Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Hehe! Az egyik ismerősömnek volt ilyen. A kék rész egy gumi "huzat", amit le tudtál róla szedni és akkor full narancssárga lett. Úgy emlékszem headset nélkül is szólt a rádiója.

Szerk.: most látom írják is, hogy "lehúzható gumiruci"... :R

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#3) kemotox


kemotox
addikt

"...túlságosan csicsás ... a színösszeállítás nagyon kontrasztos ... bohócnak készült ..."
Üdv a 90-es évek végén / 2000-es évek elején :D Gondolj bele, akkoriban ölni tudtunk volna egy ilyenért. Mostanság meg a letisztult minimalista dizájn hódít. 10 év és megint eljön a színes csicsás dolgok ideje :D

(#4) matej013 válasza kemotox (#3) üzenetére


matej013
csendes tag

Már nem azért, de a Nokia 3310-es ezerszer jobban nézett/néz ki. :D

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#5) Dluinet


Dluinet
nagyúr

a westelnél kettesével lehetett venni pároknak, olcsó volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6) rover45


rover45
senior tag

Nekem az Expert Mouse tetszik :D

(#7) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az egyik haveromnak egy fehér volt ebből, a megjelenés napján megvette. Nagyon-nagyon sok pénzt fizetett ki érte, a hideg kiráz ha eszembe jut. Nem emlékszem pontosan, hogy mennyi volt, de simán meglett volna belőle a vágyott motorjogsi.

(#8) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Nekem van ilyen telefonom, valamelyik szekrényben porosodik :-) Talán még működik is. Utáltam, mert annyira le volt butítva a menüje, hogy nem volt rajta még óra sem. A kilógó antenna miatt zsebre sem lehetett vágni. Volt hogy a táskában magától felhívta a mellettem ülő osztálytársamat :D Egyedüli előnye az FM rádió volt, és ha jól emlékszem az akkumulátor helyett 3 db AAA-s ceruzaelemről is ment.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#9) Lomha 8V válasza Szakbarbár (#8) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Tényleg most, hogy mondod, lehetett elemet is rakni bele. Az FM rádió -ha jól emlékszem- nagyon nagy szám volt, mindenki hüledezett, hogy van benne. :)

(#10) kemotox válasza Lomha 8V (#9) üzenetére


kemotox
addikt

Most nézem az aláírásod... Honnan van neked One Plus One-od??? Hogy gebednél meg! :D

(#11) Lomha 8V válasza kemotox (#10) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Sajnálom! :D

AliExpress-en van egy kereskedő, akinél nem kell vámot fizetni, tőle van. Itt a linkje:

[link]

Ha OnePlus One-t akarsz, akkor gyere a topikba, tudunk segíteni:

[link]

(#12) kemotox válasza Lomha 8V (#11) üzenetére


kemotox
addikt

Jaa, úgy tudtam hogy valami sorsoláson kell részt venni és ha szerencsés vagy akkor megveheted :D

(#13) Lomha 8V válasza kemotox (#12) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Igen, úgy van, de Kínában már folyik a normál értékesítés, többé-kevésbé. Ráadásul ez a kereskedő, ha látja, hogy Európába jön, akkor ledobja róla a Color OS-t és már Cyanogen-nel küldi, nagyon korrekt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.