Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

:R
Remelem eleri minimum a Bringing The Sky szinvonalat es ad egy +3-4 orat.
Utana meg be kell ernunk ezzel 2010-ig :(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) Zsankee


Zsankee
aktív tag

Azt is erdemes megemliteni,hogy mint az elso DLC eseteben, ugy most is valoszinuleg ingyen letoltheto lesz a jatekosok szamara.

legszebb öröm a söröm

(#3) Lord Myn válasza Zsankee (#2) üzenetére


Lord Myn
senior tag

És remélhetőleg ennél is fél évet kell várni a kelet-európai verzióra, ha egyáltalán... :U

"War does not determine who is right - only who is left."

(#4) Shim válasza Lord Myn (#3) üzenetére


Shim
őstag

Az itthon forgalmazott Mass Effect-hez más verziójú DLC volt? :F

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#5) Lord Myn válasza Shim (#4) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Bizony! A kelet-európai régióban a CDProjekt adta ki a játékot, másfajta védelem is volt rajta (Safedisc) és ezért nem volt kompatibilis sem a patch-vel, sem a DLC-vel (egyébként jó becsapós volt, mert én angolul telepítettem a játékot és így felment rá a nyugat európai patch + a BDTS, csak épp elindítani nem tudtam többé, mert nem ismerte fel az eredeti lemezt a másfajta védelem miatt).

Ha jól emlékszem november végén lehetett letölteni a CDProjekt oldaláról a magyar/cseh/lengyel stb. verziót (én már rég lemondtam róla, mikor olvastam valamelyik fórumon, hogy kijött a kompatibilis verzió). Egyébként ehhez a verzióhoz külön kód sem kellett.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#6) Shim válasza Lord Myn (#5) üzenetére


Shim
őstag

Köszi! Akkor marad Steam beszerzés, ha végre normalizálják az eurós áraikat.
Amúgy hasonló a helyzet, mint a Fallout 3-nál. A lokalizációt a Cenegának adták ki, jó pár tech supportos levélváltás után derült ki számomra, hogy vmi eldugott cseh honlapon van a megfelelő patch.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#7) Zsankee válasza Shim (#6) üzenetére


Zsankee
aktív tag

ha emlekezetem nem csal, a stream verzioval is voltak problemak, eredetileg nem lehetett hasznalni hozzajuk az eredeti DLC verziot.

legszebb öröm a söröm

(#8) Shim válasza Zsankee (#7) üzenetére


Shim
őstag

Hm, igazad van, utánanéztem. Szerencsére hamar javították a dolgot. Ha jól értem, akkor a következőkben erre már figyelnek.
Most már Steam-nek kell helyreállnia :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.