Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolvar


bolvar
senior tag

Húh de furcsa mutáns :D.Kézbe venném hogy milyen használni.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#2) Tikakukac


Tikakukac
titán

Továbbra is élvezhető lesz a fantasztikus kiosztás és a jóféle süppedés élménye? Remélem igen ;]

Szerintem ez a SteelSeries dolog elég fordítva pukkan el, mert nálam ez egy minőségi termékgyártó volt eddig, mióta MSI-be is raknak billzetet pedig valahová a belépős A4Tech és Genius szintre tudnám sorolni őket. Legalábbis amit ide gyártanak az kritikán aluli.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Szép! Az ilyen szörnyetegeknél, mint Asus ROG, vagy Alienware, simán bevezetném általánosan. :K :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) Potzee


Potzee
addikt

Azta... :D :C

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#5) mekker


mekker
őstag

enne is lehet súlya

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#6) LordX


LordX
veterán

Mi az isten..

(#7) DaveJr válasza mekker (#5) üzenetére


DaveJr
őstag

Nem arra készül, hogy cipeld:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#8) #97716736


#97716736
törölt tag

Ez nem gyenge ;]

(#9) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Hát ez...még keresem a megfelelő szót.
Komolyan gondolják a srácok az fix. Felülről nem annyira, de szemből - az első képen - igazán sokkoló a klaviatúra. Különben meg nagyon is jó helyen van az odalent. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#10) ktamask válasza Petyyyyy (#9) üzenetére


ktamask
tag

Én meg kifejezetten utálom a notebookok sablon billentyűzetét. A gépelés rémálom, nem érzi az ember a gombokat, annyira össze vannak zsúfolva és sokkal kisebbek-vékonyabbak a hagyományos keyboardhoz képest.

Szerintem ennek a notebooknak a billentyűzet kiosztása sokkal jobb, kezelhetőbb, mint az átlag notebookoké.
Súly? Kit érdekel. Egy gamer notebookot nem az irodába fogsz naponta hordani.

Ha lenne pénzem és csak játékra kellene, inkább ezt választanám, mint egy hagyományos összenyomott gombsoros notebookot.

[ Szerkesztve ]

(#11) Petyyyyy válasza ktamask (#10) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Egyetértek. Ezért is nem lett laptopom a fősuli elején, nem tudok rajta gépelni kényelesen a rossz bill. elhelyezés miatt.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12) antikomcsi válasza Petyyyyy (#11) üzenetére


antikomcsi
veterán

A laptopokra nem lehet rádugni egy akármilyen már bevált billentyűzetet usb-n?

(#13) Tikakukac válasza Petyyyyy (#11) üzenetére


Tikakukac
titán

Van ott jó elhelyezés is, csak kellően szélesre kell tárni a mintavételezést :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Reggel szebbet sz..tam. Értem én, hogy a funkcionalitásra mentek, de ez kb úgy néz ki, mint egy 90-es években gyártott modernebb, hordozható Commodore.

Nyugodj békében Integra!

(#15) Petyyyyy válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Dehogynem, csak akkor bukod a laptop lényegét: hordozhatóság. Ne kelljen dugdosni, csak bekapcs és kész.
Mellesleg a laptoptáskába sem fér be egy normális billentyűzet.
Nem szeretem a kompromisszumokat.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16) Kormi76 válasza Petyyyyy (#15) üzenetére


Kormi76
aktív tag

és végül mi lett a kompromisszummentes megoldás?

(#17) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Igazából szerintem aki komolyabban játszik gamer laptopon, az eddig is külső bill-t és egeret kötött rá. A bill-re így talán már nem lesz szükség ha ez a koncepció beválik.

(#18) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Ájj', nagyon gémer! :DDD Még két keleti sárkányt, pár szögletes élt és néhány négyzetméter világító felületet azért rakhattak volna rá.

(#19) velizare válasza Kormi76 (#16) üzenetére


velizare
nagyúr

a jegyzetfüzet.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20) Petyyyyy válasza Kormi76 (#16) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Könyvtárban meg diákcentrumban ( szép nagy gépterem with free enterance ) lógtam, ha gép kellett.
A suli vége előtt egy évvel sikerült összedobni a mostani asztalimat.

cain69 - Szoftverfejelsztéshez kicsit karcsú megoldás lett volna. :D
Egyébként igen, jegyzeteltem és nyomtatottan olvastam inkább mindent amit lehetett.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#21) gghrtz


gghrtz
őstag

Vajon hány kiló lesz? Én 4-re saccolok. :D

(#22) Shreky


Shreky
tag

Ó máj fákin' dzsízusz! Mintha valami Videoton TV computert lefestettek volna feketére meg sárkányosra, televerték volna világító piros ledekkel, és rácsavaroztak volna egy LCD kijelzőt. :D

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#23) Potzee válasza gghrtz (#21) üzenetére


Potzee
addikt

...cipelném... :K

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#24) satz18


satz18
őstag

Hát ez jó ronda lett, de kétségtelen, hogy nagyon praktikus. Alapból kényelmesebb így hogy alul van, meg a melegedő hardverkomponensek is jó messzire tudnak így kerülni a wasd-tól, ami egyébként sarkalatos pontja egy gamer laptopnak.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#25) mekker válasza Feketelaszlo (#18) üzenetére


mekker
őstag

Ettől a laptoptól kétszer annyi fraged lesz Counter Strikeban.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#26) Elpresidente


Elpresidente
tag

Nem értem. ha valami gamer, akkor kötelező a világítás és az ordenáré sárkány motívum? Gamer gépek esetében túlnyomórészt csak az ilyen ízléstelen, stricibarokk design elemekkel megvadított gépekbe futok bele.
Úgy néz ki ez a gép, mint a Homasita kínálatából megpimpelt tuning Lada

Xbox gamertag: goserHU

(#27) schawo


schawo
titán

El nem tudom képzelni, hogy az asztal síkjától ilyen messze kényelmes lehet egy kartámasz nélküli, teljesen vízszintes (nem bedöntött) billentyűzet. :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) babkukta


babkukta
senior tag

Mi a tököm ez :F ;]
Érdekes. Nem tűnik vmi csábítónak, ki kellene próbálni, h milyen lehet.
Soha nem voltam oda a gamer notikért, de manapság látok olyan koncepciókat, ami gondolkodásba ejt

Üdvözlettel, Tibi

(#29) mekker válasza Elpresidente (#26) üzenetére


mekker
őstag

Stricibarokk hát ez durvajó kifejezés. Mondjuk én pont nem ehhez a notihoz társítanám. Tényleg nem egy szép darab, de inkább olyan rusztikus. Az MSI meg az Alienware tényleg csiricsáré dolgokat ad ki gyakran, de mondjuk egy Asus ROG már néz ki valahogy.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#30) velizare válasza Elpresidente (#26) üzenetére


velizare
nagyúr

a világítás szvsz igen. mert játszol éjszaka is. én meg családos ember lévén kizárólag éjszaka, amikor a család már alszik. a világító klavi még mindig kevésbé zavaró, mint bármilyen lámpa.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#31) debrejo válasza ktamask (#10) üzenetére


debrejo
senior tag

Ha lenne pénz és csak játékra kellene, akkor egy komoly asztali nagy monitorral+egy zseblaptop, esetleg tablet. Szerintem.
El nem tudom képzelni ezt ki(k)nek szánták. Úgy alapból a gamer laptopokat sem tudom hova tenni.

(#32) ivana válasza debrejo (#31) üzenetére


ivana
Ármester

+1 Valakinek volt régebben az aláírása: Laptopon játszani olyan mint montival menni az országúti bicikli versenyre. Akkor már inkább egy miniItx gép és az legalább nem fő meg, mint ezek a szar MSI laptopok.

A stricibarokk tényleg illik ezeknek a kinézetére.

(#33) Hiftu


Hiftu
senior tag

Jaj, de öreg vagyok már. Ebből fakadhat, hogy még mindig nem értem a gamer laptop lényegét. Nem cipeled, mert nehéz és nagy. Ekkor jobb a desktop gép. Cipeled jobbra/balra, akkor meg kényelmetlen.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#34) velizare válasza ivana (#32) üzenetére


velizare
nagyúr

dehogynem fő meg... kivéve ha levizezed. viszont akkor már 2 ilyen laptop áránál tartasz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#35) Tikakukac válasza velizare (#34) üzenetére


Tikakukac
titán

És meg is kapod 2 ilyen noti teljesítményét legalább, grátisz kussban, nincs ezzel gond.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#36) Akybron válasza Hiftu (#33) üzenetére


Akybron
aktív tag

Pénzes kockáknak LAN-party gép. Nem azt a nagy asztali dögöt kell kicipelni monitorral és billentyűzettel, csak egy "kis" laptopot, amit leraksz az asztalra, és kész. Az egér meg elfér zsebben. (Talán ilyen célra [hordozható, és nem mobil] jobb lenne inkább egy egybe-monitor-gép, hagyományos billentyűzettel és egérrel.

Mellesleg közeledünk ahhoz, hogy legyen végre egy szabvány asztali billentyűzettel ellátott laptop, amin a billentyűcsoportok távolsága is az asztalin megszokott.

Laptoppal a leggyakoribb tapasztalatom: pocsék monitor --> kell külső monitor . béna billentyűzet --> kell külső billentyűzet. Tapipadtól kiráz a hideg --> kell külső egér. Így van egy útban lévő laptopom az asztalon ahelyett, hogy az asztal alatt legyen egy doboz, ami nincs útban. Ez a felállás munkahelyen vállalható, ahol dokkolva asztaliként használod a külső eszközökkel, viszont ha tárgyalásra mész felkapod a géped, és ott van minden.

73&DX HA5OJN

(#37) bteebi


bteebi
veterán

Jujj de ronda :Y. Ez már egy átlagos vérpistikének se kellene, csak a HC-bbeknek :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#38) Tikakukac válasza Akybron (#36) üzenetére


Tikakukac
titán

Mellesleg közeledünk ahhoz, hogy legyen végre egy szabvány asztali billentyűzettel ellátott laptop, amin a billentyűcsoportok távolsága is az asztalin megszokott.

Akarod mondani távolodunk. Szigetes billek, nulla utakkal, zéró egységesítésekkel, random rakott mindenféle caps-tab-shiftekkel, MSI Í-t is tud rakni space mellé, ez aztán az egységes. Az egyetlen aki tartotta a frontot a Lenovo volt, de nézd meg a Thinkpadokat most. Hát az minden csak nem egységes és jó. A legújabb trendi a brutálisan vékony enter, nyaminyami.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#39) Muerte válasza Tikakukac (#35) üzenetére


Muerte
addikt

18"-os gép valószínűleg 980M SLI lesz a teteje,azt a teljesítményt meg nem igazán duplázod meg mini itx-el,sőt elég komoly asztalival sem... az már más kérdés hogy ronda mint a bűn.

(#40) Tikakukac válasza Muerte (#39) üzenetére


Tikakukac
titán

Az megint más kérdés, hogy míg egy asztaliban tudsz vidkarit cserélni otthon meg amit akarsz kb., addig a Dell a 1,5 millás 18"-os csúcs AW-det nem tudja megjavítani fél év alatt sem :DDD

Ultimate érvnek mindig ezt tartogatom, ha tulaj lennék apám, felrobbantam volna ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#41) velizare válasza Tikakukac (#40) üzenetére


velizare
nagyúr

itxben azért annyira nem tudsz csereberélni, kicsi a választék. kivéve ha olyan házad van, mint pl. az enyém.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#42) Muerte válasza Tikakukac (#40) üzenetére


Muerte
addikt

3 azonos alkatrészt ha cserélnek kötelesek kicserélni a gépet egy újra vagy a teljes vételárat visszafizetni és még kompenzálni is az elveszett időért vagy költségekért,ennek max 1 hónap alatt le kell zajlania,ha nem így történik akkor a szervíz a ludas,nem a dell,vagy a vevő nincs tisztában a jogaival...Jó pár AW-t gariztattam már,sosem volt gond,sőt azért a prémium kategóriát használókkal kicsit másképp beszélgetnek a supportosok is.

[ Szerkesztve ]

(#43) Tikakukac válasza velizare (#41) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezt már döntse el mindenki ki mit vesz meg miylen házban, de asztaliban azért ne legyen már komoly dolog leverni egy notit.

Muerte75: Micsoda gyönyörű történeteket tudnék én mesélni nem csak a gémer notikról, de a szervizekről is ;] Konkrét esetben én már kínomban röhögtem. Maradjunk annyiban, hogy van amikor elméletben létezik valami és van a gyakorlat. A kettő között mozog valahol a valóság :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44) Muerte válasza Tikakukac (#43) üzenetére


Muerte
addikt

Pedig nehezen fogod leverni a 980M SLI-t egy közép-felső kategóriás asztalival ;)
...Én is sokat tudnék mesélni,tudom mikre gondolsz,de mindent meg lehet oldani csak megfelelő helyre kell fordulni a problémával ;)

(#45) Tikakukac válasza Muerte (#44) üzenetére


Tikakukac
titán

Az a gép amiben 980M SLI van az nem felső közepes árkategóriában indul, hanem elmebetegben, ami asztaliban nagyjából azt jelenti, hogy megveheted a fél boltot a gépedbe. Almát almához, 1millából azért elég finom dolgokat lehet készíteni.

csak megfelelő helyre kell fordulni a problémával

Ha tudsz megfelelőbbet annál, mint egy saját promós gép Delles szervizben, hát hallgatom :B Éppen ezért szakadtam meg rajta, hogy ha a saját gépedet nem tudod rendberakni, akkor az milyen üzenetet sugároz kifelé.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#46) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Elég ocsmány. És gondolom még pénzt is kérnek érte.

(#47) velizare válasza Tikakukac (#43) üzenetére


velizare
nagyúr

nem igazán tudok belerakni 30 centis vga-kat olyan házba, ami nem fogad 18 centinél nagyobbakat. meg itxnél az sem igazán egyértelmű, hogy egyáltalán atx tápot fogad a ház.
nekem is itx gépem van, legalábbis papíron, mert a ház 30+ litér, ennél kisebb atx kockákat is láttam már, ugyanakkor amikor valami elkezdi hajtani a 280xet, akkor ott vagy meleg lesz, vagy zaj.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#48) Tikakukac válasza velizare (#47) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez a probléma a 18"-os notinál is megvan, mert kapásból elég kevés tatyót tudok egy ilyen gépnek, meg a bunkós tápjának.
Melegedésről nem tudok beszámolni, 1 szem procim van integráltban, az is víz alatt, elviszi passzívan télen nyáron. Kompromisszumot nem csinálok, elég volt, volt nekem is gémer laptopom köszi, nem :N

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49) Muerte válasza Tikakukac (#45) üzenetére


Muerte
addikt

"de asztaliban azért ne legyen már komoly dolog leverni egy notit." =Eddig a teljesítményről volt szó,nem az árról.
...Kifogtál egy rosszat ami javíthatatlanul sz.r volt a több ezerből,pech,cseréltetni kellett volna a komplett gépet nem kicserélgetni mindent öt soron.

(#50) Tikakukac válasza Muerte (#49) üzenetére


Tikakukac
titán

Na, hát ha meg nincs az árról szó, akkor miért ne raknád tele csúcs VGA-val az asztalit? Nem értem akkor miért nem lehet legyűrni egy túlnövesztett hajszárítót.

...Kifogtál egy rosszat ami javíthatatlanul sz.r volt a több ezerből,pech,cseréltetni kellett volna a komplett gépet nem kicserélgetni mindent öt soron.

Ha mélyen elolvasod és értelmezed akkor lejön, hogy nem enyém volt, hanem a Dellé és nem, nem lehetett cserélni. Eltűnt és soha többet nem jött vissza. Ennyit erről :B A több ezerre sem feltétlen adnék. Szerintem a csúcs-csúcs AW-ből nem pörög ki ezerszám, főleg ha a rendelési időkre visszagondolok.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.