Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ringman válasza pengwin (#47) üzenetére


Ringman
nagyúr

legalább már lecserélték újabbra a számítógép-kezelésnél, meg a gpedit.msc-ben a win95-ös ikonokat.

nekem a wp design is tetszett (használtam is), de a gépház még nagyon buta. - emiatt a win8.1-gyel sem volt bajom.

(#52) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Egyébként , holnap felhívom az Asust azért is kíváncsiságból, hogy bárhol kicseréltethetem e a vinyót SSD re. A garancia miatt vagyok kíváncsi. Ha igen, akkor valszeg még olcsóbban megúszhatom, vagy ha más nem melóba megkérem az informatikust :D Magam sztem nem fogok hozzá.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#53) xanad


xanad
újonc

Nekem épp mostanában kezdte el dobálni a kékhalált (ma is volt egy). Mentségére legyen szólva, mire elővettem a telefonom, hogy a qr kódot beolvassam, már újraindult. Telepített egy frissítést. Majd megnéztem a Windows update-et és volt még egy frissítés, ami újraindítást kívánt. Gondolom, valami illesztőprogram nem volt megfelelő.

De még így is jóval használhatóbb mint a kezdetekkor, akkor nálam rendszeresen leállt a start menü, nem tudtam az áruházat megnyitni egy idő után, rendkívüli mértékben lelassult, stb.

(#54) Tamás88 válasza xanad (#53) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Az a qr kód nem ér semmit, mert csak leírja, hogy mi a kék halál. Ha utólag is szeretnéd megnézni, hogy mi okozta, akkor a BlueScreenView-t kell leszedned.

(#55) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Akkor csak én vagyok mázlista hogy az Asus os Win10 ahogy felfrissült a legújabbra csináltam egy hard resetet és így a legújabb a Win10 van rajta és se fagyás semmi... Igaz szinte semmi sincs telepítve a gépre, csak a legújabb intel drivert raktam fel utólag és viszlát.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#56) IO.sys válasza Lalikiraly (#55) üzenetére


IO.sys
őstag

Mi az a hard reset?

Amúgy az informatikusok nagyon imádják, amikor valaki odaviszi hozzájuk az otthoni vackát ahelyett, hogy elmenne vele szevizbe, mert kenyeret is a pék haverunktól kérünk ugye, hogy 2 órát elvegyen a napjából a HDD-SSD csere, vagy ha nincs szerencséje és nyűgös a gép, akkor másfél napot, közben nincs dolga persze, ráér ezt csinálni. #nooffense

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#57) Lalikiraly válasza IO.sys (#56) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Erre én azt mondom, hogy Informatikus létemre mint karbantartó. De én meg nem szólok egy rossz szót sem, amikor az informatikus odajön, hogy adjál már ezt meg azt, meg pakold helyettem a dögnehéz servert, meg add ide a kompresszort, mert ki kell pucolni a gépeket. Ez amolyan kollegalitás szintjén működik. Ennyi csak.

Nos a Windowsnál is lehet olyan telljes helyreállítást csinálni, mint egy telefonnál. Ott van a gépházban egy külön menü rá. Szépen végigvezet és több opció is van.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#58) IO.sys válasza Lalikiraly (#57) üzenetére


IO.sys
őstag

De nagyon más kompresszort adni, meg nagyon más a HDD-SSD csere. Az egyik 3 másodperc, a másik minimum 2 óra. Minimum. Az a gond ezzel, hogy nem 1 ember megy oda ilyen dologgal, hanem 250. Kétszázötven.- :W

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#59) Lalikiraly válasza IO.sys (#58) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Valóban... De ha ajándékot nem fogad el? Etetni sem lehet, mert ki van írva, hogy ne etesd :D
Az enyémben nem tudom megcsináltassam e az SSD cserét még mindíg filózok. Az Asus megkérdeztem, bárhol belerakathatom, csak számlával legyen igazolva. A garancia így nemveszik el.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#60) IO.sys válasza Lalikiraly (#59) üzenetére


IO.sys
őstag

Én csajoktól csokit, fasziktól sört szoktam kérni. Maszekban meg 3000 HUF óránként.

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.