Hirdetés

2020. október 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) kávézacc

kávézacc
(újonc)

Köszönöm,már nagyon elegem volt az új kinézetből :)

(#2) N€T0X|N

N€T0X|N
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Ezt én is felraktam, köszi. Okádék az új kinézet. (Az hagyján, de funkciókat miért kellett kivenni? pl. hogy mutassa, ha egy csoportba jött új üzenet.)

Sent from my keyBoard

(#3) pn4hvq

pn4hvq
(aktív tag)

Én azt nem értem, hogy miért kell egy 16:9-es monitoron (fullhd) nekem csak a középső 4-5cm-ben látnom valamit. Aki akarja, használja állított telefonon, szemre oda jó lehet, de én pc-n nézek rá az engem érdeklő dolgokra. :(((

Köszönjük az oldschool használók nevében.

[ Szerkesztve ]

(#4) nonsen5e válasza pn4hvq (#3) üzenetére

nonsen5e
(addikt)

Én is utálom az újat, és hatalmas köszönet MasterDeeJay-nek a linkért, de amúgy most direktben összehasonlítva a tartalom, mint egy elem a hírfolyamban a régi design esetében talán még kisebb volt mint az újban.

Amúgy van Firefox-ra is: [link]

「今が最高」

(#5) kávézacc

kávézacc
(újonc)

Annyit vettem csak észre hogy mióta ezt a bővítményt használom,nem enged videóhívást "nem megfelelő böngészőre" hivatkozva,és felkínálja hogy töltsem le a messengert.De amíg van discord a gépen ez nem különösebben probléma.

(#6) joey04

joey04
(titán)

Arra nincs valami megoldás, hogy ha nekem egyáltalán nem ajánlja fel az új felületet, akkor valahogy kikényszeríteni?

(#7) MasterDeeJay válasza nonsen5e (#4) üzenetére

Köszi a linket, beleírtam!

[ Szerkesztve ]

The Glorious Dual Xeon Gaming Master Race :) Master of chinese x79/x99

(#8) Lacika112

Lacika112
(aktív tag)

EZZZZZZ! Életmentő kategória 1000 köszönet. :R :R :R

Azt leszámítva a csiricsáré kinézeten folyamatosan akadt a hírfolyam értesítésnél ha rámentem töltött vagy 20 másodpercig aztán vagy kifagyott vagy nem :D

Tiszta fura a régi kinézettel sose volt ilyen gond..... :W

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#9) kisfuxi

kisfuxi
(csendes újonc)

Borzalmas az új skin, sajna ez most visszafele fejlődésként sült el.

Üdv: Roland

(#10) haiiro_o

haiiro_o
(tag)

Operához nem tudtok véletlenül? ez nagyon gáz.

(#11) haiiro_o válasza haiiro_o (#10) üzenetére

haiiro_o
(tag)

Megtaláltam köszi azért.

(#12) totron

totron
(senior tag)

Nagy köszönet innen is. Komolyan félfogyatékos rosszízlésű 5 évesnek érzi magát az ember az újon.

(#13) MasterDeeJay

Frissítve az operással is!

(#14) Bogyi007

Bogyi007
(veterán)

Hatalmas Köszönet! A chrome verzió tökéletesen működik. :R

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Philips PUS6704/6504 szériás (VA panel) tévékhez beállítási segítségek Tv adásokhoz és Filmekhez: https://logout.hu/tema/philips_lcd_led_tv-k/hsz_22103-22103.html

(#15) Bogyi007

Bogyi007
(veterán)

Megcsináltam a Chrome addonnal az átalakítást és lehet hogy ezért kaptam volna mindezt most?!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Philips PUS6704/6504 szériás (VA panel) tévékhez beállítási segítségek Tv adásokhoz és Filmekhez: https://logout.hu/tema/philips_lcd_led_tv-k/hsz_22103-22103.html

(#16) MasterDeeJay válasza Bogyi007 (#15) üzenetére

Furcsa, nem tudom mi okozhatja. A plugin elvileg biztonságos. Csak annyit csinál hogy az új nézetet nem támogatottnak jelenti a facebook felé és ezért a régi nézet fut.

[ Szerkesztve ]

(#17) Krystal_s

Krystal_s
(őstag)

Köszönet itt is.
Szerintem pár héten beül ez a kiegészítő lesz a legnépszerűbb. :)

ui: Jó lenne ilyen a PH lapcsaládra is. Leginkább a fórumra, miután majd a Logout is új felültre vált.

[ Szerkesztve ]

(#18) totron válasza Krystal_s (#17) üzenetére

totron
(senior tag)

Ne is emlegesd a váltást! Örökre így marad úgy is! :P

Meg kell említeni, hogy több művelet gyorsabb az újon. A szöveg<->környezet viszonylatában ugyanúgy el van cseszve, mint az új lapcsalád itt: kis betűk, nagyítani kell. Igen, van csak szöveg nagyítás opció is böngészőileg (nem mindben), de könyörgöm, emberi koncepció esetén eleve nem kellene machinálni.

(#19) littlebuddha

littlebuddha
(csendes tag)

Ezért csak hálásak lehetünk :R

szerintem

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.