Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soulfly842


Soulfly842
addikt

CCC-ccc-CCC....

Így nem teljes a hír :) :))

[ Szerkesztve ]

(#2) zombinyul


zombinyul
addikt

Ha itt ennyi, képzelem mi pénz kóstálna a Vodánál.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Két év rabság + tarifamegtartással alig olcsóbb mint ha függetlenül vennénk. Azért ez vicc kategória. Persze a 10k+ előfizetéssekkel már olcsóbb. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) blade zte válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


blade zte
őstag

Akkor "csak" egy oppo find 5 ára. :DDD
Nevetséges mit müvelnek az emberekkel.

Oppo find 7 astro black

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Marad a betervezett Lumia 620...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) ForRedGlory válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az a baj, hogy ez még jó ár, legalábbis ránézésre... a T-Mobile-hoz viszonyítva. Ez a gondom :W

(#7) Cyberpunk válasza blade zte (#4) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nagyobb gáz, hogy XXL kategóriás előfizetéssel is 60k-t elkérnek tarifamegtartás két év havi 21990 Ft. Az két év alatt 527760 Ft + az a 60k ugye. :U Egy kategóriával lejjebb meg már 100 ezret.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Nem kötelező megvenni:
- azonnal.
- kártyafüggőn.
- előfizetéssel.
- szolgáltatónál.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) ForRedGlory válasza banhammer (#8) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Attól még az ár változatlan marad :U

(#10) jerry311


jerry311
nagyúr

UK: 338k HUF? (2 év rabság: 888 GBP, telefon beugró: 50 GBP)
Nem kicsit lehúzós a magyar árazás. :U

banhammer
Nem arról van szó, hogy kötelező-e, hanem hogy milyen pofátlanul felárasak a magyar mobilszolgáltatók külföldi társaikhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#11) Xaels válasza ForRedGlory (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Tavaly is olcsóbb volt egy hónapig a Telenornál. Aztán szintbe jött.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) zoty0


zoty0
tag

Akkor elvileg a már megjelent FHD-s okos telefonok árai most kezdenek el csökkenni? (pl:SONY ?)

cs go

(#13) jerry311 válasza zoty0 (#12) üzenetére


jerry311
nagyúr

Aha. Persze. :DDD

(#14) stvnppp válasza jerry311 (#13) üzenetére


stvnppp
senior tag

Én az S3 megjelenésekor vártam volna, hogy az S2 ára drasztikusan esni fog, de elmaradt, később ehelyett nem forgalmazták tovább. (Telenor)

(#15) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Tavaly premier napon kártyásan 150 ezerbe került az SIII nem 190.

(#16) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

én a One ra lennék kíváncsi hogy mikor fogják árulni :)

Szépnapot!

(#17) jerry311 válasza stvnppp (#14) üzenetére


jerry311
nagyúr

Lehet téged érdekelne Galaxy S2 olcsórét, újként, boltból, 2 év garival, de szolgáltatónak meg sokkal jobb üzlet S3-at árulni még nagyobb haszonnal...

(#18) Cyberpunk válasza stvnppp (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nincs benne akkora üzlet. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) AMD Power


AMD Power
titán

Elég drága kártyásan.. 230e már függetlent kapsz. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) stvnppp válasza jerry311 (#17) üzenetére


stvnppp
senior tag

Értem én, csak egy példát írtam! Amikorra az S3 olyan árba kerülne, amiért (nekem) megérné, addigra kivezetik. De pl az S1 elég sokáig árlistában volt.
A tőke, a tőke, elvtársak!

(#21) Space marine


Space marine
aktív tag

jöhetne már a Nokia Lumia 720 is..

(#22) janos1988


janos1988
addikt

Ennek az XXL csomagnak sincs túl sok értelme. Akkor már inkább Vodafone Red. Az árakról meg annyit, hogy inkább megvenném 1 éves lejáratú áruhitelre a telefont.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#23) Blyan válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


Blyan
félisten

Az előfizetői árat ne nézzük már, mert ne a telefonhoz vegyünk csomagot, hanem az igényeinkhez.
Viszont ekkora előfizetői csomagban már ingyen kellene lennie a készüléknek. Ez az ami lehúzás...

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) Cyberpunk válasza Blyan (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lényegében ezt boncolgattam én is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) Blyan válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


Blyan
félisten

180-190 prepaid
170 1 év
150 2 év sima szerződés

Aztán kb így lenne még elfogadható a pénztárcáknak

két éves XS kategóriás előfizetéssel 139 990 Ft
két éves S kategóriás előfizetéssel 119 990 Ft
két éves M kategóriás előfizetéssel 109 990 Ft
két éves L kategóriás előfizetéssel 89 990 Ft
két éves XL kategóriás előfizetéssel 59 990 Ft
két éves XXL kategóriás előfizetéssel 19 990 Ft

De ez csak álom...

Szerk: amúgy ilyen csomagok vannak egyáltalán? Én nem találtam ilyen névvel ezeket..

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#26) Blyan válasza Blyan (#25) üzenetére


Blyan
félisten

Oké, mondjuk legyen az XS meg az S 150 és 139

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) Cyberpunk válasza Blyan (#25) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen valahogy így már jobban hangzana.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Szerintem ezért az árért lehet venni sokkal minőségibb telefont is! :K

(#29) culas25 válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


culas25
tag

Manapság már hülyeség előfizetésre telefont venni, én is nézegettem (nem S4-et, hanem másfél kategóriával lejjebb :D:D ), mert lassan aktuális lesz mivel lejár a hűségidőm, de szerintem nem fogok újabb két évet kötni szaros 8-10 ezer forintért.
Persze aki éjjelnappal telefonál és netezik, annak megéi egy ilyen XXXXL, de átlagos felhasználás mellett már értelmetlen.

(#30) RangerFox


RangerFox
veterán

Hát drágább függően hűség nélkül mint az ALMA mostani készüléke függetlenül. Jól van Samukám, azt hiszed te vagy a legjobb? Álmodban sem! :o :((( :((

(#31) bolvar válasza Blyan (#26) üzenetére


bolvar
senior tag

Hát igen nem kotrom fel a házat most de az i4 is az akkori Ikon akármilyen csomagban ami 5e előfizetéssel járt 140 elhoztam akkor akkori telót és nem a 16-at hanem a 32-et...de az i4s is feljebb kezdett már az i5 meg inkább hagyjuk...pont ugyanígy pofátlanul nyomják a samsungnál is most már semmi különbség a 2 cég között árazásban...

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#32) jerry311 válasza RangerFox (#30) üzenetére


jerry311
nagyúr

A te álmodban lehet, hogy nem. :U

(#33) RangerFox válasza jerry311 (#32) üzenetére


RangerFox
veterán

Mert most mit mondtam? Nem vagyok apple fan ne hogy azt hidd, nincs is apple cuccom, de én androidban gondolkodva Sony-t vennék nem plasztik "Prémium" műanyagot.........Bár ez csak egy szubjektív véleményem..

(#34) FIREBLADE78 válasza Dr. X (#15) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Így van,tavaly le is csaptam rá,sztem idén függetlent veszek

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#35) tresh válasza RangerFox (#33) üzenetére


tresh
addikt

Az árazása sz*r főleg itthon ezen semmi meglepő de azért az S4 mellett sony vonalon max a Sony Z említhető ami meg alig olcsóbb és az a kijelző ami benne van még viccnek is rossz ;)

[ Szerkesztve ]

(#36) debrejo válasza Blyan (#23) üzenetére


debrejo
senior tag

Ezért undorítóak a magyarországi szolgáltatós árak. Sógorok 40€ előfizuval ingyen hozzádvágják, 2 év rabsággal.

(#37) AMD Power válasza debrejo (#36) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos ez nem az első eset és nem is az utolsó. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) zseko válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


zseko
veterán

Én pont az előrendelésben vettem meg, két éves M kategóriás előfizetéssel 111 992 Ft, ennyit még éppen megér számomra. A havidíjam eddig is ~7500 körül volt (RedBull csomag) 200 perc beszéd, 200 sms/mms és 500MB net ami járt.

Most kb. max egy ezressel lesz több a havi, amit még éppen tolerálni tudok. Igaz azt a 200 sms-t vagy mms-t buktam, viszont net meg 2GB jár, és egyébként is az elmúlt 2 évben kb. ha 6 mms-t küldtem, sms meg jó ha havi 5-6 elment, inkább netezni szoktam sokat, az 500MB odafigyeléssel épp elég volt. A havidíjban még benne van a Deezer, próbáltam, tetszik, de ha ki lehetne szedni és ennyivel kevesebb lenne a havidíj akkor kiszedetném, csak nem akartak belemenni :)

Persze én is jobban örülnék egy havi 4-5e közötti összegnek, csak nincs olyan normális csomag ami nekem megfelelne, ki van ez találva rendesen, mindegyiknél. Néztem a T-nél hasonló havidíjú csomagban, a telefon is drágább (jóval), a havidíj is, és még annyit se kapok mint itt. Vagyis net kevesebb (750MB) de van választható ingyen opció 50/150sms-el.

Persze ha nem lett volna ez az előrendelési akció akkor nem vettem volna meg, inkább megvártam volna amíg függetlenül lemegy az ára hasonló szintre, vagy megvártam volna a következőt. Egyébként általában is úgy járok, hogy egyszer előfizetéses, aztán független telefon, felváltva :).

Szerintem így, ebben az előrendelési akcióban tolerálható árak voltak. De ez az én véleményem.

HR24.hu

(#39) Rusi válasza Blyan (#25) üzenetére


Rusi
senior tag

Esetleg azért XS kategóriás, mert nem ez a neve, hanem a Telenornál konkrétan 18 lakossági előfizetői csomag van és ebből 2 alap, 1 XXL, a többi kategóriában pedig 3-3 csomag van (Klasszik, Smarttarifa és Smarttarifa Extra). Ezért aztán nem sok értelme lenne felsorolni kategóriánként háromszor ugyanazt az árat.

Mobilaréna (2010-2017)

(#40) txc024


txc024
csendes tag

Azért a szerbiai telenorhoz képest elég jók az árak (feltöltőkártyás csomagban 245k jómagyar forintra jön ki) és természetesen magyar telenoros készülék még viccből sem fogadja el a szerb telenoros kártyát :( mert miért is használhatnám több országban... igy marad a független készülékvásárlás :(((

(#41) Ati1979


Ati1979
veterán

Drága...

Totál nem éri meg előfizetésesen venni...

Esetleg xxl-essel ha már valakinek úgyis olyan csomagja van. Más esetben bagóért nem érdemes 2 év hűséget vállalni.

(#42) beast27 válasza txc024 (#40) üzenetére


beast27
senior tag

Ezeket az árakat csak viccnek szánták ugye? De boldog, boldogtalan is ezt fogja venni mert
-ez az új "csúcs" mobil
-mert a gyereknek ez kell
-mert megteheti
szóval lesz bevétel rendesen

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#43) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Baráti árak. Tipikus egyszerű embereknek kitalált.

(#44) #TOTTI válasza Kolondrum (#43) üzenetére


#TOTTI
őstag

Egyszerű ember fogja venni, részletre, díjcsomag hűséggel. Ezvan.

(#45) Kolondrum válasza #TOTTI (#44) üzenetére


Kolondrum
félisten

Aki majd nem tudja fizetni.

(#46) #TOTTI válasza Kolondrum (#45) üzenetére


#TOTTI
őstag

Így van és egy telefon miatt likviditási problémái lesznek. 2 evig jobb esetben, persze az is lehet, hogy leesik, akkor meg lelki trauma is.

(#47) Kolondrum válasza #TOTTI (#46) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem régen kaptam egy olyan számlát, hogy a szívem máshogy vert tőle. Pedig alig mentem túl a kereten, csak az a kicsi nekik már sok mert túlszámlázás. Nagyon észnél kell lenni. Épp most mondok le egy havidíjas szolgáltatást kedves telenor, mert k drágák vagytok. ;]

(#48) Ati1979 válasza #TOTTI (#46) üzenetére


Ati1979
veterán

Meg lesz fönt majd sok letiltott S4 is az aprón.
Az akkor is bevállalom, ha nem biztos, hogy tudom fizetni emberek jóvoltából.
Jó lesz majd internetezni, zenét hallgatni.

(#49) atike


atike
nagyúr

Örvendetes ez a hír, de komolyan.

Csak azt sajnálom, hogy titkon (én balga :D ) arra számítottam, hogy amikor ez megjelenik az árlistában, a Nexus 4-nek kicsit mérséklődik az ára... :U De hát egy túrót csökkent akár egy forintot is... Szóval vehetem ugyanannyiért mint egy hónapja volt... :DDD :N

(#50) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#1) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért is írtam így, mert reggel 10 órától a Telekomtól is meg lehetett vásárolni és nem csak előrendelésben, hanem T-pontban, T-partnerben, Webshopon is ("elsőként...." (pár 1-2 óra eltérés), +lásd más cikk "A T-mobilnál is előrendelhető...")

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.