Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Crydan

Crydan
(senior tag)

Csak most jövök rá ez a Task Killer, egy az egyben a Sense 4.0 Task Managere :D

Xiaomi Mi 8 6/128GB - Nintendo Switch - Playstation 4 1TB Ultimate Player Edition - Life's Good :)

(#2) Graphics

Graphics
(félisten)

Szerintem az a 3500-as akksi rá van hazudva... hátlap ritkaronda

(#3) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

hiszen már egy Bech Buggy Blitz is tudott kellemetlen perceket okozni a telefonnak.

Ez az a játék, ami roppant optimalizálatlan, főleg az újabb rendszerekre.. :) Nekem Tegra 2 alatt kilép például, S Advance-n úgy szaggatott, mint ahogy nagyanyám a nokedlit szokta.

Az aksi meg tuti nem 3500-ös, az is fix. Valamivel le kéne mérni, tuti hogy maximum 2500 jönne ki, vagy még annyi sem.

"The best things in life aren't things"

(#4) motoflug

motoflug
(őstag)

Ennyi pénzért nem kérdés,hogy a versenytársaknál néznék szét. :U

(#5) Paul119 válasza Ed3r_X_ (#3) üzenetére

Paul119
(addikt)

Nallam is akadt tegra 2on az a fortelem pedig arra volt "optimalizalva" a real racing 3 meg szepen futott igaz neha meg neg roccent 22kocsinal de nem volt halalos, el fogadnam ezt a kis okossagot :)
Lenovoeknal nezelodok csak nem nagyon talaltam megbizhato oldalt :(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) Ádám16 válasza Graphics (#2) üzenetére

Ádám16
(őstag)

pont azt néztem, hogy nekem tetszik a hátlap.
Vannak jobb ajánlatok ennyiért, az tuti.

(#7) lapuli

lapuli
(tag)

Nehogymá egy 3500as aksi fél napot birjon, mennyi lehet ebben ténylegesen max 1500as?

Jaaa spricce dóze maximum

(#8) G.Peter válasza lapuli (#7) üzenetére

G.Peter
(aktív tag)

Olvasd el még egyszer az üzemidőről szóló bekezdést és próbáld meg értelmezni is.

Segítek: Másfél napot bír.

(#9) kcsa

kcsa
(veterán)

MT6589-el nem lenne jobb? Mégiscsak 28nm-es, talán tovább bírná. (marketingnek is jobbat tesz a négy mag :) )

(#10) dreamdancer válasza G.Peter (#8) üzenetére

dreamdancer
(őstag)

Mondjuk az a másfél nap is döbbenetesen kevés a kapacitáshoz képest - Android, Android... A telefon meg szép példája a kínai holmikkal kapcsolatban oly gyakran előforduló jelenségnek, hogy papíron, a számok alapján korrekt a cucc, a használat során azonban valahogy mégsem kapja a várt minőséget a júzer.

Nem a lényeg a fontos.

(#11) Tomy Yayo

Tomy Yayo
(senior tag)

Kizártnak tartom, hogy 3500-as akksival csak ennyit bírjon. Ott vagy valamit nagyon rosszul optimalizáltak, vagy csak címkén 3500-as. ZTE V970-em kb. hasonló hardverrel, csak 1GB RAM-mal, durva nyúzással kihúzza az egy napot simán, pedig fele ekkora akksija sincs. Akkor ez nehogy már csak fél nap pluszt bírjon... :U

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#12) Mr. Byu

Mr. Byu
(aktív tag)

"Nem ez az igazi tétel egy ilyen gépnek, jött a feketeleves, szó szerint, mivel az 1080p-s videók nélkül játszódtak le."

Itt nem maradt ki valahol egy szó, skacok? Nem azt akartátok írni, hogy az 1080p-s videók kép nélkül játszódtak le?

(#13) Graphics válasza Tomy Yayo (#11) üzenetére

Graphics
(félisten)

Nekem a Y300-am két maggal, és 1950-as akksival 2-3 napot megy... itt valami huncutság van

(#14) prolad

prolad
(őstag)

Nem az igazi,ram megint leront mindent,a kamera meg nagyon rossz helyen van,első leejtés után lehet is cserélni.

(#15) Legendd válasza Mr. Byu (#12) üzenetére

Legendd
(senior tag)

De, pontosan :D írom is...
Egyébként az üzemidőt én sem értem, pedig Bluetooth-t nem használok, mondjuk nyomogatom rendesen...a két nap az akkor jöhet létre, ha úgy elvétve nézek híreket, játszom, stb.

Alea iacta est!

(#16) lapuli válasza G.Peter (#8) üzenetére

lapuli
(tag)

Oké elolvastam, 1500 helyett akkor 2500ra tippelek.

Jaaa spricce dóze maximum

(#17) Samus

Samus
(addikt)

A billentyűzet, ami a képen látható, gyári JB?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) G.Peter válasza lapuli (#16) üzenetére

G.Peter
(aktív tag)

Azért ne essünk túlzásba, így is csak 2000 :D

(#19) fojuzer

fojuzer
(aktív tag)

Éljenek a vélemények Pro_Contra?! Telefonon nem fontos a játék,sem a fényképezési lehetöség,viszont mire valo abban kiválonak kellene lenni//Feltalálták a fényképezögép több tipusát ere Szabadon használhatja az összes rajta lévö akármit! Viszont hagyományosan a telefonon azt kellene tudni.jól müszakilag,a többi Bla-bla! :R ;]

föolvaso

(#20) bagkri01 válasza Graphics (#13) üzenetére

bagkri01
(őstag)

Akkor vagy nagyon jól van optimalizálva vagy keveset nyomkodod. Nekem a jiayu g3 (2 mag, 2750 mAh-ás aksi) erős használat mellett "csak" két napot bír. Ha keveset nyomkodom vagy csak telefonálok akkor elmegy 4 napot is, de ilyen ritkán van.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#21) bagkri01 válasza Legendd (#15) üzenetére

bagkri01
(őstag)

A nova battery tester program megmondja a pontos kapacitást. Bár nagyon sokáig fut.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#22) Legendd válasza Samus (#17) üzenetére

Legendd
(senior tag)

GO keyboard...gyárilag telepítve érkezik.

Alea iacta est!

(#23) SlayerPrince

SlayerPrince
(tag)

A lenovo p770 mar reg ekkora akut hasznal. A p780 4000 mAh akuval lesz felvertezve. Es a Lenovo fenyevekkel jobb valasztas.

(#24) blade zte

blade zte
(őstag)

"A hardveres tudás teljesen a kategóriába illeszkedik"
Khm. Áfával jobbat tudok...

Oppo find 7 astro black

(#25) Ed3r_X_ válasza blade zte (#24) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Khhmm :D A garancia kérdéses csak egyedül :(

(#26) NathanCullen

NathanCullen
(senior tag)

Kedves cikkíró! Most járok az első bekezdésnél; olvasd már el az első kettő mondatot! Gyakorlatilag érthetetlenek, a Google Fordító érthetőbbet fordít akármilyen nehéz angol szövegből. A Tablet Z-ről készült cikk is tele van helyesírási hibával.

betoppant hozzánk egy úriember, hogy elmondta
a nagyon hasonló nevű a MediaTeK processzorok miatt

Nem kötekedés, nem fikázás, de ez már nagyon alacsony szint.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#27) dokee78

dokee78
(félisten)

Már csak heti 3 alkalommal lesz készülékteszt a Mobilarénán?

(#28) HuMarc

HuMarc
(addikt)

512 MB RAM? 40 000 Ft alatt még oké, de másfélszer ennyiért?!

(#29) Gege94

Gege94
(tag)

Lenovo a820 teszt lesz még a héten??? :) :R :R Epekedve várom.

(#30) Ed3r_X_ válasza Gege94 (#29) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Mindenki azt várja :D

(#31) forgonati válasza Tomy Yayo (#11) üzenetére

forgonati
(őstag)

"Ott vagy valamit nagyon rosszul optimalizáltak, vagy csak címkén 3500-as"

Sajnos nem szokatlan a kínai cuccoknál, hogy csak címkén annyi... Mit vagy meglepve? Ez olyan mint amikor a bolhafing teljesítményű hangcuccaikra ráírják hogy 1000W P.M.P.O. :D

Ha tényleg 3500-as lenne, akkor annak minimum 2,5 napot kéne mennie, hisz nem egy erőmű ez a hardver, a kijelző sem 6 inches... Ennyire szarul meg optimalizálni szerintem még szándékosan sem lehet...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#32) Graphics válasza bagkri01 (#20) üzenetére

Graphics
(félisten)

22:00-kor hétköznap lelő mindent + repülő módba teszi, reggel 7 előtt nyom egy szinkront, arra ébredek kb. utána feltol mindent.

Napközben ha szükséges 3G-re váltok /2G, vagy lekapcsolva/, ha olyan van WiFi is megy, de általában notin nézem meg a dolgokat.
Igény esetén telóról netezek, állítgatom.

Második nap végén 40%-on, és ez még 5%-nál is simán elmegy a töltőig :D, szóval vasárnapig nem kell töltenem. 3,5 nap lesz most.

(#33) FireFox1996 válasza Crydan (#1) üzenetére

FireFox1996
(őstag)
LOGOUT blog

3500mAh kínai számítás szerint :)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#34) Legendd válasza NathanCullen (#26) üzenetére

Legendd
(senior tag)

Köszönöm! Javítottam!

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#35) Dominó85 válasza Legendd (#34) üzenetére

Dominó85
(veterán)

A Jiayu G3-ról terveztek-e tesztet írni? Tudom, hogy most jött ki a G3 Quad verziója, de a Dual core-osról biza lehetne egy szösszenetet írni. Lennénk egy páran a topikjában, akik szívesen odaadnánk a telót tesztelésre. :R

* Péter - 06302461862 *

(#36) big-J

big-J
(őstag)

inkább egy jó állapotú htc sensation.

(#37) Legendd válasza Dominó85 (#35) üzenetére

Legendd
(senior tag)

Legjobb tudomásom szerint lesz :)

Alea iacta est!

(#38) Dominó85 válasza Legendd (#37) üzenetére

Dominó85
(veterán)

:C Éljeeen! PH a király!
Én szívesen hozzátok vágom a készülékemet, ha nem gond, hogy enyhén kopott a hátlapja. :R Csak szóljatok mikor kell, mert akkor addig beköltözök a ZTE Blade-be (de királyság lesz ;] , arm v6 powa :((( )

* Péter - 06302461862 *

(#40) kcsa válasza Balu12 (#39) üzenetére

kcsa
(veterán)

Hát barátom... Erre a hozzászólásra tényleg nem :DDD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.