Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kapnak ingyen 3GB netet az előfizetésesek

4GB ingyen netet a feltöltősök

Én meg kifizetem a legnagyobb korlátlan mobilnetet, és nem kapok semmit :N ,
Pedig lenne a termékeik között miből válogatni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Ez jókor jött, most kaptam sms-t hogy az 500 MB-os keretem 80%-át felhasználtam :)

(#3) kali válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


kali
legenda

A (többszöri) 3 GB nem csak a havi díjas, hanem a Dimono előfizetők számára is elérhető ... viszont a Domino csomagos ügyfeleket kell jobban rászoktatni a mobilinternetezésre, biztos segít ebben adott 4 GB is. :)
Ettől persze még örülhet mindenki, akinek jól jön!

[ Szerkesztve ]

(#4) oxalisz válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


oxalisz
tag

Ne húzd fel magad, a hír szerint én célszemély lennék, de eddig SEMMI. A Telekom oldalán nem találtam erre nézve infót.
Lehet, hogy láma vagyok?

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#5) menpee


menpee
aktív tag

Mivel csak alkalmanként használok mobilnetet (wifi a tartózkodási heyeim 90%-ban van), ezért már évek óta egy ilyen csomagra fáj a fogam. A 3k-s feltöltés is akármikor felhasználható klasszikus telefonálásra és sms-re, amint lenne 2-3000 Ft-ig X giga mobilnet egy éves időtartamra, akkor már fizetném is be. Ez a havi- meg heti bohóckodás nem jön be.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#6) Dezsike


Dezsike
tag

Már kezdtem örülni, de jött a pofára esés, előfizus vagyok. Nem baj, lapul pár nyitófül a táskámban.

(#7) Anonymus23 válasza oxalisz (#4) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én kb egy hete vettem egy Domino kártyát, amin ugye alapból volt 1 GB adat, és akcióban van +10GB adat (ezt elvileg 60 nap alatt lehet felhasználni).
Most olvastam ezt a hírt, nekem sem jött SMS, de a Telekomos alkalmazásban már az látszik, hogy 15 GB-ból mennyit használtam fel eddig, azaz aktiválták a +4GB-ot.
És ez mind 990 Ft-ért!

;) - The Power of the Light Side

(#8) metal 17


metal 17
csendes tag

SMS ugyan nem jött, de nekem már rajta van nem kell igényelni.

(#9) Exelsior24 válasza enginev3.0 (#1) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Igen adtak 3GB netet az előfizetéseseknek, csak éppen az az aktiválástól számítva 1 hétig volt felhasználható csak aztán vége. Azért ez amit most adnak a feltöltőkártyásoknak, ez viszont fél évig felhasználható, azért ez sokkal jobb ajándék.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10) DavidQ


DavidQ
tag

Van itthon elfekvőben vagy 3 telekomos kártya, amit a 990Ft/10gb akció miatt rendeltem. :D Akkor most újra előveszem őket. :C

Nem minden kínai szirszar szar!

(#11) oxalisz válasza oxalisz (#4) üzenetére


oxalisz
tag

Saját kérdésemre a válasz: Láma vagyok.
SMS nekem sem jött, de az adatforgalmazás lehetősége él.

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#12) twi452 válasza menpee (#5) üzenetére


twi452
senior tag

Létezik ilyen egy ideje már a telekomnál, Domino Maraton a nevük a csomagoknak. Megveszed aztán addig használod amíg el nem fogy (pontosabban max 1 évig mint a feltöltések), kb 3500Ft 4GB adat.

Nálam sem jött sms csak aktiválták sunyiban.. nem gond elfogadom :)

[ Szerkesztve ]

(#13) kali válasza Exelsior24 (#9) üzenetére


kali
legenda

Aztán megint aktiválható a 3 GB 7 napra, majd később megint, december 31-ig 30 naponta. :) (Ez igaz a havi díjas és a Domino előfizetőkre is.)

(#14) gmisi93 válasza menpee (#5) üzenetére


gmisi93
csendes tag

Domino Fix kártyás csomag + havonta aktivált Domino Most, így az sms-ezés és telefonálás olcsón letudva. (Bár nem igazán beszélek sokat) Aztán emellett a feltöltési összegből veszek Domino Maraton 4 GB-os netet (amit bármeddig felhasználhatsz a SIM kártyád érvényességéig), és hónapokig elvagyok egy 5000-es feltöltésből.

[ Szerkesztve ]

(#15) thesound válasza gmisi93 (#14) üzenetére


thesound
őstag

Így-így. +1. Az én felhasználói szokásaimhoz is ez passzolt. Lévén otthon wifi, munkahelyen wifi. A metrón meg nem yt-ozom, csak olvasok, főleg ph-t.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#16) menpee válasza twi452 (#12) üzenetére


menpee
aktív tag

Sajnor Telenoros vagyok :(
Mondjuk más szempontból nincs rájuk panaszom legalább.

#gmisi93
A háromezres éves feltöltésem nagy részéből autopályamatricát szoktam venni mostanában, szerencsére nem kell telefonos intézkedéssel foglalkoznom évek óta.

[ Szerkesztve ]

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#17) TomMusic


TomMusic
őstag

Jé tényleg, most nézem amit délután küldtek SMS-t, abban írják hogy adtak 4GB mobilnetet :D
Amikor érkezett az SMS, csak az első pár szót olvastam el, mondom biztos valami marketing duma, tovább se olvastam. :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#18) jFox válasza twi452 (#12) üzenetére


jFox
őstag

+1 Én is ezt használom amióta létezik. Nyáron a telekre, nyaralásra pont ez a legjobb. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#19) #81733120


#81733120
törölt tag

Szerintem teljesen megérte újra Domino-ra váltani Telenor kártyásról.
Ott a Domino Most, így kb. ugyananyiért telefonálok, mint a másik szolgáltatónál, vannak Maraton csomagok, amik később nagyon jól fognak jönni. No meg a 10 giga net - ami már lejárt, de nagyon hasznos volt -, az alapból a kártyához járó 1 giga, és a minden hónapban kivehető 50 MB és 3 GB mobilinternet. Szóval szerintem teljesen jók a Telekom ajánlatai, legalábbis számomra.

A cikkhez: Ma lépek be a Telekom appba, hogy megnézzem mennyi netem van most, és láttam ezt a 4 gigát. :Y Meglepődtem de örültem, mint majom a farkának. :D

[ Szerkesztve ]

(#20) tlac válasza menpee (#16) üzenetére


tlac
nagyúr

akkor ideje dual sim-es telefonra váltani

vagy átvinni a számodat

[ Szerkesztve ]

(#21) Jarod1 válasza tlac (#20) üzenetére


Jarod1
addikt

akkor már csak azt kell megoldani hogy legyen térerő:)

(#22) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nekem pont ma lejárt a mobilnetem, lestem is hogy mi ez? De ilyen ingyen ebédet bármikor elfogadok :D

(#23) Rodi 4.80 válasza twi452 (#12) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Igaz, és csak a T -nál van ilyen, a többi szolgáltató havonta nulláz.Mellesleg dögöljön éhen mind!

(#24) MaxxDamage válasza Rodi 4.80 (#23) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

+1 (mindkettőre)
Én ugyan SMS-t nem kaptam, de mind2 kártyán van (automatikusan) a + 4GB

Nálam a Voda jobb (hálózatilag) de az 30 naponta nullázza / levonja a casht (ezért az nem gyere be)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#25) maxika2004 válasza menpee (#5) üzenetére


maxika2004
őstag

Már régóta van: Domino Marathon 4Gb - 3500 ft és bármeddig felhasználható.....

(#26) Silεncε


Silεncε
őstag

Ha most veszek egy kártyát, akkor arra is meg fogom kapni? A laptopban van egy sim hely, raknék bele egy kártyát

(#27) stawros


stawros
tag

2db dominós kártyám is van, egyikre se jött üzenet, a ganék nem szóltak. :(

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#28) Anonymus23 válasza stawros (#27) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jó, de az adatot megkaptad?
Melyik fontosabb neked, hogy szóljanak, vagy hogy rajta legyen az INGYEN adatfelhasználás? :U

;) - The Power of the Light Side

(#29) MaxxDamage válasza stawros (#27) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem sem jött, de adat az jóváírva! ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#30) kali válasza Silεncε (#26) üzenetére


kali
legenda

Nem:

A 2018. november 15-én, illetve azt követő időszakban aktivált Domino előfizetések nem vesznek részt a promócióban.

Forrás: [link]

(#31) Anonymus23 válasza Silεncε (#26) üzenetére


Anonymus23
veterán

De ha most veszel kártyát online, akkor kapsz hozzá +10GB adatot, amit 60 napon keresztül használhatsz fel (az aktiválástól számítva).

;) - The Power of the Light Side

(#32) kali válasza Anonymus23 (#31) üzenetére


kali
legenda

Továbbá kétszer tudja aktiválni december 31-ig a 3 GB 7 napra opciót, valamint egy kis aprót még, havonta 50 MB-ot.

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

Micsoda nagylelkuseg, leborulok elottuk. 😂

(#34) Tyrel válasza gmisi93 (#14) üzenetére


Tyrel
őstag

Yep, én is így használom... pár hónapja egyszer otthoni előfizetés miatt voltam is bent náluk, és akkor elkezdte az ügyfélszolgálatos ajánlgatni hogy de vonjam be a mobilom is az előfizetésbe, mer' akkor Magenta csomag meg így meg úgy milyen hiper-szuper...

...aztán elmondtam neki hogy kb. 4 havonta csinálok egy 5000Ft-os feltöltést amiből le van tudva a beszélgetésem és a mobilnetem is egyszerre, még azzal együtt is hogy néha munkára is használnom kell a saját telefonom...
Kb. annyit tudott rá reagálni hogy: "hmm..." :DDD

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#35) kakuk.tamas válasza hemaka (#33) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

2 előfizus kártyát néztem, és már ott az opció (3giga ingyen). De nem kell, nem lesz aktiválva. :D

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#36) Voloka válasza kali (#13) üzenetére


Voloka
tag

Ez, hogy is van? Hogyan aktiválható az előfizusoknak?

(#37) #81733120 válasza Voloka (#36) üzenetére


#81733120
törölt tag

A Telekom appban lehet aktiválni. :)

(#38) kali válasza Voloka (#36) üzenetére


kali
legenda

A Telekom alkalmazásban:

Amíg elkészítettem a képet meg feltöltöttem, addig meg is írták előttem.

[ Szerkesztve ]

(#39) zoli62 válasza kali (#13) üzenetére


zoli62
addikt

Csak a vállalati kedvezményes csomaggal rendelkezők sokaságára nem. :)

(#40) kali válasza zoli62 (#39) üzenetére


kali
legenda

Ezek a promóciók nem azoknak szólnak, akik a publikus csomagokhoz képest, eleve állandó és mérvadó kedvezményt kapnak bizonyos flották...stb. okán.

(#41) G.A.


G.A.
aktív tag

Nekem nem jött SMS, viszont alapból aktív az ajándék csomag.
Ami érdekelne, hogy a promo végén megmaradt MB-okkal mi lesz?

A tavaszi promo alatt adatkeretem alakulása:
Aktiválás előtt (vásárolt): 3,9GB
Aktiválás után (promos csomaggal): 7,9GB
Promo utolsó napjára maradt: 7,7GB
Deaktiválás után: 3,7GB....

Tehát előbb a saját (vásárolt) keretemet kell felhasználnom, hogy valóban ingyen netet kapjak?

(#42) kali válasza G.A. (#41) üzenetére


kali
legenda

A promóció keretében adott, de annak lejáratáig fel nem használt adatkeret elvész.
A rendszer jellemzően a lejárat dátuma szerint szokta használatra rangsorolni a különböző adatcsomagokat, ez a promóciós 4 GB pedig 6 hónapig felhasználható, így gondolom a 30 napig felhasználható csomagokat mind lepörgeti előbb.
A Maraton lehet egyedül kérdéses, arra kíváncsi leszek, hogy ott mi lesz a helyzet, mert az tovább felhasználható.

[ Szerkesztve ]

(#43) nyunyu


nyunyu
félisten

Vajon mibe kerülhet reálisan ennyi mobilnet?

Kolléga most volt nyaralni Vietnamban, meglepődött azon, hogy minden újságárusnál fürtökben lógnak a mobilinternetes SIMkártyák, 2 azaz kettő USD-ért mérik a 10GB adatkeretet.
Telefonja meg mindenhol talált 4G LTEt :Y

Persze hozzá kell tenni, hogy ott a vezetékes net legmodernebbike is múlt századi technológiát képvisel, nincs DSLnél komolyabb infrastuktúra kiépítve, ezt az űrt tölti be a mobilnet.

(Itthon 2001-ben kezdte nyomni a DSLt a Telekom a netszolgáltatókon keresztül, amikor DT kiszórta a gyarmataira a náluk már versenyképtelennek számító DSL modemeket.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44) G.A. válasza kali (#42) üzenetére


G.A.
aktív tag

Ez a fontos info lemaradt... A csomagom Domino Maraton 4GB-os február közepéig érvényes.

(#45) kali válasza G.A. (#44) üzenetére


kali
legenda

A Maraton lejárati ideje meghosszabbítható, mert az azonos a SIM kártya érvényességi idejével és ha feltöltésre kerül az egyenleg, akkor annak megfelelően hosszabbodik a rendelkezésre állási idő és azzal a Maraton felhasználhatósági ideje is.
Emiatt kérdéses és szerintem a logikus az, ha a Maraton előtt felhasználható a promóciós 4 GB a maga 6 hónapjával.

(#46) zoli62 válasza kali (#40) üzenetére


zoli62
addikt

Ezzel szemben Magenta adatduplázásra a vállalati flották is jogosultak...

(#47) kali válasza zoli62 (#46) üzenetére


kali
legenda

Lehet, hogy a Domino is/a kulcs, ami ott nincs.

[ Szerkesztve ]

(#48) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Igazan korrekt dolog tolluk. Alapbol van 500mb netem, ott van a havi 3gb ingyen, es most 4 gb.
Korabban van karacsony?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49) #81733120


#81733120
törölt tag

A T-nél hogy lehet meghosszabbítani a SIM-kártya érvényességét? Feltöltöttem, de nem hosszabbodott meg.

(#50) kali válasza #81733120 (#49) üzenetére


kali
legenda

Domino esetén feltöltéssel lehet meghosszabbítani a rendelkezésre állási időt;
2400 Ft alatt 180 nap, felette 366 nap és 15.000 Ft esetén pedig 488 nap az alábbiak szerint: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.