Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PuMbA


PuMbA
titán

"A gépet összerakva felteleepítettem rá egy win7 32bit-es"

Azt ugye tudod, hogy így csak összesen (a videókártyát is beleértve) 4GB RAM-ot tud kezelni a géped? :D Nézd meg a Sajátgép -> Tulajdonságokat és kiírja :) Azért ezt jobban át kellett volna gondolni, főleg, hogy a most kijött játékok nem mennek 32 bites oprendszeren :))

[ Szerkesztve ]

(#2) MasterHUn válasza PuMbA (#1) üzenetére


MasterHUn
senior tag

tudom azért írtam hogy az volt kéznél :P

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#3) Drenadar válasza MasterHUn (#2) üzenetére


Drenadar
veterán

Failed. :C
Még jó hogy nem találtál egy jó kis win95-öt otthon :D

(#4) PuMbA válasza MasterHUn (#2) üzenetére


PuMbA
titán

Egy átlagos netkapcsolattal 1-2 óra alatt be lehet szerezni a 64bitest hivatalos lemezképet bárhonnan, ami működik a 32 bites kulccsal és pendriveról telepítheted :) Szerintem a 64 bites újratelepítésével együtt több idődbe fog kerülni ez az egész móka, hiába volt a 32 bites most kéznél, ezért írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Met


Met
nagyúr

kvettem, élleg, ház ban, ventilátra stb. ezeket javíthatnád :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6) MasterHUn válasza Met (#5) üzenetére


MasterHUn
senior tag

javítva :) (kell már egy új billentyű is mert néha nem azt teszi amit akarok :W :W :W

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#7) feedme


feedme
tag

Tetszik az írásod, és várom a fejleményeket és a véleményedet hosszú tavon. Én is nagyon gondolkozom egy hasonlón. Azt lehet tudni honnan rendelted?

(#8) MasterHUn válasza feedme (#7) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Aquabol rendeltem mindent.

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#9) feedme válasza MasterHUn (#8) üzenetére


feedme
tag

Körbenézek akkor ott is.
Köszöntem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.