Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

És ingyen van? :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Esetleg ha egy - általam nem ismert - USA-ba, Kanadába települt nagybácsim olvassa ezt, küldhetne egy kis pénzt erre. (jobb később mint soha :R )

btw. vannak a startra időzített exclusive játékok? (mármint teljesen új játékok)

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) oriic válasza elithun (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

164990Ft, egyes boltokban kicsit olcsóbb. :) (beírtam a hírbe is) :R

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szinte ingyen :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) elithun válasza oriic (#3) üzenetére


elithun
őstag

Egész élhető ár. Kíváncsi vagyok mennyire hozza majd tényleg a 60FPS-eket. Ennyiért elgondolkodtató is, hogy ez legyen vagy egy PC.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) zsoltti


zsoltti
senior tag

Majd ezektol 2 generacio mulva tenyleg tudni fogjak a 4k60p-t ugy mint ahogy a fullhd gaming x360 ps3 volt beharangozva, es kozbe meg 720p-be se futott nemely jatek!!!

[ Szerkesztve ]

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kicsit átgondolva kétlem, hogy nagy eladásokra számíthat az MS a One X kapcsán, mert mintha hiányozna az ok a váltásra. Nincs nagy csinnadrattával beharangozott start, exclusive játékokkal, csak egy csendes indulás. Ahhoz képest, hogy ez messze több mint egy ONE S szerű upgrade, vagy egy PS4 Pro szerű félgeneráció, hiányzik mögüle a marketing és azok a játékok, amik miatt must have ASAP.

Persze a X360-on ragadtaknak ez abszolút jó upgrade, de sajnos egy méregdrága upgrade. Akinek meg ONE vagy ONE S konzolja van, az is sokkal jobban jár, ha ebből a pénzből vesz egy PS4 Pro-t, ha még nincs.

Talán ha jön pár kiemelkedő exlusive játék, vagy feature (VR?), akkor beindulhat, de kétlem, hogy rá lehetne venni a kiadókat, hogy ne támogassák a ONE, ONE S szériákat. Esetleg ha ki tudnák használni a gépben rejlő extra erőt, az is dobhatna az eladásokon, de jelenleg az enhanced játékok sem tűnnek gamechanger-nek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) csiki_92 válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Ez a gép ugyan úgy csak egy upgrade-elt cucc, mint a PS4 Pro. Nincs itt szó semmiféle generációváltásról, ami megy One-on, az megy One X-en is, és fordítva.

(#9) Bird válasza csiki_92 (#8) üzenetére


Bird
addikt

Ennyi. Jön a karácsony, kell a parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#10) Szakiii válasza Bird (#9) üzenetére


Szakiii
addikt

Azért parasztvakításnak erős nevezni.. ezért az árért igen penge a hardver, teljesen jó áron adják és vannak játékok ahova kell ez az erő már most is pl bf1 multi. Nekem ps4 van de ott is nagy harcnál nagyon be tud lassúlni a játék emiatt kellene lassana pro de tény ami tény hogy továbbra sem vonzó a box vonal így hogy nincs tartalom rá.

(#11) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én mindig a PC-t favorizáltam, de manapság ilyen memória és videó kártya árak mellett nem mondhatom, hogy ez az ár sok lenne a One X-ért a tudásához viszonyítva. Ráadásul eddig a játékok voltak a plusz vesszőparipáim, de 19K-s PC-s AC Origins mellet már erről sem igazán érdemes beszéljek.

Már nem marad más amibe kapaszkodhatnék, mint a billentyű egér kombó, és a játékokhoz készített magyarítások.

De ha valaki jó angolos, és nem zavarja a kontroller, annak már én is azt mondanám, hogy vegyen új konzolt.

Te jó ég még leírni is szörnyű! :DDD ;]

(#12) Tigerclaw válasza csiki_92 (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azért ONE/ONE S -hez képest jóval nagyobbat lépett előre a ONE X, mint a PS4-hez képest a PS4 Pro. Csak az hiányzik a képből, amitől megjön az "azonnal kell" érzés...szóval a marketingesek nem végeztek túl jó munkát.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) csiki_92 válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Ebből a szempontból a PS4 Pro sem volt nagy eresztés, hisz "csak" annyit tud, mint a PS4, csak magasabb felbontáson.

Én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen csak egy erősebb verziója a One-nak, mintsem olyan extra szolgáltatást tegyenek mellé, például One X exklúzívok formájában, ami miatt most arról beszélnénk, hogy ez a gép egy új generáció.

[ Szerkesztve ]

(#14) Fitzgerald válasza antikomcsi (#11) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Abszolút nem az. Ez egy GTX 1070 ára.

(#15) Gery9112 válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


Gery9112
őstag

Abból a "rengeteg" exkluzív játékból nehéz is olyan reklámanyagot kiadni, amitől meghozzák a kedved. Hacsak nem szeretnéd a Minecraftot 4k-ban tolni 60 fps-el. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#16) Tigerclaw válasza antikomcsi (#11) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sajnos én olyan szerencsétlen vagyok, hogy azok a játékok tetszenek, amiket szinte csak PC-re írnak...ráadásul a sok kicsi sokra megy alapján egy Steam-el sokat meg lehet spórolni a konzolos játék árakhoz képest.

Ez amolyan "melyik ujjamat harapjam meg" a részemről. A megoldás az lenne, hogy legyek "milliomos" és legyen ez is meg az is. :O

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#17) ProEvoFan válasza antikomcsi (#11) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én inkább ajánlom a PS4 slim 500GBos + Nintendo Switch párosítást.Igaz, kb 25Kval drágább a kettő, ha kifogsz akcióban jó ajánlatot, akkor még olcsóbb, de nagyon durván lefedi a kitűnő exkluzív játékokat és persze a multiplatform címeket is.
Persze mindenki azt vesz amit akar ;)

(#18) Tigerclaw válasza Gery9112 (#15) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Na azt nem értem, hogy mit a vonzó abban a játékban, hacsak nem 6-8 éves az ember. Persze tudom, a retro megint divatba jött a játékok terén is...de sosem érdekelt a divat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) csiki_92 válasza Tigerclaw (#16) üzenetére


csiki_92
aktív tag

"egy Steam-el sokat meg lehet spórolni a konzolos játék árakhoz képest." - Ez sem feltétlenül igaz, a konzolos online boltokban is ugyan úgy vannak akciók, mint Steam-en. Ha tudsz várni, ugyan úgy fillérekért vásárolhatsz.

(#20) ProEvoFan válasza Tigerclaw (#18) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A fiatalabb korosztály, gyakorlatilag a gyerekek, rongyosra játszák a Minecraftot.Youtube csatornák tömkelege épít a Minecraft tartalmakra.Ez van.Én sem értem, pedig itthon szoktam nézni hogyan játszanak vele.

[ Szerkesztve ]

(#21) Hopkins95 válasza antikomcsi (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mikor valamelyik konzol megkapja a natív egér + billentyűzet támogatást(amit bármikor használhatok, nem a fejlesztő dönti el), akkor jön el az ideje, hogy elgondolkodom, hogy PC-ről konzolra váltok. De sok konzolos még mindig szilárdan ellene van, amit nem tudok megérteni.

Amúgy szerintem ezért a pénzért megéri, csak nincsenek rá olyan címek, mint PS-re.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) Apone33


Apone33
őstag

Nekem nagyon tetszik maga a gép, kár, hogy kevés rá az exkluzív játék.

Play Hard!!!

(#23) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Majd ha lesz egy 65" Lg C7 tévém az ebédlōben...míg nincs addig értelmetlennek tartom

Life, Uh, Finds A Way

(#24) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Eletciklusrol tudni valamit ? Lesz majd új Xbox meg uj Xbox X/Pro/Max vagy valami mire kifut a dolog ? :DDD

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#25) Freiherr válasza csiki_92 (#19) üzenetére


Freiherr
őstag

De, ez feltétlenül igaz az árakat, akciókat tekintve, + a PC mindig is egy többfunkciós eszköz marad a konzolhoz viszonyítva.

XXX

(#26) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Eladásokara kíváncsi leszek. Kínálat miatt a gép erős, de én hamarabb vennék még sima PS4-et (vagy PC-t is), mint XOX-t

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#27) csiki_92 válasza Freiherr (#25) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Online store-ban ugyan úgy 60€ egy friss AAA játék, ahogy Steam-en is. Akciók ugyan úgy vannak, hasonló mértékben, mint Steam-en, szóval egyáltalán nem igaz, hogy PC-n olcsóbb lenne egy játék (arról nem is beszélve, hogy konzolon a lemezes játékot tovább értékesíteni).

(#28) maximilian4


maximilian4
addikt

Érdekes dolog ez az exkluzivitás. Kicsit azt tartom érdekesnek, hogy az éves eladási 10-es toplistákon kb. van 1 darab ps4 exklzív cím. A többi cím mind az, ami mindkét platformra kijött. Mintha ezek nem is léteznek. Pedig a fő bevételi forrás pont ezekből a játékokból származik. Illetve mi más ha nem ez reprezentálja leginkább a fogyasztói társadalom igényét?

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#29) Sirandrish válasza maximilian4 (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

A multiplatform címek PC-s eladásai is számítanak. És mivel sokkal több gépre jelenik meg, így egyértelmű hogy azokból több fogy...logikus.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) maximilian4 válasza Sirandrish (#29) üzenetére


maximilian4
addikt

Kizárólag a konzolos eladásokat nézetem.

Maxi

(#31) ProEvoFan válasza maximilian4 (#28) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Inkább az az érdekes, ha az exluzív címek nem veszik rá az embereket, hogy PS4 vegyenek xbox helyett, akkor mi???
MS kb 1,5 éve nem hozza nyilvánosságra az xbox one eladásait, csak a süket marketing duma megy.Közben a PS4ből év végig az okosok szerint meglesz a 75-80 millió eladás is.Szintén az elemzők szerint, talán fele annyi xbox fogyott, mint ps4.Pedig a multi címek egyformán jelen vannak mind a két gépen.

[ Szerkesztve ]

(#32) oriic válasza ProEvoFan (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"MS kb 1,5 éve nem hozza nyilvánosságra az xbox one eladásait,"

Tegyük hozzá, hogy a Sony sem sűrűn, leginkább a shipped, azaz a leszállított mennyiségekről írnak folyton. Nyilván még ezzel együtt is jóval több PS4 ment el eddig, csak azért ez is érdekes dolog.

Live-Die-Respawn

(#33) maximilian4 válasza ProEvoFan (#31) üzenetére


maximilian4
addikt

Most, őszintén...te mint ps fan ettől jobban érzed magad? :D Én kipróbáltam mindkét platformot és elmondhatom, hogy soha nem váltanék one/s/x-ről akármilyen ps-re.Nem csak egy tényező játszik közre az eladásokban. Nekem is volt olyan haverom, aki megrögzött ps fan (sztem ez már olyan dolog mint az iphone hívők), aztán egyszer csak kipróbálta nálam a one s-t, és még azon is meg volt lepődve hogy "úristen ez működik", ennek "milyen jó a contollere", "futnak a játékok"... Én ezt az előítéletességet nem értem inkább. Sokan az ördöggel veszik egy kalap alá a MS konzolát. Minden xbox-szal kapcsolatos címnél egy xbox felhasználó mellett ott van 10 hater, aki általában elvakult ps fan, és rosszabb esetben fikázza a cuccot úgy, hogy életében nem próbálta. Én próbáltam mindkettőt, jó mindkettő, ps exkluzívok nem mozgatnak meg, mindig is multiplatform gamekkel játszottam, ezért nem is váltanék.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#34) hitchins válasza maximilian4 (#33) üzenetére


hitchins
őstag

Igazad van bar szerintem ez masik iranyban is megvan.

(#35) ProEvoFan válasza maximilian4 (#33) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vagyok PS fan.Kár hogy ez jött le.

(#36) #48967168 válasza ProEvoFan (#31) üzenetére


#48967168
törölt tag

Ez szerintem csak azt jelenti, hogy amit a fanboyok mellüket döngetve hangoztatnak, hogyaszongya': "Az exkluzív adja el a konzolt" szimplán nem igaz!

Jóval több mutiplatform játék fogy, ezeket nyilván futtatják valamin. Az MS köszöni szépen jól el van a multis címek forgalmazásából generált konzoleladásokból, sőt még pénzt is spórol hogy nem tart fent több költséges fejlesztői stúdiót. Akad azért egy-kettő, inkább hogy tech-demó jelleggel lerakjanak valamit az asztalra (lásd Forza), de ennyi. Ráadásul van több olyan üzletága ami 1000x jobban hasít, nem ezen van a fókusz náluk.

A konzolvásárlók jó része nem fog eltartott kisujjal sznobkodni, jó lesz a kölyöknek az első bundle ami jó áron szembejön, mert óriási különbség nincs a két gép között laikus szemmel. (Pár hónapja komplett termékbemutatót tartottam egy ismerős házaspárnak XOS és PSPro vonalon, de 3 óra után is addig jutottak hogy megveszik amelyik akciós és kész... :D)

Van egy komoly játékosréteg akit már mélységében is érdekelnek a dolgok, észreveszi azokat a finomságokat amik az egyes konzolokat megkülönböztetik, netán látják az eltérő művészi koncepciót, de talán elfogadhatnánk hogy mi csak egy hangos kisebbség vagyunk. Az a 20% aki eddig PSPro-t vett, és az a saccra 10-20% aki áldoz majd a X-re is, mert a "legjobbat-legerősebbet" akarja...

De nem mi befolyásoljuk az üzletágat sajnos!

(#37) Sirandrish válasza maximilian4 (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

És azt is nézted hogy melyik gépre kelt el több?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) maximilian4 válasza Sirandrish (#37) üzenetére


maximilian4
addikt

Nyilván arra, amelyikből több van a felhasználók birtokában, hiszen egy felhasználó általában egyszer veszi meg. Bár nem tudom hogy ez most változtat-e a tényen.

Maxi

(#39) Sirandrish válasza maximilian4 (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az jó kérdés. Véleményem szerint nem a gép ereje a mérvadó a vásárláskor...
Aztán meg majd kiderül :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) Xaels válasza maximilian4 (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen top10-es listát nézünk? Egyébként meg a játékeladások nem feltétlenül reprezentatívak ebben a témában, mert a használtjáték piac virágzik és a különféle account megosztások is torzítják a statisztikát. Az exkluzív játékok erejére meg a Nintendo a legjobb példa, ahogy arra is, hogy a nyers erő sem minden.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) nope00


nope00
tag

Ez egy jobb videokárty árra. Nem kell úgy kiakadni.

(#43) hitchins válasza #48967168 (#36) üzenetére


hitchins
őstag

En nem vagyok fanboy de ennek ellenere az exkluziv jatekok szerintem nagy mertekben hozzajarulnak a donteshez. Ha nem igy lenne nem lenne ilyen elonye a psnek (en is ezert tertem at nemreg ps-re)
Persze sok olyan van aki csak bohockodni akar neha valamivel azt tenyleg az ar erdekli esetleg az hogy melyik nez ki jobban a nappaliban.
Az hogy ez hany szazalek nem tudom.
MS biztosan jol megel masbol de ez biznisz szoval ezt is ugy kell csinalni hogy megerje. Valoszinuleg az sem annyira erdekli oket hogy tobb ps fogy amig nyeresegesek. Max 2 dolog miatt szamit megis.
1 presztizs
2 Penz (ugyanis minden egyes vasarlo aki ps-t vesz xbox helyett egy kihagyott lehetoseg es ennyivel is kevesebb jut nekik)
MS bizonyosan jol kaszal az xboxon de mint tudjuk a penzbol sosem eleg.

(#44) #48967168 válasza hitchins (#43) üzenetére


#48967168
törölt tag

Elfogadom, de te már tudatos vásárló vagy, aki a vásárlás előtt is tájékozott volt a témában, hiszen ismerted az exkluzívokat korábban.

A vásárlók többsége viszont nem ilyen, elég csak megnézni hogy mennyire pörögnek a hiperes eladások, vagy a MM-ban és társaiban milyen tétova apukák/nagymamák próbálják eldönteni a két doboz közül hogy mit vegyenek az utókornak. Ők maximum annyit tudnak hogy a szomszéd Pistikének milyen gép van, hát veszünk mi is olyat! A PS4 nagyon ügyesen megcsinálta a rajtját (vagy nem cseszte el mint az MS, nézőpont kérdése) innentől meg elindult egy spirál...

De ugyanezekre a tájékozatlan vásárlókra építenek a plázákban működő konzolboltok (különösen régebben a háromszámos) ahol a játékokat valahogy mindig felárral lehetett kapni, és még hónapokig nem volt csökkentés... Nem is tudnak róla hogy van valódi használtpiac (nem az aranyáras bolti ríszájkling), hogy lehet a régióval trükközni, netán home-olni. Nagyi bemegy, megvesz, szülinap letudva! :)

(#45) Scholes9 válasza Apone33 (#22) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez a baj vele igen, hiába erős konzol. Előbb vennék Switchet, mint ezt...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#46) hitchins válasza #48967168 (#44) üzenetére


hitchins
őstag

Igen ebben van igazsag bar sok esetben a boltba betero apuka mar tudja hogy a fiacskaja mit szeretne inkabb a kiszerelesen megy a gondolkodas.

Gyerek nem konzolt akar hanem ps-t vagy xbox-ot. Ok mar tudjak hol van a jatek.

Masreszt sokan ugy kapnak kedvet konzolosdihoz hogy latjak valahol a jatekot. Aztan amit latnak azt akarjak. Pl uncharted vagy Horizion stb jatekkal jatszani.
Akkor mar szoba sem jon az x.
Forditva mit mond. Haloval jatszanek?Egy ilyen cim maradt a forza.

(#47) maximilian4 válasza hitchins (#46) üzenetére


maximilian4
addikt

Amúgy ezt nem lehetne a ps4 topikban megbeszélni? Olyan jó hogy minden xbox-szal kapcsolatos hírt a ps tulajok és szimpatizánsok offolják szanaszét. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#48) hitchins válasza maximilian4 (#47) üzenetére


hitchins
őstag

Szerintem oda sem valo es offba tettem de elnezest ha valakit untattam.
Egyebkent nem vagyok ps fan (jelenleg azt hasznalom mert az igenyeimet jelenleg ez szolgalja ki ennyi).
X is van a csaladban sot x one x is lesz nemsokara de ez lenyegtelen.
Azert vagyok itt mert erdekelnek az xbox hirek. Most sem az ps-rol beszeltem hanem exkluziv jatekok hatasarol.
Szerintem ha valaki le meri irni hogy ps akkor nem kellene egybol raugranod.
Nem lehet hogy Te vagy kisse tul erzekeny? :)

[ Szerkesztve ]

(#49) maximilian4 válasza hitchins (#48) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem hiszem hogy túl érzékeny lennék, csak nagyon kezd unalmassá válni ez a jelenség.

Maxi

(#50) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Érdekes dolog ez a konzolháborúsdi xD

A jelen generácó megjelenésekor mindenki teli torokból fikázta az Xbox-ot, és rengetegen mentek a PS felé, mert, ERŐSEBB és OLCSÓBB ... Ráadásul jól jött a felesleges tömeghisztéria a kötelező Online kapcsolatról, meg a használt játékok árusításának kavarásáról, meg a Kinect, ugyebár!

Sehol sem volt semmi szó sem exkluzívokról ... ezekről a dolgokról azon kevesek beszélgettek, akiknek ezek a játékok a lényegesek.

Eztán telt múlt az idő, és a csapból is az folyt, hogy mennyivel erősebb a PS mint az Xbox ...

Aztán bejelentették a Scorpio-t és a PS4 Pro-t ... És hirtelen a PS fanok egytől egyig megfeledkeztek arról, melyik konzol is erősebb, és hirtelen a ekszkluzív tartalmak kerültek előtérbe :)

A mai napig imádom olvasni, hogy Xbox-ra nincs tartalom, a PS mennyiben jobb ennél.

Aztán mikor megnézem a Backward compatibility listámat, az EA Access és Xbox Pass listát, azért elgondolkozom :)

Egyetlen olyan Xbox exl. játék van, amit rendszeresen megveszek, ez a Forza ...
Egy PS4 exkluzívot tudnék mondani ami talán érdekelne, GT, de hát ugye az nem mondható húzóerőnek PS fronton :)
Ha haverok rávesznek, akkor GOW horda mód fun néha, de emiatt biztos nem választanék platformot ...
Az ismeretségi körömben ráadásul aki váltott PS4-re, MIND az extra teljesítmény miatt tette.

Leginkább coop és multi játékokat játszunk, amik általában multiplatform cuccok. És ez majd minden ismerősömre igaz ...

A legjobb az egészben az, hogy amikor leülünk beszélgetni, XBOX, PS4 és PC tulajok egymás közt, mennyire más képet fest, mint amit ezekemn a fórumokon olvasni XD Valahogy sosem lesz flém/cicaharc meg epénisz mutogatás a vége ... Mondjuk lehet túl öreg vagyok xD

Life is shor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.