Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

Ez jól jött köszi, memgutatom tesómnak, ő használja ezt az oldalt.

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

címlapra vele, a népet figyelmeztetni kell :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

Köszi.:R
Múltkor valaki reklámozta a ppk.hu-t itt a Blogouton.

[ Szerkesztve ]

(#4) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Én valamelyik nap regiztem egy feltöltökártyás számmal , mert tudom hogy nagyon átvághatnak. Feltöltve meg max 1500-tel szoktam így ha annyit bukok akkor megéri nekem az a napi 2 sms.

(#5) 7 válasza Vikt0r (#4) üzenetére


7
addikt

En meg ugy vagyok vele, hogy ha mar ugyis gep elott vagyok, akkor inkabb irok egy e-mailt. :P

(#6) Vikt0r válasza 7 (#5) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Én meg ismerek sok olyan embert akinek azért van e-mail címe, hogy ha regizni kell valahova és kb évente csak 1x olvassa a leveleit, meg semmilyen IM klienset nem használ.

[ Szerkesztve ]

(#7) 7 válasza Vikt0r (#6) üzenetére


7
addikt

Nekem azok az ismeroseim, akikkel rendszeresen kommunikalok, megtanultak, hogy nem fogok nekik minden piszlicsare hulyesegert SMS-t irni, a telefonom csak igazan fontos dolgokra van.

[feltetelezve, hogy eloben nem lehet:] Akit e-mailen nem erek el, azt elerem Facebookon. Ha ott nem, akkor ket lehetoseg van: ha valoban fontos es/vagy alkalmi helyzet, akkor nem halok bele egy vagy ket SMS-be, ha viszont nem alkalmi, akkor igenis legyen elerheto e-mailen, mert a franc se fog ezreseket kidobalni az ablakon. :)

Persze tudom, ezek az en ismeroseim, de nem hiszem, hogy ne lehetne megallapodni valakivel egyeb kommunikacios modokban. :P

[ Szerkesztve ]

(#8) caizzz


caizzz
aktív tag

"Design downloaded from free website templates."

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

lolfos!

marakujás kőbányai

(#10) promisz


promisz
aktív tag

figyu de most komolyan, aki használja ezt az ingyen sms küldés rendszert, annak hol van a kártyáján pénz?

(#11) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Nekem sose volt még 3,5e-nél több a kártyámon, ha azt levonják, akkor megvan a tanulópénz... :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12) caizzz válasza CHIPman (#11) üzenetére


caizzz
aktív tag

amikor kártyás voltam, és volt kessem 14k-ra töltöttem, 18at adott feltöltésnek. gratis, az a fasza. amúgy meg az előző hszemhez tartsa magát mindenki, és nehogy egy fillért is adjon ennek a k*csögnek.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#13) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Megkérdezték PZs-t, hogy mit szól ehhez a bejegyzéshez.
Válasz:
Szia,

olvastam már, túl sokat nem tudok és nem is akarok hozzászólni. Ami népszerű, az ezzel jár.
Amúgy az oldal mindig is ingyenes marad. Ha meg nem tudnánk fenntartani, akkor meg nem lesz tovább.
Ami meg a bejegyzésben van, annak több mint fele valótlan feltételezés/vádaskodás.
Már az is mindent elmond a bejegyzés írójáról mindent, h az mondja, nincs reklám az oldalon... persze, ha adblockkal nézi, nyilván nem látja...

Na, nem akarok belemenni :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#14) caizzz válasza CHIPman (#13) üzenetére


caizzz
aktív tag

akinek van egy kis esze, ugyanezt mondta volna. :) miért is ismerné be, hülye lenne.

az adsense meg oké, hogy ott van, de még ha minden user minden egyes belépéskor kattintana, akkor se hozna profitot. így meg max a pártízezret keres vele az ember.

főleg, hogy az adsense nem egy kiszámítható bevételi forrás, köszönhetően a buzi képletének.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#15) Newyorker


Newyorker
addikt

Én rengeteg ilyen ingyen smsező oldalt próbáltam már ki, mind magyart, mind külföldit, de ez vált be és ez már megy több mint egy éve, szval megbízható is.

Regelés itt:
http://www.talksms.com

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.