Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aginor


aginor
addikt

Nem tudom, a felújított verzió bevilágítása valahogy nem tetszik, nagyon plasztikus, egyáltalán nem életszerű, több helyen jobb volt szerintem az eredeti ebből a szempontból.. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#2) ribizly válasza aginor (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Ezt leginlább egy komoly lehúzásnak érzem. Ráadásul csak az első részből vannak itt jelenetek, mintha csak arra férne rá egy kis frissítés.

Egyrészt amit itt láthattunk az kb. egy texture pack, mert néhány cfg módosítás (ezt kb. egy mod tudja). Arról nem nagyon szól a fáma, hogy lett e engine upgrade (mondjuk a fények kezelése alapján lehet), de ezért én pénzt nem adnék az tuti.
Csak a fontosabb részletekről nem volt szó:
- Gameplay változtatások (gondolom nincsenek)
- Felbontás és refresh rate támogatások kérdése
Ez utóbbi főleg érdekes kérdés, mivel a 3. rész kevésbé volt időtálló, mint az 1-2 ebből a szempontból.

És akkor az utolsó probléma: Az Andromeda miért is nem került bele a csomagba?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) VágniValó válasza ribizly (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Azt már jelezték korábban, hogy az első részben a Mako irányítását javították.

Nekem amúgy egyelőre tetszik, amit látok vagy legalábbis nem borzaszt el :D

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) aginor válasza ribizly (#2) üzenetére


aginor
addikt

"Ezt leginlább egy komoly lehúzásnak érzem.": az azért erősen függ az ártól is.
"Egyrészt amit itt láthattunk az kb. egy texture pack": ezt már többen is jelezték korábban, de csak részben értek vele egyet. Egyrészt ez hivatalos, tehát remélhetőleg stabilan fog futni, másrészt remélhetőleg tovább moddolható is lesz, harmadrészt azért itt-ott a shaderekbe/geometriába is belenyultak.
"hogy lett e engine upgrade": ez már elvileg UE4, de nem esküszöm meg rá
"a fények kezelése alapján lehet": másabbak a fények, de sajna nem egyértelműen jobbak mindenhol. A legtöbb helyen egyszerűen hiányoznak az árnyékok, nem jó a bevilágítás, túl plasztikusak a fények, annyira, hogy még van ahol a hangulatot is rombolja. :F Hol van még ettől az RTX.. :U
- Gameplay változtatások: korábbi videókban részletezték a változásokat. Pl. egységesítették a hercrendszert, javítottak a Meko kezelésén, valami volt a párbeszédekkel is talán.
- Felbontás és refresh rate támogatások kérdése: erről is volt szó, támogat minden modern felbontást és képarányt, 4k textúrákkal, képfrissítésre valami 60fps rémlik, de ebben nem vagyok biztos

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5) aginor válasza aginor (#4) üzenetére


aginor
addikt

GAMEPLAY CALIBRATIONS
VISUAL IMPROVEMENTS

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6) ribizly válasza aginor (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Egy bizos: Nem én vagyok a célközönség.
Tavaly júliusban vittem végig az első 2 részt. A 3-ra már nem jutott energia, mert technikai problémám adódott (mouse sens és framerate) vele és nem volt kedvem cfg-t bogarászni már. Majd talán egyszer.
Az Andromeda-ba kezdtem még bele, de azt is "félbehagytam". Egyszer majd visszatérek rájuk, de fizetni újra nem fogok érte. :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) Blitz23


Blitz23
tag

PS5-re gondolkoztam, hogy beszerzem a PS4 - es verziót. Vajon tudni, hogy kap-e valami upgradet? Legalább a 60 fps - nek meg kellene lennie.

Szerk: Csak gyorsan be kellett volna gugliznom, elvileg PS4 Pro-n is meglesz a 60. [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Hat igen, fenyek mindig furak az ilyen remasterednel...

(#9) hunluki


hunluki
senior tag

Továbbra is erősen megy a reménykedés hogy jön switch-re, akkor tuti vétel, egyébként kimarad mert PC-n már játszottam vele sokat, elsőbe belekóstoltam, másodikba sok-sok óra belerepült, harmadik kimaradt.
Viszont minden este elalvás mellé remek történet lenne, ezért a switch kiadásra való vágyakozás.

(#10) Z10N válasza ribizly (#2) üzenetére


Z10N
veterán

"És akkor az utolsó probléma: Az Andromeda miért is nem került bele a csomagba?"

AZ mar nem jar a textura pakkhoz :D Ahogy mondod ezt mar moddolassal el lehet erni.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#11) hunluki válasza Z10N (#10) üzenetére


hunluki
senior tag

Az Andromeda miért is nem került bele a csomagba?

Nem nagy veszteség, használtan beszereztem 2k-ért lemezen, utána ugyanennyiért túl is adtam rajta. Ellenben a rá vesztegetett időért kár volt.

[ Szerkesztve ]

(#12) #72042496


#72042496
törölt tag

Sose játszottam a Mass Effecttel, viszont végig a bakancslistán (illetve a Steam wishlisten) tartottam. Ezt be is szerzem, de már XBOX-ra.

Akad még jópár hasonló elmaradásom (pl. Witcher 2-3, GTA V), én örülök, hogy a korábbi játékokat felújított formában tudom majd pótolni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.