Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

A castlevania hogyan kapcsolódik ezekhez a manga sz@rokhoz :F

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) oriic válasza BoB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"manga sz@rokhoz"

Ezt hogy érted? Az eredeti játék az japán cucc, de a sorozat az full amerikai, vagyis hivatalosan nem anime.

Live-Die-Respawn

(#3) BoB válasza oriic (#2) üzenetére


BoB
veterán

Ja hogy igy :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4) kwzatz válasza BoB (#1) üzenetére


kwzatz
őstag

A manga az japán képregény, a szó, amit te keresel, az az anime. És ha nem csak a Pokémont meg a Sailor Moont nézted volna, hanem egy-két érettebb cuccot is, lehet, hogy nem szaroznád. :D

(#5) BoB válasza kwzatz (#4) üzenetére


BoB
veterán

Tudom, szándékos részemről, nekem a manga a gyűjtőszó minden olyan rajzra, ami gusztustalanul néz ki :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6) ldave válasza BoB (#5) üzenetére


ldave
félisten

Mint az arcképed?

A Slime draws near! Command?

(#7) BoB válasza ldave (#6) üzenetére


BoB
veterán

Sajnálom hogy belegázoltam a lelki világodba :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8) ldave válasza BoB (#7) üzenetére


ldave
félisten

Dehogy sajnálod.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#9) Sirandrish válasza kwzatz (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én Dragon Ballt is néztem, én sz*rozhatom? :D ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) [CsuCsu] válasza Sirandrish (#9) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az sem az anime muveszet csucsa :D Nem sokat lattam, de a Death Note es az Attack on Titan bejon.

(#11) kwzatz válasza Sirandrish (#9) üzenetére


kwzatz
őstag

Ja, igen, azt kifelejtettem a klasszikus hármasból, bocsánat. Egyébként bárki szarozhat bármit, csak legtöbbször olyanok teszik, akik nem ismerik azt, amit szaroznak. Tényleg akárhányszor olvasom/hallom ezt, hogy "az animék szarok, meg utálom őket", 2 perc után kiderül, hogy ennyit ismernek, amit a magyar televízióban a Kölyök klubban láttak és ezzel azonosítják az egészet, miközben ezek 12 év körüli gyerekeknek készülnek. Nem mondom, hogy ezek között nincs jó, vagy hogy nem szerettem gyerekkoromban a Dragon Ballt, de az egész műfaj összességében annyira távol van ettől. Megnéz az ember pl. egy Monstert, Berserket, Parasyte-ot, Rainbow-t vagy Steins;Gate-et és egyből másképp látja a dolgot. Csak hát idáig a legtöbb ember nem jut el, mielőtt az interneten szarozna.

BoB: Az animék gusztustalanul néznek ki? Ez alapján már végképp azt mondanám, hogy tényleg nem sokat láthattál.

CsuCsu: Igen, azok már jók, én is szeretem mindkettőt, de szerintem még mindig van ezek felett is.

[ Szerkesztve ]

(#12) smc válasza kwzatz (#11) üzenetére


smc
addikt

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#13) Sirandrish válasza kwzatz (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én csak vicceltem :)
Bár totál hidegen hagy a téma (mint anime), nem szarozom le..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) kwzatz válasza Sirandrish (#13) üzenetére


kwzatz
őstag

Tudom, amit írtam, azt nem is rád értettem.
Egyébként BoB-ról sem gondolom, hogy troll lenne, egyszerűen ez egy gyakori reakció olyan dologgal kapcsolatosan, amit az ember csak felületesen ismer.

(#15) Sirandrish válasza kwzatz (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én pont ezét nem alkotok véleményt, mert tudom hogy van millió fajtája ennek is, akárcsak a filmeknek például.
:K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Xaels


Xaels
félisten

A Netflix berendelt egy dupla hosszú 2. évadot illetve ez a csapat ugrik neki egy Assassins Creed sorozatnak is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) Kampó válasza kwzatz (#11) üzenetére


Kampó
senior tag

Soul eater, dmc, cowboy be pop vagy miaz :D vagy a klasszikus Ghost in the shell, esetleg az apple seed... egyik sem ocsmány de ot vannak a Hayao Miazaki , nembiztos hogy jól írtam a nevét, egész estés alkotásai kettő örök kedvencem a Vándorló palota és a Cihiro szellemországban, elég messze állnak a szar kinézettől . Pedig én nem vagyok se anime se manga fan :)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#18) kwzatz válasza Kampó (#17) üzenetére


kwzatz
őstag

Igen. Én általában a Fate/Stay Night Unlimited Bladeworksöt hozom fel példaként, ha a rajz/animáció a téma, valamint kb. bármi a Madhouse-tól (Death Note, One Punch Man, Parasyte stb.).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.