Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) burriebonz válasza kurion (#94) üzenetére


burriebonz
tag

Hát az tény hogy nem igazán szigetel, halkabb zene mellett nagyon bejön a külvilág pl. pc zúgása. (Bár igaz hogy az én gépem egy felszálni készülő vadászgép hangerejével bír nagyjából :) )

(#102) myckie2


myckie2
őstag

Kettős érzéseim vannak a fülhallgatóval kapcsolatban. Szépen szól a magas, közép-magas hangok nagyon szépek. De itt jön a hatalmas negatívum. A mély már nem is lehetne katasztrófálisabb. Vagyis nem katasztrófális, mert mondhatni nincs is mély. Egy azonos árú Philipsh-ről (SHP-2500) váltottam erre, de őszintén megbántam. Igaz, hogy az halkabb volt, de a mély között ég és föld a különbség. A Philipsnél gyönyörű telt, lágy basszus szól, de amikor ugyan az a mély rész megszólal a Retro DJ-n valami puffogós vacak lesz az egész. Szóval aki hegedű koncertet akar hallgatni annak tökéletes, de aki netán popot, rappet vagy neadjisten dupsteppet is szeretne hallgatni az kerülje messzire el.

[ Szerkesztve ]

(#103) burriebonz válasza myckie2 (#102) üzenetére


burriebonz
tag

Van ebben valami, de én úgy tapasztaltam hogyha megtalálod a helyes viselési poziciót, akkor meglesznek a mélyek. Nyilván nem valami agykavaró basszusokra kell számítani de én is szoktam dnb-t hallgatni rajta és annyira azért nem vagyok elégedetlen. Nem tudom mikor vetted de egyébként a járatás direkt jót tesz a hangjának, nálam is kb egy hétig ment folyamatban, mert eleinte nekem se volt szimpi de aztán belevágódott a kerékvágásba.

(#104) kurion válasza burriebonz (#103) üzenetére


kurion
senior tag

a mély alapvetően a szigetelés hiányban vész el, láttam valahol ahol a csávó darabokra szedte és az ezüst rész alatt kipárnázta a jobb hangzás miatt.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#105) burriebonz válasza kurion (#104) üzenetére


burriebonz
tag

No hát odáig még nem mentem el! :DD Hozzáteszem nem vagyok valami nagy fejhallgatós típus, de ebben talán az tetszik legjobban hogy másfél éve megvan és még senki se akarta lenyúlni! :))

(#106) nakos1212


nakos1212
senior tag

nagyon jó fejes 1,5 éve használok ilyet, most is ez van a fülemen, szeretem ezt a fülpárnát, nekem 5000 volt (Tesco)

(#107) zoleee24


zoleee24
tag

A saját személyes véleményem a Maxell Retro DJ-ről:
Úgy indultam neki, hogy max 10K-ért kell egy olyan füles amit nem sajnálok ha megmegy sem, mivel van komolyabb.
Próbáltam sok Sony-t, Panasonic-ot, Pioneer-t, Sennheiser-t, de vagy sok volt a mély, közép semmi, vagy fordítva.
Nyilván sokkal komolyabb cuccok vannak 20K felett, tisztában vagyok vele de 5 000Ft - ért ez ajándék!!! :DD
Nekem éppen elég a mély, talán néhol sok is, közép a gitáros részeknél hihetetlen jól eltalált, dobnál lábdob szépen puffan ahogy kell, cinek élnek, nem sziszegnek.
Tartottam a mindenki által előre leírt nyomja a fülem dologtól, de nekem abszolút kényelmes, pedig szemüveges vagyok! Kipróbáltam a Wild tesóját, az nem jött be annyira, kicsit túlvezéreltnek találtam a mélyeket.

(#108) itroh


itroh
tag

Sziasztok.
Filmnézéshez, játékhoz mennyire felel meg egy ilyen füles? Jack hosszabbító ront rajta vmit?

(#109) balazs1022


balazs1022
őstag

És ILYEN van valakinek?

Am nekem ilyen van. Nem fejhallgatót indultam venni az MM-be. De mikor kíváncsiságképp kipróbáltam az összeset ami ki volt rakva, meglepődve tapasztaltam, hogy a legolcsóbb milyen jol szol. 3400 ft volt az ára. A legdrágább ami ki volt rakva 65 ezer ft.ba került és nem szólt jobban...Így nem tétováztam, ment is a kosárba. Nagyon kényelmes, belefér az egész fülem. halkan is dinamikus. Jó sok mély van benne, agybadugós füleshez képest nagyon pengetős a gitár hangja, 5m kábele van és 2 év gari.
Vmi szakinak véleménye erről a fejesről?

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#110) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Fülpárnát hol kaphatok hozzá? Mert sikerült megolvasztani. Az asztalin maradt, a lámpa meg megégette.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#111) poldres


poldres
csendes tag

Jó lett a teszt!Ez vett rá,hogy ezt válasszam,ha már mindenki csak jót mond akkor nem lehet rossz.És tényleg igy van.
Ma érkezett meg,6000Ft volt.
Az anyaghasználat az nagyon jó.Az egyik legjobb műbőrbevonat amit láttam mostanában,jó ránézni.
Stabil összeszerelése van.A kábel is jó rugalmas.Alacsony hangerőn is jól lehet hallani a részleteket a jó szigetelés miatt.
Nincsenek eltúlozva a mély hangok,de nem is a leggyengébb a fejhallgatók között.A túlzott basszus az szerintem a legrosszabb dolog,amit hallhat az ember.

[ Szerkesztve ]

poldres

(#112) Falcon C.


Falcon C.
aktív tag

Csak ilyet használok már 10+ éve. Épp pár hete sikerült egy új, bontatlan dobozost fehéret beszerezni a fekete és a kék mellé. :)

[Redmi Note 11] [Acer V3-574G-54T5]

(#113) tboj válasza Falcon C. (#112) üzenetére


tboj
tag

Szintén hosszú évek óta használom nagy megelégedéssel, és gyakorlatilag olyan mint új korában. Nem tudtok esetleg valami hasonló hangzású, de vezeték nélküli fejhallgatót ajánlani? Néha jó lenne kábel nélkül is hallgatni...

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#114) grozad válasza tboj (#113) üzenetére


grozad
csendes tag

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.