Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) munky


munky
őstag

Ha a Második világháborút hanyagolják akkor még érdekel is. :)

(#2) keIdor válasza munky (#1) üzenetére


keIdor
titán

Tényleg ideje lenne egy kicsit szüneteltetni végre...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Ari18


Ari18
őstag

Az I. és a II. VH-t el lehetne már felejtetni. Modern hadviselés jobban bejön. És ezzel nem vagyok egyedül.

(#4) Nunder


Nunder
őstag

A MOHAA és a két kiegészítő a maga kategóriájában mestermű. A PA, és az Airbourne se volt méltó az elődhöz. Reméljük javítanak ezen a tendencián. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) Alexios válasza Nunder (#4) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem a PA bejött, más volt mint az AA, de szerintem jó volt, viszont az Airborne-t ki se próbáltam, a tesztek annyira lehúzták:(

(#6) Vassili válasza Nunder (#4) üzenetére


Vassili
tag

Egyetértek! Az első FPS-em volt :) A PA az úgy volt szar ahogy volt! Az airborne-ban azért pár dolog teccet pl.: a nagy szabad terek, de amúgy a fílingje valahogy nem volt MoHAA-s! Remélem elkövetnek valami maradandó az EA-nél végre, ami méltó az Allied Assaulthoz!

[ Szerkesztve ]

(#7) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Én AA-t ÉS PA-t is trilliócsillió alkalommal végigtoltam, ebből kivehető,h tetszettek.
Airborne "OMGhulladék" volt, hihetetlenül béna volt, ami meg jó ötlet volt benne, azt sztem nem csinálták meg rendesen (közkeletű kifejezéssel: "elk***ták")

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#8) Markoka1993


Markoka1993
tag

Nekem pl a cod 4 10000x jobban tetszett mint a többi cod, mert modern környezetben volt :)...szóval szerintem már a I. II. VH-s játékok kimentek a divatból

live gt: Markoka1993

(#9) Nunder válasza Markoka1993 (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Nem mentek azok ki, csak kicsit sok van belőlük, és nem tudnak már újat kitalálni.

adam014, Vassili: Akkor majdnem egyet értünk :)

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) teeem


teeem
aktív tag

Ha eldobják végre a Második világháborús környezetet, akkor biztos vevő leszek rá. Egyébként én játszottam mindegyik medal of honorral, és a legjobb a legelső volt, amit ps-n toltam, meg az Allied Assault. Ott volt először olyan jól megcsinálva a Normandiai partraszállás, és szerintem máig nincs olyan játék amiben jobb lenne, mint abban volt. PA, meg az Airborne már picit erőltetettek voltak, a PA-t végigküszködtem... de az Airborne 1-2 órá után törlésre került.:N

(#11) teeem


teeem
aktív tag

Hoppá, most olvastam hogy pletykák szerint Afganisztáni hadszíntéren fog játszódni, ha nem csak pletyka lesz belőle... Akkor az már modern kort jelent?:D

(#12) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nah ez jó hír. Bármi is jön modern háború vagy 2. világháború én mindenképpen vevő leszek rá. Konzolra úgyis hamarabb fog kijönni:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#13) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Az Airborn kaki volt... :DD

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) sequator


sequator
senior tag

üdv!

biztos nem játszok majd vele, ha modern kori háborús lesz.
a modern hadviselésben a gépeké a főszerep, ez nekem jön be. (a BF2t sem szerettem, a COD4-gyel nem is játszottam.)
a 2. VH-s játékokat nagyon fel lehetne dobni, ha a másik oldallal is lehetne játszani (németek, japánok, olaszok stb). sajnos ők voltak a rosszak, így nem "illik" az ő szemszögükből bemutatnia háborút, pedig a fronton harcoló egyszerű katonák nem sokban különböztek a másik oldalon harcoló társaiktól.

illetve az 1. VH-ról elég kevés játék készült, abból is lehetne jó játékot csinálni.

Sautia

sequator

(#15) Mr.Grincs válasza Plazmacucci (#13) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem nagyon jól sikerült rész volt az Airborne:) PC-re is megvan meg XBOX 360 ra eredetiben:)
Multit próbáltad mert az igazán fasza volt, meg még mindig az.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16) BalaNce87 válasza sequator (#14) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát szerintem biztos nem lesz modernkori elég fura lenne, mostanában erre flashelnek rá csak az a baj hogy normális sztorit nemtudnak köré építeni így egy monoton unalmas játék lesz belőle lényegében az airborne is ilyen lett, mondták hogy majd jó lesz mert ejtőernyős küldetések lesznek ennek ellenére ez kb annyiban volt jelen hogy úgy kezdődött a küldetés semmi extra. A normális sztorit konkrétan a codokra értem, ott mész és lősz van, ami dög unalmas. A II. Világháborút is elkéne felejteni de ez a modern se a legjobb nem igazán tudják megvalósítani, nemtudnak köré építeni semmit csak rádobnak egy modern skint és kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#17) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Remélem azért kitesznek magukért a készítők, mert kicsit én is unom a háborús játékokat. Valami tök mást kéne alkotni, hogy nagy sikert arasson. FPSen belül valami bomba sztorit és bomba grafikát kéne alkotni. Nah persze a multi része is legyen jó.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#18) Ari18 válasza sequator (#14) üzenetére


Ari18
őstag

sajnos ők voltak a "rosszak", így nem "illik" az..... pedig jó kis játékot lehetne csinálni belőle. Csak sajnos ilyen nem lesz soha. :(((

#16 BalaNce87 Már ne haragudj, de nagyon sokan ellenezték a CoD 5nél ,hogy már megint a VH-s történetet hozták vissza. Szerintem dög unalom már 286szorra partra szállni.
Volt már annyi vh-s játék, mind fps mind rts kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#19) teeem


teeem
aktív tag

Hát ... Ha nem is modern kor, de legalább Vietnám. Azt is kevés játék dolgozta fel, és ha jól tudom, a híresztelések szerint a modern warfire utáni cod, amit megin a treyarch fejleszt ( ó istenem mi lesz abból:O ) az vietnámban fog játszódni. ( Persze ez egyáltalán nem biztos)A vietnámi háború is tökéletes játék anyag, szóval én drukkolok hogy az legyen. A medal of honor meg próbálja csak meg a modern hadviseléses cuccot, kitudja... lehet hogy neki jobban állna minta Codnak :U:D

[ Szerkesztve ]

(#20) BalaNce87 válasza Ari18 (#18) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen a cod5 egy db hulladék játék volt, de ha ugyanaz lett volna a mai hadviselésbe a dolgokon nem változtatott volna, max a környezeten. Egyszerűen az a gond hogy túl sok a II. Világháborús játék viszont van egy jó története, ellentétben a modern-el, mert annak semmi sztorija sincs, és normális sztori nélkül nincs jó játék lásd cod4, lényegében egy két küldetés volt ami tetszett, de a többi unalmas volt, szóval közel sem volt akkora dobás aminek beállították nagyjából azért lett év játéka mert kilépett a Világháborús témából.

[ Szerkesztve ]

(#21) teeem válasza BalaNce87 (#20) üzenetére


teeem
aktív tag

De gondolom ha modern hadviseléses lett volna, akkor nem az lett volna a sztori, hogy az oroszokkal bevonulunk berlinbe, és leverjük a nácikat.:U A modern warfire nek is tűrhető sztorija volt, a célnak megfelelt. Mindenkinek tetszett is, ma is viszik mint a cukrot. ( bár az lehet, hogy inkább a multi miatt veszik xd) De szerintem meg is éri az árát.;]

(#22) Ari18 válasza BalaNce87 (#20) üzenetére


Ari18
őstag

Hidd el én Ramboként végigrohantam, a CoD 5-ön csak azért, hogy elmondhassam "ez is megvolt" Dög unalom volt. CSak a környezet lenne más? elég lett volna az is.
Cod 4 azért igen is csak jó volt. Nem csak a történet számít, hanem a játékélmény, ami jobb volt mint bármelyik CoD-ban. Én már a 2. részét végig sem vittem, felénél meguntam.
MW valami megváltásként jött. Év játéka azért is lett mert brutálisan jó a multi része.

"azért lett év játéka mert kilépett a Világháborús témából"

Akkor nem csak nekem van elegem a VH-ból ;) Te magad is tudod.

(#23) #65675776 válasza Nunder (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Maradjunk annyiban, hogy a MOHAA mestermű. A két kiegészítő (főleg a Breakthrough) már nem volt az...

(#24) BalaNce87 válasza teeem (#21) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát biztos hogy a multi miatt veszik, mert nem a singlejeiről híresek az is biztos.
A végén meg csak modern kori játékok lesznek akkor meg az lesz már unalmas egy idő után, az újabb cod rész is tök felesleges, de hát ennyit számít egy név: jah cod azt megveszem mert cod. Én személy szerint már kész vok a cod singlejeitől alíg újítanak valamit marad a monoton játékmenet és ezt rádakarják sózni, bár ez a multira is érvényes.

nunder: A cod5 unalmas volt ez tény, de a cod4-be benne voltak ugyanazok a dolgok szinte teljesen ugyanúgy, a sniperes küldetés meg megváltás volt a folyamatos tüzelés és az el nem fogyó ellenfelektől, borzalmas egyszerűen szétunom magam mire végig érek egy pályán. Engem már inkább a multiplayerek tudnak lekötni, singlebe nemtudnak alkotni maradandót, persze van kivétel.

[ Szerkesztve ]

(#25) teeem válasza BalaNce87 (#24) üzenetére


teeem
aktív tag

Hát, azért a cod4 ben sokkal több volt a filmszerű jelenet, és volt nem 1 küldetés ami eltért a megszokott " mész lősz, vége a mapnak " stílustól. És nem mellesleg, a multi hozta a legnagyobb újítást, a perkekkel meg a fejlődős dologgal. Az 5 egy rémálom volt, ez tény... De a 4 veszett jó, bárhonnan is nézzük. Ha majd a modern cuccokat fogja unni mindenki, akkor majd visszatérnek a világháborús témához. De számomra valószínűtlen hogy ez megtörténjen... Gondolj csak bele, a világháborús témában nagyon korlátozottak a lehetőségek. Míg a modern hadviselésben bármilyen történetet ki lehet találni ( lásd cod4), bármilyen fegyvereket, bármilyen helyszíneket-küldetéseket. Persze, a világháború is jó, és még mindig van pár oldala ahonnan nem láttuk.:U Ilyen például a tengelyhatalmak oldala. De az is túlságosan lineáris lenne... Én már átálltam a modern hadviselésre, ha meg majd megunom, akkor persze a Világháborús cuccok után fogok sírni, vagy előkaparom majd a Medal of Honor Allied Assaultot. ( Annál jobb világháborús szingli máig sem létezik számomra:N) Viszont azt remélem, hogy azért a Modern Warfare 2 nem teljesen ugyan az lesz, mint az elődje. ( Gondolok itt a játékmenetre, meg a történet egyszerűségre. )

(#26) Markoka1993 válasza sequator (#14) üzenetére


Markoka1993
tag

akkor nem tudod mit hagytál ki. A Cod 4 a világ legjobb játéka :K

live gt: Markoka1993

(#27) BalaNce87 válasza teeem (#25) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát pedig ugyanaz lesz az egész játékmenet, sajna a codra nem jellmező a változatosság, csak ilyenkor azt nem értem hogy miért veszik :F

(#28) Mr.Grincs válasza Markoka1993 (#26) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Egyetértek:) Vigye végig az aki unatkozik Veterán fokozaton. ÉN végigvittem és hát nem volt egyszerű. Természetesen meg is van a gyűjteményemben.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29) Markoka1993 válasza BalaNce87 (#27) üzenetére


Markoka1993
tag

A multi miatt ;)
Mr.Grincs: Én is végigvittem veteránon :) Hát elég nehéz, de az a titka, hogy fedezékbe kell bújni. Nem úgy mint Easyn végigrohansz a mapon, és szétlősz mindekit :P

live gt: Markoka1993

(#30) BalaNce87 válasza Markoka1993 (#29) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát de az se mutat semmi újat, tiszta lehúzás.

(#31) Mr.Grincs válasza Markoka1993 (#29) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen a fedezék a lényeg. Az utolsó pálya volt a legnehezebb amikor a rakétakilövőnél vagy. Elöször azt hittem hogy a Csernobili pálya lesz a legnehezebb, de ne. Egy párszor nagyon ideges is lettem. De szerintem aki veteránon végigviszi XBOX 360on vagy PS3-on az elég fasza gyerek az FPSekben, nemde?:)

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#32) BalaNce87 válasza Markoka1993 (#29) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát de az se mutat semmi újat, tiszta lehúzás.
Azért mert több fegyver van benne meg új pályák nem kéne új játékként eladni.

(#33) fpeter07


fpeter07
veterán

remélem 2. wh-s lesz, modernnek ott a cod4...

(#34) #65675776 válasza fpeter07 (#33) üzenetére


#65675776
törölt tag

2. World Háború?

Modern témában is van elég játék. Koreai háború viszont nagyon kimaradt... Ahogy az arab-izraeli háborúk is (leszámítva tán a Close Combat: First to Fight, ami ugye Bejrútban játszódik).

(#35) Markoka1993 válasza Mr.Grincs (#31) üzenetére


Markoka1993
tag

dede :)) Nekem az volt a legnehezebb rész, amikor egy pajtából egy helikopterhez kell rohanni ami lennt van a tengerpartnál :D Hát az kín szenvedés

live gt: Markoka1993

(#36) Markoka1993 válasza BalaNce87 (#32) üzenetére


Markoka1993
tag

Akkor lényegében a NFSeket, BFeket,MOHokat,stb sem kéne eladni, mert azokban is ugyan ez van :DD

live gt: Markoka1993

(#37) Mr.Grincs válasza Markoka1993 (#35) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az is elég nehéz pálya volt. Szóval az egész nagyon combi veterán fokozaton:D

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38) teeem válasza #65675776 (#34) üzenetére


teeem
aktív tag

Így van... Jobb lenne már egy vietnámi cucc, vagy az arabos témát is lehetne még feszegetni.

(#39) pmheros


pmheros
senior tag

csináljanak csak II.vh -s játékot, mondjuk nem annak akinek nem kell, csinálják nekünk akinek kell ! ;)

Nincs semmi baj ezzel a korszakkal, csak jól meg kell csinálni a játékot és élvezetes lesz.

nem vagyok tökéletes

(#40) BalaNce87 válasza Markoka1993 (#36) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát tény hogy ezeket a játékokat elsősorban a nevük adja el és a nem beléjük fektetett munka, de ez inkább a codra és az nfs-ekere vonatkozik az utóbbi időben.

(#41) teeem válasza BalaNce87 (#40) üzenetére


teeem
aktív tag

sims.:U

(#42) Markoka1993 válasza BalaNce87 (#40) üzenetére


Markoka1993
tag

A CoDokat ne szidd, mert a legjobb játékok :D De részben igazad van... a NFS nek is már csak neve van :)

teeem : Mijaza szimsz?:DD

[ Szerkesztve ]

live gt: Markoka1993

(#43) BalaNce87 válasza teeem (#41) üzenetére


BalaNce87
addikt

Van egy pár ilyen játék amiket rádakarnak sózni 10ezerért miközbe a felét nem érné.

(#44) teeem válasza Markoka1993 (#42) üzenetére


teeem
aktív tag

;] :DDD

(#45) teeem válasza BalaNce87 (#43) üzenetére


teeem
aktív tag

Igen, sajnos mostanában ez egyre gyakoribb. És a legnagyobb gond, hogy nem csak a nagy nevű játékokkal csinálják ezt, hanem az új, friss cuccokkal is... Beárazzák 12k ra, és annyit sem ér mint egy SZIMSZ ;]

(#46) Markoka1993 válasza BalaNce87 (#43) üzenetére


Markoka1993
tag

én a mai gémer világban úgy érzem, hogy kb az összes játék ilyen:D Annó megvettem a GTA IV-et, csekély 12ezeért. Mit kaptam? Egy dobozt ami szétkopott egy hét múlva, a játékot amit 2 helyen kell regelni. Elvileg ilyen ultra modern másolásvédelmi technikával lett megáldva, de rá 3napra már warezon fennt volt :D És nekik nem kell regelni 2 helyen meg szenvedni mindennel....De legalább normálisan lett volna optimizálva a játék. De ez sem.... De nem baj, "megérte". Az egyik kedvencem lett, de közelsem a legjobb GTA.... San Andreas forever :)

[ Szerkesztve ]

live gt: Markoka1993

(#47) #65675776 válasza Markoka1993 (#42) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az első pl egy nagy túró. Veteranon 4,5 óra alatt végigjátszható. Kínomban már szándékosan nehezítettem a dolgom, a vízerőmű belterében 3 lövést leszámítva (amiket mesterlövészpuskával követtem el) végig pisztollyal nyomultam... Az OU meg ugyan az mint az alapjáték, minimális változtatásokkal, és egy-két idióta megvalósítással (pl mi a bánatért kell egy bipodot behajtani mielőtt mozogna egy ember a géppuskával?).

[ Szerkesztve ]

(#48) teeem válasza #65675776 (#47) üzenetére


teeem
aktív tag

Most a codról beszélsz? :D Az 1 ről, meg a United Offensive ről?

(#49) #65675776 válasza teeem (#48) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pontosan.

(#50) teeem válasza #65675776 (#49) üzenetére


teeem
aktív tag

Pedig az első rész a sorozat egyik kiemelkedő darabja, az uoval együtt. Bár azt aláírom, hogy nem volt valami nehéz. Viszont az UO ban volt olyan pálya ahol küszködtem rendesen... A 2 visszaesés volt ezekhez képest, a 3 az ugye csak konzolra jött, de szidták mint a bűnt, a 4 pedig tarolt, az eddigi legjobb cod rész. És ott Tartunk hogy a WaW -t veszi mindenki, pedig egy kupac.... :U Azt már véleményem szerint tényleg csak a neve miatt veszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.