Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) vakablak93 válasza angyalpc2 (#10) üzenetére


vakablak93
őstag

Megmondom én mire jó, lanpartyra verhetetlen nem kell komplett konfigot meg minden sz@rt szétszedni, hanem csak bedobod a gépet+tápot+egeret a tatyóba és akár buszon is mész, és máris kezdődhet az öldöklés, én egy korábbi 15,6-os de szintén marhanagy desktop cpu-s és mxm gpu-s clevo-val nyomom e percben is egy cimboránál mészárolunk, ezek gamer notik, hidd el megvan ennek is a felhasználási területe ahova verhetelen :K

Főleg azért mert ezek mint te is írtad inkább asztaligépek, de így ezek mellé nem kell asztalit is fenntartani mint egy kislaptop vagy gyengébb gémer noti mellé kellene, ráadásul ezekkel lanpartyn se vagy hardver hátrányban ;)

Otthon monitor/ TV + kiegészítők, ha meg másutt van gémelés, akkor csak kihúzgálod és indulsz, de van aki szeret ágyból esetleg alkalom adtán konyhából játszani stb....
És nem mindenki akar lenyelni kompromisszumokat a hardver/hűtés kapcsán legalábbis én utálnám ha a bulin azért kapnék ki mert a kisnoti amit csak hurcolni vettem, ledobná a láncot :W vagy a szokott játékmenethez képest alacsonyabb FPS-el kellene játszanom és ezért kapnék ki.

De van aki meg amolyan mobil munkaállomásnak használja, nekik se hártrány hogy nem kell 2 asztalit + lapost fenntartani, hanem egyetlen komoly vihető gépük van. :P

Legalábbis ez az én véleményem :DD , de én tömegközlekedek és bringázok szóval nem tudom, nyilván vehettem volna a gépem árából már akár kocsit én is. :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.