Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) KFORboy válasza ribizly (#30) üzenetére


KFORboy
senior tag

Engem pont úgy befolyásol, hogy a munkám, időm, energiám pénzbeli honorációja... azaz az életem egy darabkáját adom valamiért.
R-gó vannak elvárásaim... pláne ha már ilyen nagy cím és még a Mass Effect nevet is ráakasztották aminek a történetorientáltsága, filmszerű élménye végett vagyok én is a rajongói tábor tagja.

Ez a játék meg egy rossz vicc, mint ahogy a harmadik, egyben trilógia lezáró rész is...

Ugyan ez volt réges-régen a GTA IV PC megjelenésekor is... csak az másképp...
ElbaCták a portolást és kb egy év után volt 100%-os a játék mire optimalizálták meg kiszedték a sok idegesítő szarságot a Games for WinFOS Live meg SocialClubos marhaságok végett.

Az eredmény akkor is ugyan az volt;
vissza akartam kapni a pénzem, nem akartam tovább játszani vele !

De jelentem ezt nem vettem meg; mert nem 1Bites agyam van...

Volt lehetőségem szórakázni vele szerencsémre/balszerencsémre :U
CoD lett a Mass Deffect-ből... kijön évente az új rész, csilivili pár újítással, 4-5 órás történettel és pussz Pá
Köszi nem kérek belőle :N

Ugyan így nem fog javítani a renoméján az, hogy van 1-2 forma aki mégis megvette és ezért muszájból kell hájpolni ha már kiölte rá a pénz a szerencsétlenje.
Ez inkább Qrva gáz... tesztelni független állásponttal szokás, ez a teszt meg csak arról szól, hogy elmegy az arcba rikító ordenáré dolgok mellett legyintve egyet, hogy nem vészes, ami meg egyben van a játékban azt az egekbe magasztalja...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.