet még nem csinált. A sim tálca mellett van egy fehér gomb gondolom lefagyás esetén használható. De annál is csak rezzen és semmi. Valakinek valami ötlete?

Motorola G51

(#288) Jano_023 válasza joelke HU (#287) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, nem lehet hogy 0ra merült. Tedd fel töltőre pár órát aztán találd ki.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#289) joelke HU válasza Jano_023 (#288) üzenetére


joelke HU
senior tag

Sajnos nem. Ha nullán van és töltőre rakom akkor piros és ahogy tölti sárga majd feltöltve zöld a led. És most narancs, szóval van benne. Meg éppen ment a spotify mikor elsötétült. Az szépen szólt tovább amíg a gombbal ki nem kapcsoltam. Félek LCD szart be, de gondolom az durván drága cserélni.

Motorola G51

(#290) Jano_023 válasza joelke HU (#289) üzenetére


Jano_023
őstag

Hali, sajnos nem tudok mást. Muszáj leszel bevinni szervizbe.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#291) joelke HU válasza Jano_023 (#290) üzenetére


joelke HU
senior tag

Hát valszeg tényleg az. Mert facebook értesítés szépen jött rá az előbb. Így mostmár tuti a kijelző a ludas. Az előbb leugrottam egy Sufni GSM-be. 25 ezret mondott kb. a hapsi. Hát ennyit nem akarok egy két éves tabletre költeni.

Csak azt nem tudom így hogyan tudnám törölni az adatokat róla. Mert ha eladom így akkor simán bejelentkezve marad mindenhol. Ehh...

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#292) #65510400 válasza joelke HU (#291) üzenetére


#65510400
törölt tag

Hogy adod el hibás képernyővel?

(#293) Jano_023 válasza joelke HU (#291) üzenetére


Jano_023
őstag

Nincsen rajta hard reset? Az vissza állítja alapba nem?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#294) joelke HU válasza #65510400 (#292) üzenetére


joelke HU
senior tag

Lehet valaki kínából vagy máshonnan tud szerezni bele új kijelzőt, amit bele tud szerelni. Nyílván erősen értékcsökkentve adnám, nem annyiért, mint egy tökéletesen működő példányt.

Jano_023

A google find device-ja megoldotta elméletileg. Az törölte az adatokat róla. Számítógépre dugva meg a többi cuccot szedtem le róla. Elvileg így már tiszta.

Motorola G51

(#295) Jano_023 válasza joelke HU (#294) üzenetére


Jano_023
őstag

Most néztem meg Ebayen 11K a kijelző. Már csak keresned kell valami helyet ahol kicserélik.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#296) ANT válasza joelke HU (#287) üzenetére


ANT
őstag

Kapd le a hátlapot, nézd meg a kijelző szalagkábelét, hátha csak az sérült/kontakthibás.
Itt egy gyorstalpaló a szétszedésről.

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#297) cotag


cotag
senior tag

Sikeresen feltettem egy 6.0-ás ázsiai romot....
Nincs Play áruház meg kb semmi amit mi használunk.
Visszafelé nem frissül a tab, mit tudok tenni hogy legyen Play áruház legalább??

(#298) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!
Ajándék gyanánt szemezek egy ilyen készülékkel. Huawei Mediapad M2 (M2-801W), tehát Wifi only.
A fórumot böngészve meglepődve láttam, hogy még a 6.0 Androidra való frissítési lehetőség is újdonság számba megy. Ez viszont mostanában jött ki? Hivatalosan is elérhető? A Huawei honlapon nem találtam az infót erről.
7, vagy a feletti Android verzió felejtős?

(#299) Ronan968 válasza gabor_b (#217) üzenetére


Ronan968
tag

Nekem sajnos 19%-nál megáll a telepítés.Vajon mi lehet a gond?Vodafonos a tab és nem rotolt.

(#300) flesh


flesh
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltam hozzá egy ilyen tokot, és azóta nem kell bajlódni a képernyő lezárásával/ feloldásával automatikusan ébreszti a képernyőt! ;)

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.