Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

srácok, ez nem teljesen etikus

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hát a jelentős öregedés valóban jelen van:)
Kíváncsi leszek erre a játékra...az első illetve második rész sok kellemes órát okozott...

Mellesleg úgy fest hogy ez a karakteröregedés most nagy divat lett...előbb az MGS Snake-je, most meg ő...én már azt várom mikor Lara Croft kalandjait egy lógómellű 80éves mamóval kell végigtolni aki a kerekesszatyrot húzza maga után :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

:O

(#4) Lenry


Lenry
félisten

:( :O

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Peat;)


Peat;)
veterán

Ahogy a falloutot úgy ezt is meggyalázzák, csak ezt még jobban. A név nagy úr, ezzel minden kiadó és fejlesztő visszaél.. jelent plusz pár száz ezer vásárlót. Gta4 színvonala és ilyen max után már igazán bukhatna egyet a rockstar, kissé elkényelmesedtek.

[ Szerkesztve ]

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

bruce payne? :S blöeeee... hányós smiley-t a népnek!!! ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Muszáj volt kopaszra csinálni??

Úgy néz ki, mint McLane a Die Hard 4.0-ban, alig lehet felismerni a régi Max-et.

Oké, hogy öregszik, de ennyire megváltoztatni?:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) Hakuoro válasza Zirowe (#7) üzenetére


Hakuoro
aktív tag

Nem túl sok nappali pálya volt a Max Payne-ekben :((( Pont ez adta meg a hangulat alapjait.
:O

(#9) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ne nyavalyogjatok már 3 kép után...annyira bírom az ilyen embereket...de az elsők között lesztek akik leszedik és végigviszik ahhoz képest hogy 3 kép alapján leszarozzátok.. :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) athomi válasza Zirowe (#7) üzenetére


athomi
veterán

muszáj volt, mert így olyan Brúúsz Viliszes, keményes, vagányos és így könnyebben eladható a mai idióta 20 alattiaknak is

[ Szerkesztve ]

(#11) zsolt1129


zsolt1129
addikt

2009 karácsonya előtt jelenik meg. Addig még várnunk kell egy kicsit :DDD Remélem Demo-t készitenek.

(#12) mephi666


mephi666
nagyúr

[link]

ő max payne... aki a cikkben van, az nem az... kb 30körüli volt így ránézésre és elvileg 2001ben a valós időben játszódott a játék... ez alapján kb 38-40évesnek kellene most lennie... ezeken a képeken meg úgy néz ki, mint willis mondjuk a sin city-ben... tehát 2030 körül fog menni majd a játék és "max"-el mindenféle implantokkal megpakolva, plazmafegyverekből kell osztani az áldást?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Lenry válasza twollah (#13) üzenetére


Lenry
félisten

ez TPS... itt biztos Max hátát kell nézni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) nagyacsaba


nagyacsaba
csendes tag

Nagyon várom!

(#16) Zirowe válasza mephi666 (#12) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ő az igazi Max Payne --> link

Ő pedig a második Max Payne modellje --> link

Majd partnerként az orosz csaj helyett biztos megkapjuk Samuel Jacksont!:D:D:D

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) Nunder


Nunder
őstag

Eléggé megkopaszodott a főhősünk. Nem tudok semmit az előéletéről a 3. résznek de ez egy kicsit így mellbevágó. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#18) Szirti


Szirti
tag

Rettenetes amit Max barátunkkal művelnek. Először a film, majd ez a "design".
Már jobban várom az igazi Sam Lake játékot az Alan Waket.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#19) Silenzio válasza Peat;) (#5) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerinted. Szerintem a GTA IV (is) zseniális lett. Sosem sírtam ha egy játék játszhatatlan volt a gépemen, inkább kivártam míg jól fut, türelmes vagyok. Hál'istennek most nincs ilyen gondom. Mellesleg a bugok jó része amiatt van, mert nem eredeti. A gyári példányok tulajdonosai jól elvannak.

Az más kérdés, hogy a MP3-féle latin fless rohadtul nem jön be. Bár én már nem várok semmit a MP-től. A 2 kellemes csalódás volt, de pofátlanság, hogy a promó képeken autók robbantak fel és normál forgalom van az utcákon, a végleges játék meg halottabb volt mint az első rész.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#20) fogtunder


fogtunder
nagyúr

szerintem simán bejöhet ez a dolog, a resi 5 is nappal játszódik, és mégis üt. és bár nem a saját franchise-uk, a rockstar nagyon jó abban, hogy különböző hangulatokat fogjon meg a játékaival, szerintem ez sem lesz rossz, a tűző nap alatt is lehet sötét a történet.

ami max öregedését illeti, elsőre én sem ismertem volna meg, viszont el bírom képzelni, hogy maxből pár év alkohol és gyógyszerfüggőség után egy hasonló karakter válna. az mondjuk annyira nekem sem jön be, hogy úgy néz ki, mintha összegyúrták volna jeff bridgest az ironmanből, meg bruce willist a die hard 3-ból, de ettől függetlenül nyitottan állok a dologhoz. ha kijön és szar lesz, na majd akkor fikázok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#21) arpii


arpii
aktív tag

Gondolom ez is el lesz sz*rva, pedig az első és a második rész milyen jó volt. :R

(#22) Dr. Romano válasza arpii (#21) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Simán lehet jó játék még ebből is.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#23) sirzollee


sirzollee
tag

Ha olyan jó lesz,mint a 2.rész,akkor jöhet :C

(#24) Zolás válasza sirzollee (#23) üzenetére


Zolás
addikt

Ha olyan lesz mint az első akkor méginkább
:DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Jónak tűnik a játék, remélem az is lesz. :)

(#26) kokobe


kokobe
senior tag

Nem tetszik max pane legyen darkos egy picit sötét ne mtom ne mjön be iyg eslőre.

<---AMD___ATi--->

(#27) Johnny Cage válasza Peat;) (#5) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"igazán bukhatna egyet a rockstar, kissé elkényelmesedtek"

Kizárólag a bevételközpontú üzletpolitikájuk miatt kívánom is nekik, hogy bukjanak egy nagyot. (Szánalmas PC portok, telepítéslimit, bugoktól nyüzsgő játékok, gyenge support... folytassam?)

[ Szerkesztve ]

(#28) Johnny Cage válasza Silenzio (#19) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"sosem sírtam ha egy játék játszhatatlan volt a gépemen, inkább kivártam míg jól fut, türelmes vagyok"

Ja hogy a GTA IV nem is volt gyalázatosan portolva csak nem vártunk rá eleget, hogy magától optimizálódjon a játék?

(#29) Verrion


Verrion
tag

Hol van a régi nyomott Max Payne hangulat ???
:(( :O :( :((( :F

(#30) Silenzio válasza Johnny Cage (#28) üzenetére


Silenzio
addikt

Természetesen gépfejlesztést értettem ez alatt, ne játszd a hülyét. De adott esetben a kihozott patch-ek is dobhatnak rajta. A GTA IV szerintem egyáltalán nem gyalázatos port, max a Win Live-tól a Rockstar Social Clubtól kapok hányingert, nem értem miért kell ilyen ökörségekkel bonyolítani a rendszert.

Ha eltekintünk attól, hogy 1 giga vramot azért felzabál, és 2 magos procival szenved a játék, minden teljesen oké. Az 1 gigás vga lassan alapkövetelmény lesz úgyis, nemkülönben a 3-4 magos processzor, ezeken a játék megfelelően fut. Bugokkal én nagyon nem találkoztam, durva küldetésbugok is kizárólag a crack-elt verziókkal fordultak és fordulnak elő. A GTA IV gyalázatos port megítélése szerintem 3 dolognak tudható be:

Nehéz megcrackelni, ezért ment a flame-elés, persze az egyszeri user nem tud különbséget tenni warez felhasználó és a között, aki meg is vette. Lásd küldetésbugok, 2 hónapnak kellett eltelnie, mire bizonyossá vált, hogy ez a Rockstar kedves tréfája a warezolóknak.

Aztán relatíve nagy a gépigénye. Közepes gépen (mint az enyém) megfelelően fut, de két maggal csak magas órajelen kapunk kielégítő sebességet. A userek többsége nem készült fel rá. A probléma az, hogy adott vasnál gyengébben lebutítva sem fut jól a játék. Tapasztalat. Ha figyelembe vesszük, hogy a sandbox-típusú játékok közül a GTA IV a legkomplexebb és legélethűbb, indokolt a nagy gépigény. A mai konzolok már a többszálúságra van kihegyezve, a PS3-nak 7 vagy 8 rendszermagja van - ezt a játék PC-n is elvárja, cserébe maximálisa kihasználja a hardvert, gond egy szál se.

A harmadik probléma a kiadott verzsön pár furcsasága volt. Patch-ekkel a hibákat hamar orvosolták, de -ezek szerint- a köztudatból nem tudták kiölni hogy a GTA IV portolása szarul sikerült.

Ez a véleményem. A kiadás utáni kritikus 1-2 hétben lebőgött a játék. Ma már csak a nagy gépigény róható fel neki, meg hát sokan nem tudják, hogy a játékban tapasztalt durva bugok DIREKT vannak benne. Ha megszokod a furcsaságait, máris a világ egyik legprofibban kivitelezett játékát kapod. A kreativitás, rengeteg ötlet, precizitás és sokszínűség, ami felfedezhető a játékban, számomra bebizonyította hogy itt nem csak a profitról van szó.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#31) Johnny Cage válasza Silenzio (#30) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"az 1 gigás vga lassan alapkövetelmény lesz úgyis, nemkülönben a 3-4 magos processzor, ezeken a játék megfelelően fut"

Sokféle teszt sokféleképpen kimutatta, hogy játékoknál igen csekély vagy semmilyen teljesítménynövekedést nem okoz a plusz 2 mag (ha feltételezzük, hogy a 2 magos processzorok már általánosan elterjedtek). És függetlenül attól, hogy sok gyártó kínál 1 gigával szerelt kártyát, az maximum az extrém felbontásoknál jöhet jól.

De ameddig 512mb vrammal és 2 magos processzorral jól futnak még az olyan monstre játékok is, mint a Far Cry 2 vagy a Crysis, addig nekem ésszerű érvet nem tudsz felhozni egy korosodó konzolgépre fejlesztett játék irreálisan magas hardverigényei mellett, amikor PC-n se nyújt szebb látványt.

[ Szerkesztve ]

(#32) Johnny Cage válasza Silenzio (#30) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"A kiadás utáni kritikus 1-2 hétben lebőgött a játék"

Ezt hogy értetted? Arra a csekély 4-500 millió dolláros bevételre gondoltál?

(#33) breed30


breed30
tag

Egyre lustábbak lesznek a játék készítők.
Mert nem hiszem el hogy ne lehetne úgy megcsinálni egy játékot hogy menjen kisebb konfigon is. :(

(#34) _Scythe_ válasza Silenzio (#19) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

???
"hogy a promó képeken autók robbantak fel és normál forgalom van az utcákon, a végleges játék meg halottabb volt mint az első rész."
Javaslom a vehicle density emelését ;)

Szerintem is (giga)katasztrófa a GTA 4 minősége.

[ Szerkesztve ]

(#35) _Scythe_ válasza Johnny Cage (#32) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Nem, a fórumokat elárasztó gyilkos indulatokról tanúvallomást tévő hsz-ekről, és a pénzüket visszakövetelő emberekről.

(#36) fddgwrkr


fddgwrkr
csendes tag

csak azért kellett az "öregítés", hogy bruce willis hiteles legyen majd a mozifilmben

be kind to those less fortunate!

(#37) QuarK


QuarK
senior tag

[link] (vagy az utolso elotti kep, ha itt nezitek) -- bal also sarok:

In Bullet Time, you'll see a remarkable level of detail - notice the individual shell casing flying from Max's gun

ajhahaha... kirepulo TOLTENYHUVELY!!!11 2009-ben. elvegre tiz evvel ezelott sehol se lattunk meg ilyet! pompomlanyokat! *\o/*

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.