Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem abszolút korrekt gép, az árazás is rendben van, főleg hogy kezdőár, ha beáll 75-80ezerre, az lesz az igazi. Bár azt nem értem, saját SoC-ra miért nem ment az optimalizálás.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#2) NavySeal


NavySeal
senior tag

8"-os táblát keresek én is magamnak ez is szóba jöhet.
Ha jók az infóim lesz ebből (vagy már van is) Pro verzió 3GB RAM-al.
Sajnos, amit még kinéztem a Sony Xperia Z3 Tablet Compactból a WIFI only-t már nem forgalmazzák...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kellemes tablet, de drága. Az iPad Mini 3 is ennyi gyakorlatilag, mert folyamatosan akciózzák.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) gerii


gerii
addikt

Az üzemideje elég jó, az anyaghasználat is már mondhatni szokásos minőség, az ára egy kicsit sok lett, de így is jobb vétel mint pár koreai gyártó terméke.

(#5) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Tetszetős, de ez ennyi kicsit szerintem sok érte...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#6) helltp


helltp
aktív tag

Hát ez koppra ugyan azt tudja mint a bő 2 éves Gpad 8.3-am. Ez így nagyon sok érte szerintem.

Tudom hogy nehéz újat felmutatni, és nem is feltátlen szükséges, de ha már nem sikerült legalább az árazást igazítanák hozzá. Ha szolgáltatónál előfizuhoz odaadják bagóért nagy sikere lehet.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#7) enonlui


enonlui
tag

Hát a káva marha csodálatos! Pfff.

(#8) Ronan968


Ronan968
tag

A vodafone 1ft,vagy 24990ft-ért adja :

https://shop.vodafone.hu/lakossagi/huawei_mediapad_m2_8/elofizeteses#product_attributes/ezust/-1

(#9) Csapoati válasza enonlui (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te valami kávafetisiszta (pontosabban kávafób) lehetsz. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Farkas82 válasza helltp (#6) üzenetére


Farkas82
tag

Nekem is gpad 8,3-am van, mellette egy honor 6, ami egy kicsit gyengébb mint a mediapad, de ott is nagy a különbség müködési sebességben, ez lazán helyben hagyhatja a gpadot.

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#12) Barcsik


Barcsik
aktív tag

Múlt hét pénteken 4-5 óra nyomkodás erejéig volt alkalmam tesztelni egyet. A MA TV-ben és a tesztben is szó esik arról, hogy az Asphalt 8 bizony megakad. Multiplayer módban 3 pályát játszottam és ezt nem tapasztaltam. A hangzása tényleg rendben van. A felhasználói felület nem döccent meg használat közben, illetve alkalmazások futtatásakor sem éreztem hiányát az erőnek.
Pár perces amatőr videó a tabletről.
Bocsi a minőségért! :B

[ Szerkesztve ]

(#13) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

...hangzásban,és kinézetben van vetélytárs?

(#14) rdt89


rdt89
addikt

Ha a Snapdragon 800/801 szintjén van a chipset, akkor miért szaggat a 4K videó és miért szaggatnak rajta a komolyabb játékok? A 801 2k felbontás mellett se illetődik meg semmilyen grafikai kihívás előtt.

Engem a Xiaomi Mi Pad 2 jobban meggyőzött, de ez se rossz készülék. :)

(#15) #15419392


#15419392
törölt tag

minden egyes alklommal elgondolkodtat hogy tényleg van olyan ember aki elhiszi ezt a harman/kardonos kamu szöveget? ràadàsul a màrka sem egy nagy cucc de az hogy egy tablethez adjàk a nevüket...az meg hogy ilyen gyenge a grafikus rész megint csak vicces

(#16) icp1970


icp1970
senior tag

Szerintem is ennyiért ez jó választás.

(#17) no more válasza Csapoati (#9) üzenetére


no more
addikt

Az csak HTC-nél gáz, nemde? :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18) Csapoati válasza no more (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Neki az a baja, hogy fekete sáv van minden telefon szélén, ami fekete telefonnál oké, más színűnél viszont elüt. A HTC-nél meg az alsó-felső sáv sikerült gigászira mostanság.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ipad Mini 2 4G helyett vettem ezt.... Egy pillanatig sem volt kérdés, hogy jól választottam-e. Szuper tablet/telefon, nem akad rajta semmi, a Harman/Kardon sws-t meg ki-be lehet kapcsolni ha nem tetszik valakinek :)

Huawei 2016 = Ablakokon bedobottt Körte (szvsz).

(#20) Hallosz


Hallosz
senior tag

Határeset.
Vagy olcsóbbnak kellene lennie, vagy jobb SOC kellett volna bele.
Szerintem 70-nél többet, így nem ér.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#21) gergejly


gergejly
aktív tag

Amikor elkezdtem olvasni, örültem, hogy van mire lecserélni a lenovo tabomat. De az nulla forint volt. Ez meg kicsit drágább

(#23) Mardel92


Mardel92
tag

Éppen pár hete hoztam el egyet a Vodától. Nekem nagyon tetszik, teljesen meg vagyok vele elégedve, pedig egy Nexus 7 (2nd) 4G+WiFi volt az elődje, csak az feladta a harcot 2 év nyúzás után.
Néha kicsit tényleg lassabbnak érzem, mint az előzőt, de nem vészes, a mindennapokban fel sem tűnik. Akksi nagyon jó erőben van, 2 naponta töltöm, pedig melómból adódóan elég sűrűn használom, nem csak pihen az asztalon.
Aki ebben a méretben gondolkodik, bátran vegye. Vélemény szerint nagyon jó ajánlat, hiába a tényleg kissé magas ár.

(#24) Laca7601


Laca7601
tag

De jók ezek az egészoldalas felugró reklámok! Már majdnem lehet tőlük olvasni az oldalt.... Isszák meg! 😬

(#25) no more válasza Laca7601 (#24) üzenetére


no more
addikt

AdBlock.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) pixelmester.


pixelmester.
aktív tag

Hmmm :R

(#27) hagymas7up válasza #15419392 (#15) üzenetére


hagymas7up
tag

Harman/Kardon nem nagy cucc???? Egy prémium kategóriás gyártóról beszélünk. Azért ez a beszólás kicsit kicsapta a kismegszakítómat :D

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#28) TTTotya


TTTotya
senior tag

Ha esik az ára jó vétel lesz ez.

(#29) magicbox


magicbox
senior tag

Ennyi pénzért inkább egy Nexus 9. Minden szempontból hülyére veri.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#30) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én épp egy kicsi 7-8 inches 4G-s tabletet keresek.

Ami fontos, hogy
16:9, vagy 16:10 képarányú legyen,
legalább full-HD felbontású
OLED vagy IPS kijelző
Legalább 2GB RAM, legalább 32GB flash és SD kártyával bővíthető, ami támogat nagyobb kártyákat is
Nézzen ki jól, mint pl. ez vagy egy iPad Mini, vagy egy Mipad 2
Legyen vékony, könnyű

nem bánnám, ha dual SIM-es lenne és lehetne vele telefonálni, de azért nem kritikus, ha nem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Jó lenne teszt az X2-ről is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#32) Plazmacucci válasza Tigerclaw (#30) üzenetére


Plazmacucci
félisten

[link] Talán ez.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33) pixelmester.


pixelmester.
aktív tag

A mediamarkton es a vodan kivul hol lehet ilyet kapni?
De a mm-ban is csak a 16gb-os wifis verzio van...

(#34) pixelmester. válasza pixelmester. (#33) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Beszeltem a Huawei mayarorszagi forgalmazojaval, es sajnos nem lesz itthon a 32gb/3gb ram verzio :-(

(#35) trobi28


trobi28
addikt

Nagyon halott ez a topik. Nincs senkinek ilyen cucca? :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#36) Centurio9


Centurio9
csendes tag

Lehet ezzel játszani. https://www.youtube.com/watch?v=WvsprFNpcMc

(#37) trobi28 válasza Centurio9 (#36) üzenetére


trobi28
addikt

Ki mondta hogy nem? :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#38) ghiottone válasza trobi28 (#35) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2 Lenovos tablet után lehet beszerzek egy ilyen tabletet. Hiányzik a remek üzemidő, amit a T1 8 pro-n sikerült összehozni és ahogy látom itt is meglesz ez.

Amúgy gondolom kevesen veszik - jatékokra nem használok tabletet és most nem tudom, hogy egy Snapdragon 615-ös Asus Zenpad 8 LTE-t vegyek az angoloktól vagy egy ilyet az apróról. Eddig a Huawei jobb valasztás lenne...

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#39) Gyula-katona


Gyula-katona
újonc

Van-e esetleg valakinek használható ötlete arra, hogy a tablet minden szolgáltató kártyáját elfogadja?

(#40) ghiottone válasza Gyula-katona (#39) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A független verzió persze, miért ne fogadná? A vodafones viszont biztos függő - ez nem olyan, mint a T-Home-os internet mellé vehető Mediapad T1 8 Pro. Mondjuk nekem csak holnap hozzák így még nem volt a kezembe.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#41) Gyula-katona válasza ghiottone (#40) üzenetére


Gyula-katona
újonc

Gondoltam, hogy a független mindent fogad. De egy piros szolgáltatós, az csak a piros színű SIM-et komálja. Szóval ezt a függőséget hogyan lehetne orvosolni?

(#42) pixelmester. válasza trobi28 (#35) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Nekem van, de ettől még halott ez a topik...

(#43) trobi28 válasza pixelmester. (#42) üzenetére


trobi28
addikt

Biztos kevés a baj vele :)
Azt sajnálom, hogy nem tudja a dupla koppos felélesztést, amúgy jó cucc.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#44) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy kis kitérővel csak sikerült szereznem egy 4G-s verziót gyári smart tokkal, fóliával és 32Gb-os microSD-vel. Előtte rövid ideig volt egy Samsung Galaxy Tab S 8.4-em, de a gyönyörű 2K-s kijelző mellett karcsú volt az aksi és wifis volt. Eddig tetszik kibontás után.

Szerintetek lesz rá 6.0? M1-nél nem igazán láttam frissítést, de itt a SOC miatt gondolom megkaphatja - P8 telóban is ez van.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#45) gabor_b


gabor_b
tag

Sziasztok.

Aki rendelkezek ilyen tablettel és szeretné root-olni, szóljon, szépen leírom, mi a menete.
Nekem néhány napja sikerült megcsinálni végre.

(#46) #65510400 válasza pixelmester. (#34) üzenetére


#65510400
törölt tag

Pedig megjelent,Edigitalon rendelhető.Asszem nekem ez a következő,végre egy tablet,aminek a felbontása nem túl kicsi,nem túl nagy,32 GB ROM,3 GB RAM,jól szól,szép a képe és nem tricsilliárd Ft!

[ Szerkesztve ]

(#47) #65510400 válasza #65510400 (#46) üzenetére


#65510400
törölt tag

Ja és jó a kamerája!Mert bár az emberek 99%-ának nem fér a fejébe,mire lehet jó fényképezni egy tablettel,nekem pont erre van szükségem!(Nem,nem az utcán fogom használni...)

(#48) ghiottone válasza #65510400 (#46) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azért 120-at nem adnék a 3/32-es LTE verzióért. (65-ért vettem bontatlan vodás 2/16-ost)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#49) #65510400 válasza ghiottone (#48) üzenetére


#65510400
törölt tag

Most 101ezerre írja a feltöltőkártyást,+19ezret simán megér a 3/32+függetlenség.

(#50) pixelmester. válasza #65510400 (#46) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Bazz,tenyleg, 119k huf :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.