Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Romvr válasza KFORboy (#32) üzenetére


Romvr
őstag

"CoD lett a Mass Deffect-ből... kijön évente az új rész,"
Mass Effect 3 - 2012
Mass Effect Andromeda - 2017

" csilivili pár újítással,"
Unreal Engine 3 - 2012
Frostbite - 2017

"4-5 órás történettel"
A fő csapásvonal SpeedRun-al 12 óra. Nekem 57 óra volt végigvinni sok-sok mellékküldivel

-- Ezekre egyben reflektálva: Te biztos hogy a Mass Effect Andromeda-t töltötted le és nem valami mást? :DDD

"Köszi nem kérek belőle :N"
Senki nem is kényszerített... te kalózkodtad le saját hatáskörben.... és hülyézel le mindenkit akinek volt fölösleges 15-20 ezer forintja meg több 10 órája a játékban utána.

"Ugyan így nem fog javítani a renoméján az, hogy van 1-2 forma aki mégis megvette és ezért muszájból kell hájpolni ha már kiölte rá a pénz a szerencsétlenje."
Ezt kérlek fordítsd le magyarra mert nem értem ki hájpol és mit muszájból.

"Ez inkább Qrva gáz... tesztelni független állásponttal szokás"
Akinek ez a munkája annak igen, annak független álláspontot kellene közölnie és az olvasóra bízni a tanulságok levonását. De ez egy blog ahová mindenki beírhatja a saját véleményét és az ő álláspontjából vizsgálja a dolgokat. Te is készíthetsz cikket a májgombóc leves készítésének titkairól.

"ez a teszt meg csak arról szól, hogy elmegy az arcba rikító ordenáré dolgok mellett legyintve egyet, hogy nem vészes"
Mert nem vészes. Pár grafikai bug amik itt-ott megjelentek... na puff neki. Bezzeg mikor a Skyrim vagy Witcher 3-ban voltak hibák tonna számra arra mindenki legyintett. Pedig abban voltak GameBreaking hibák is megjelenés után. Itt meg előfordul 2-3 említésre méltó és mindenki habzó szájjal szidja a készítők anyját. Egyszerűen divat lett mindent utálni, mindenre fröcsögni és mindenbe belekötni. Az emberek már nem tudják hogy kell örülni és élvezni valamit... ez valahol szomorú.

" ami meg egyben van a játékban azt az egekbe magasztalja..."
Aha... kérlek pontosíts hol magasztaltam egekbe és mit.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.