Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

Háááát sok alternatíva lehet. Ha SlyBP kolega ideér akkor biztos lefog hurrogni hogy miért ajánlok SE-t de szerintem nálluk van az igényeidnek megfelelő készülék nem is egy. Ott van a K800 vagy ha harminc fölé még lehet picivel menni akkor a K810. Ottvan a K750/W800 duó sok-sok rókabőre,de azok közül még az első néhány ami igazán elfogadható képeket készÍít viszont azok csak használtan elérhetők már.. Nokia szinten ennyiért olyan aminek elfogadható kam-ja van az a használt 5610 meg N70,N73. Az a baj hogy ezek mind használtan játszanak bár az 5610-el meg az N73-al kapcsolatban azt mutatják a tapasztalatok elvileg hogy üzembiztosak.

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

van erre jóféle topic is, nem kell rögtön logout bejegyzést nyitni [link]
ráadásul az a szakmai részén van az oldalnak, oda sokkal több olyan ember "jár", aki erősen hozzáértő és naprakész információkkal rendelkezik.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) Douwe válasza madstunt (#1) üzenetére


Douwe
csendes tag

Külön kiemelte, hogy ne joystickos legyen erre te a k800-at ajánlod.

(#4) madstunt válasza Douwe (#3) üzenetére


madstunt
addikt

elnézést nah nekem is van hibaszázalékom:D

(#5) joey04 válasza tkazmer (#2) üzenetére


joey04
titán

amióta SlyBP kisajátította a topikot, a valóban okos emberek nem igazán írnak oda. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) McKane válasza tkazmer (#2) üzenetére


McKane
senior tag

Elnézést a kellemetlenségért.. :B

Csak gondoltam nem biztos hogy egyedül vagyok ilyen téren, és talán másnak is segítségére lehet egy ilyen írás.. :K
Meg mint említettem ez az első jegyzésem.. :U
Köszi szépen a tanácsokat..

#1 : : én valahogy úgy vagyok vele, hogy használtan nem szeretek venni szinte semmit, főleg nem műszaki cuccokat.. :( Lehet hogy rossz szokás, de ez van.. :D

Üdv.: McKane

/Szerk1.: Feltettem az általad linkelt részben is.. /

[ Szerkesztve ]

(#7) niti válasza McKane (#6) üzenetére


niti
aktív tag

Par szempont: erintokepernyo legyen, vagy ne? Hagyomanyos tegla, szettolos, vagy kagylo? Vagy mindegy? Kartyafuggetlent vennel, vagy szolgaltatonal? Ezek tudataban konnyebb segiteni.

(#8) McKane válasza niti (#7) üzenetére


McKane
senior tag

Szia!

teljesen igazad van ezen a téren... :R
nem kell az érintőkijelző,de gondolom 30 000ft-ból ez nem is nagyon jön ki..
a forma, végül is mindegy, itt nem vagyok nagyon válogatós, bár ahogy néztem a képeket, inkább széttolós. valahogy jobban tetszik.. :)
mivel a t betűsnél vagyok aranykártyás, ezért ha lenne olyan telefon ami itt kapható, örülnék..
köszönöm szépen mégegyszer..

Üdvözlettel : McKane

(#9) szumoo


szumoo
senior tag

Mostanában mindenki write only-ban van? :F Rengeteg teszt van a mobilarénán, millió topik a telefonokhoz. Külön olyan is, hogy x összegért milyen telefont vegyek...
Nincs bajom a logout-os írásokkal, csak lassan kezd egy picit más irányba menni, mint amire szánták. :U

A nyúlon túl?

(#10) Samus válasza McKane (#8) üzenetére


Samus
addikt

Tessék elbattyogni Mobilarénára, és nézegetni a teszteket. Ennyi pénzért vehetsz újabb Samsungot, LG-t és Nokiát. Kínai csodákat is, és ha nem kártyafüggetlenül szánsz ennyit, akkor előfizetve a magenta szolgáltató kínál tapicskolós Samsung készüléket ennyiért. Konkrét típusokat nem tudom most írni, de az tény, hogy választék van. Elég nagy. Sok sikert :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Szerintem vegyél Nokia 6300-t, vagy ha egy kicsit jobbat akarsz, akkor a Hardveraprón nézz szét szerintem N70 után.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12) No-kia


No-kia
őstag

haszáltan Nokia 6220c :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) sztikac


sztikac
őstag

Esetleg egy 2730 Classic ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.