Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) napocska2


napocska2
senior tag

Ez tényleg mozgalmas nap volt, nem kopott el a lábad a sok gyaloglástól? :D
Nagyon jókat szórakozom az írásaidon, úgy hogy így tovább, ne hagyd abba! :R

(#2) mave13 válasza napocska2 (#1) üzenetére


mave13
őstag

Köszi.

Nem kopott el. Szeretek gyalogolni, otthon is sokat túráztam, meg jártunk túlélőversenyre rendszeresen. Úgyhogy, ezzel nincs gondom itt se. A környezet, meg a bal térdem nem az igazi, de ez van.

Icewolf || kósza ||

(#3) mave13 válasza napocska2 (#1) üzenetére


mave13
őstag

Köszi.

Nem kopott el. Szeretek gyalogolni, otthon is sokat túráztam, meg jártunk túlélőversenyre rendszeresen. Úgyhogy, ezzel nincs gondom itt se. A környezet, meg a bal térdem nem az igazi, de ez van.

Icewolf || kósza ||

(#4) ArchElf


ArchElf
addikt

Végigolvastam a blogodat - nem irigyellek kicsit sem :U
Beszámolóból meg még többet kíván a nép. :D

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5) amanoba


amanoba
őstag

Újabb remek írás, újabb meglepő tény, emberszagúak az emberek..kíváncsi vagyok ez miért alakulhatott így, van-e valami kultúrális oka.

Viszont egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy iszonyat zsúfolt lehet ott minden, nem beszélve az emberek tömegéről, tuti nehezen, vagy alig bírnám.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) mave13


mave13
őstag

Üdv!

ArchElf: megértem. Vigasztaljon, hogy nem minden perce érdemes irigylésre. Itt is van, ami jó, és van, ami kevésbé. Folytatás holnap érkezik előreláthatólag.

Egyébként, azon agyalok, hogy nem kéne-e nyitni egy off-topikot, hogy mindenki oda tudjon írni. Mert így nagyon nehéz lesz egy idő után követni mindegyik bejegyzés hozzászólásait.

amanoba: ez engem is érdekelne, tippem sincs, hogy miért alakult ez ki. Egyébként, azóta már találkoztam több emberrel is, akik bűzlöttek a parfümtől. Inkább a sznobok rétegére jellemző, akik veszettül majmolni szeretnék a nyugatot. Úgyhogy, lehet, hogy pár éven belül ez meg fog szűnni.
Van egy pár igen szánalmas arc errefelé. Olyan laza, hogy majdnem széthullik, és annyi nejlon cucc van rajta, hogy kb. ívszikrát húz maga után.
Fekete-arany kombináció lakk oldaltáskával, aranyozott logós sapkával, és fehér mű-lakk cipővel. Rajta egy kiló ezüst, arany persze egy szál se, nehogy túl beleolvadjon a szerelésébe. Bűzlik a méregdrága kölnitől, és csak úgy árad belőle a felsőbbrendűségbe vetett töretlen hite. Mindez persze faszi...
Az összes bicska kinyílt a zsebemben, de még szerintem azok is, amiket otthon hagytam, már csak a látványtól is. :)

Annyira nem zsúfolt, mint vártam, persze messze elmarad attól, mint ami nekem optimális lenne, és néha úgy kedvem lenne egy kicsit vérengzeni. Csak szolidan, olyan Prototype stílusban... vagy Carmageddon, bár itt nem vezethetek. :D
Sok helyen van iszonyatos tömeg, de zömmel el lehet kerülni. Mondjuk, nem szabad munkaidő előtt, és után hétköznap vonatozni. Hétvégén plázák csak saját felelősségre, és bármi előre szervezett esemény minél nagyobb ívben elkerülése a lényeg. Azért sokat sejtet az, hogy sok állomáson teljesen zárt kordon van a peron szélén kb. 1.20 méter magaságig, mert csúcsforgalomban az emberek letolnák a másikat a vonat elé...

Icewolf || kósza ||

(#7) darál0w


darál0w
Jómunkásember

:R

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) ArchElf válasza mave13 (#6) üzenetére


ArchElf
addikt

Hidd el, én még a rossz perceid is irigylem.
Node látom kint van a következő - megyek is nyálat csorgatni :)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9) mave13


mave13
őstag

Ha még lennének további hsz-ek, azt légyszi, IDE írjátok. Egy helyen lesz minden mostantól, így nem kell egyre több bejegyzést figyelnem, és nem marad hsz megválaszoltlanul.

Köszi.

Icewolf || kósza ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.