Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én a nagypapa helyében ilyen kölkökkel nem megyek sehova. Vagy ha mégis, elképzelhető, hogy a zsebükben viszik haza a füleiket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Mcray válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Mcray
senior tag

Bizony. Nem vagyok az erőszak vagy erőfitogtatás mellett és 2 kezemen meg tudom számolni hány alkalommal vertek pofán a szüleim, de az mind ilyen alkalom volt és egy életre meg is jegyeztem, hogy hol, mit, mikor engedhetek meg magamnak az ember.

Egyedül a pogóval szívtam meg amikor a Szigeten betévedtem a Vikingek közé Tankcsapdán. Na ott nem tudtam, hogy hol a helyen és meg is lett az eredménye :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3) Thunderzolee

Buszon utazva kapaszkodok, egyszer csak érzem, h elkezdi valaki rugdalni a térdem. Körbenézek senki.. lenézek, 5-6 éves forma kiscsávó rugdalja a lábam, és üvölti fölfelé nézve:
-Miért nem mész arrébb, te primitív földlakó, nem látod, h én vagyok a Terminátor?
Na anyuka persze rögtön rászólt:
-Te vagy a Terminátor, te vaaagy. :))

Nem velem történt, egy régi kabaréban mesélte Maksa.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) JoeYi


JoeYi
őstag

jó de te is ezekszerint az a tipikus ember vagy aki csak azért is az első kocsiba tolja be magát, hogy elsőként szállhasson le az örsön :) Általában a 2. kocsiban 1000x emberibbek a körülmények

(#5) Mcray válasza JoeYi (#4) üzenetére


Mcray
senior tag

Kedves JoeYi! Oda szállok fel ahol hely van, és tisztes távot tudok tartani embertársaimmal. Tegnapi esetemnél a kocsi amibe szálltam még "levegős" volt. Utánam ömlött be a tömeg. Ha én lettem volna a tömeg végén 2 kocsit visszagyalogoltam volna ;)

DE, hogy egyet is érsek Veled, igen szeretek elöl szállni ha tudok, mert a normál gyalog tempóm sokkal gyorsabb, így zavar a tömegben tötymörgés.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

nem tudom, miért az együttélés megszegése először a nagyapának szólni, aztán a gyereknek?
Ha nem segít, még mindig tudok egy óvatlan mozdulattal picit belerúgni, hogy odabújjon inkább az ismerős felnőtthöz, mint hogy engem ütlegeljen...
Bár velem sose fordul elő, hogy az utolsó opcióig eljussak... valamiért az első már mindig beválik.

...csak én vagyok helikopter?

(#7) Mcray válasza Sethdobaloah (#6) üzenetére


Mcray
senior tag

Sajnos az általam leggyakrabban látott mentalitás az, hogy apu, anyu, nagyi mind1, elzavar téged a vihar fokára, mert az ő kis tündi-bündi gyereke egy angyal és amúgy is milyen paraszt vagyok hogy hozzá (apu,anyu, nagy, papi) merek szólni olyannal hogy "kérem szóljon rá a gyermekére, mert zavaró a viselkedése"

Gyerek ezt látva vigyorog egy jót és máskor 2x akkora pofával csinálja ugyanazt, mert megvédi az a egyetlen olyan személy, akinek valóban nevelnie kéne...Nem arra várni, hogy egy idegen próbálkozzon, akit majd jól le lehet ugatni.

Én is Apa lettem 1 éve, és tényleg nálam is jött a "tündi-bündi" hatás a saját lányom felé, de én leszek az első, aki rászól, ha valakit a metrón herén vág. :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8) Sethdobaloah válasza Mcray (#7) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

klasszikus vicc:
Kisgyerek rugdalja a vele szembe ülő nénit, aki hiába reklamál, a gyerek anyja nem tesz semmit mondván: ő így nevel.
Mire egy pánk egy rohadt nagyot turházik az anyuka fejére:
-Engem meg így neveltek.

...csak én vagyok helikopter?

(#9) Mcray válasza Sethdobaloah (#8) üzenetére


Mcray
senior tag

Ez nagyon jóóó :DD

Nem vagyok punk, de elraktárzom a gondolatot, hátha lesz ez még így se alapon :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10) Móci


Móci
addikt

Én azért szóltam volna a papának, hogy ha szomjas a gyerek, adjon neki valamit, ne az én teámra járjanak rá. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Tudod mi az idegesítő? Ha egész végi azt hallgatod a maxi hangon szóló füles mellett is hogy anyu CSOKITAKAJOOOOOK! Mondjuk a herénvágás se egy kellemes érzés, de ott legalább melléd áll a tömeg, nem úgy mint amikor odawartyog vki h fogja már be a kis görcs a száját

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12) Eastman


Eastman
őstag

Jó a stílusod, öröm olvasni.

Én részemről sosem szállok az első kocsiba, pláne nem a legelejére. Ha valamivel csattanna a vonat, elöl törik a legjobban ezen kívül mindenki rám esne. Plusz hátul mindig van levegő (tér). ...és én esek puhára.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.