Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nemsok, de tény, hogy a semminél több:))

jah, baromira várom. nemtom Ti hogy vagytok ezzel?:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) konas


konas
senior tag

Hogyne varnank..Mindig is jok voltak a MOHA-k..
Bar ez olyan COD szeru lessz..

(#3) - = Zk = - válasza konas (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Bar ez olyan COD szeru lessz
ez igaz. de ez MOH.....ugyanolyan biztosan nem lesz:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

én várom.... kíváncsi leszek rá... a az airborne az számomra bukás volt....
de az a szakáll a manusnak a képen :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) Shufny


Shufny
őstag

Simán elhinném, ha azt állítanák, hogy Modern Warfare videó. Valószínűleg nem is nagyon lesz benne újítás hozzá képest, de ha javítanak egy picit az MW -n és nem rontanak, mint az IW, akkor nagyon jó játék is lehet.

(#6) Prof01


Prof01
veterán

Egyenlőre nem sok infó. Kíváncsian várom a cikket. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Fejlett fedezékrendszert!!!
Ide is és a cod sorozatba is!!!
Legyen a rainbow six vegas jó példa mindenkinek!!!
:D :D :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) aram01


aram01
nagyúr

jöhet a cikk :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) pincehely


pincehely
addikt

Airburne számomra is nagy bukás volt, pedig nagyon vártam.
Reméljük ez jobban sikeredik, és mégsem egy Cod klón lesz!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#10) maedve


maedve
csendes tag

Csak nehogy ebben is a végén szuperfegyverekkel kelljen lőni gonosz szupernácikat...ööö...szuperterroristákat egy nagy futurisztikus szuperbetontoronyban.

(#11) pincehely válasza maedve (#10) üzenetére


pincehely
addikt

MI a bajod a szuperfegyverekkel. Teljesen rendben vannak, kicsit erősnek érezheted magad.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#12) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Johente meg info, en is varom!

...

(#13) #65675776


#65675776
törölt tag

"Lehet majd sprintelni és kést használni amolyan CoD stílusban."

Ne komolytalankodjunk már. A CoD, de még a MOHAA sem volt sehol, amikor ezek a lehetőségek már több játékban is szerepeltek. Szóval nem tudom miért lennének ezek CoD stílusúak.

(#14) Shufny válasza #65675776 (#13) üzenetére


Shufny
őstag

Szerintem a "CoD stílust" arra értették, hogy a késsel egy gombbal vágsz egyből és nem mint fegyver kell kiválasztani. Tény, hogy nem nagy dolog, de én speciel nem tudok játékról, ahol így lenne (leszámítva persze az utolsó 3 CoD -ot).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.