Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) MaxxDamage válasza Chaser (#9) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, ez rendben is volna, ha a kisker nem szűnt volna meg. :K
Leboxolhattam volna a nagykerrel (aki az INGRAM) de inkább nem volt hozzá kedvem... /hosszú és nem egyszerű folyamat az sem.../

(#10) dugo_: Azokat inkább kerülöm.
Én is vissza kaptam amit küldtem (mindent) de legalább az szerint volt kiindulási alap (technikusnak) a hibát keresvén. :K
Amúgy minden hiba megkereshető, kimérhető az elektronikában.. csak megfelelő ismeretek, kapcsolási rajz, paneltérkép, anyaglista, megfelelő (mérő) műszerek, röntgen gép stb.., (tervezőkkel való kommunikáció)...stb.. és van mikor sok idő is kell és megoldva :K (saját tapasztalat - anno a "Repair Group Leader" mint főnököm is megmondta.. "te javító technikus vagy, így neked nem kell más, mint paneltérkép, kapcsolási rajz és mérő műszerek...és a hibát meg kell tudnod oldani..." jah! csak volt ami nem volt meg és a mérnők sem küldte le e-mailben... pl. így bekaphatta)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.