Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MarQs


MarQs
senior tag

Jó kis írás, köszi! És a hangkeltő ketyere is felkeltette érdeklődésemet...
Még több ilyet!
;)

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2) bb0t válasza MarQs (#1) üzenetére


bb0t
senior tag

Köszi szépen! :) Már az is nagyon jó ha csak egy embernek hasznára van :) Remélem lesznek még érdekes dolgok amiket be tudok mutatni majd..

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3) Hunujv


Hunujv
tag

Jó írás! Pont ilyesmit keresgéltem. :K

(#4) Psytech válasza bb0t (#2) üzenetére


Psytech
senior tag

Szia,

jó cikk lett, szerintem a lényeget tartalmazza egy kivételével.... Nem mintha nem tudnék rákeresni az árára, de ha már ilyen pro és a lehetőségekhez képest összeszedett cikk (értem ez alatt, hogy azért sokkal többet egy ilyen eszközről nem lehet beszélni), akkor az ára a végére belekerülhetett volna.. Mert a közepes árfekvés kb semmit nem mond annak, aki amúgy nem nézeget BT hangszórókat, de a cikk kapcsán kedvet kapna hozzá, hogy mégis mennyibe fáj mindez..

(#5) bb0t válasza Psytech (#4) üzenetére


bb0t
senior tag

Igazad van, legolcsóbb 12 ezer forint. Ennél van olcsóbb is ami nem sztereo vagy gagyi szutyok meg van drágább is ami meg profi, ezért írtam, hogy közepes árfekvésű. Majd később beleírom a cikkbe is, köszi az észrevételt! :)

Hunujv: Köszi, örülök, hogy hasznos volt számodra!

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#6) 2ttitan


2ttitan
csendes tag

Jó írás. Az eszköz sem rossz.

Kb. két hónapja szereztem be én is egy bt hanszórót kinából (gyerkőcnél szólhasson vmin a Halász Judit és egyéb youtubos dalocskák).
Kb. 5 eFt volt, igaz mono, de memórikártyáról és pendriveról is lejátsza az MP3-t, rádió is van benne és még nem is néz ki gagyinak. Bár nem vagyok audiofil, de jobban szól, mint amit vártunk tőle.

Lehet hogy majd csinálok róla valamikor logout cikket.

[ Szerkesztve ]

(#7) bb0t válasza 2ttitan (#6) üzenetére


bb0t
senior tag

Köszi! :)

Hát engem érdekelne :K

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#8) MarQs válasza 2ttitan (#6) üzenetére


MarQs
senior tag

Én is biztatlak! :)
A kínai olcsóbb csodákkal alapból szkeptikus az ember, hát még hangkeltők terén, ahol hatványozottan el lehet k...rni az eszközt. Ha van egy pozitív tapasztalatod, arról én is szívesen olvasnék!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#9) Spancho


Spancho
őstag

Egyszer kipróbáltam egy hasonlót az egyik media markt-ban ,és elég komolyat szolt :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.