Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Sokan vannak a liveon vagy mi? Aztán meg jönnek a BAN-ok.

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Vakker nem értem miért kell 3 játékmód.
Eddig legalább pár vér stevenek is kellett gondolkodnia ha játszani akart így legalább akaratlanúl is fejlődhetett ha más nem az olvasási képessége.
Rendben tudom,hogy ez csak egy játék nem kell tőle ilyesmit várni de azért......

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) FehérHolló válasza Brutális eb (#2) üzenetére


FehérHolló
veterán

A 18-as karika után még fejleszteni akarod Vér Istvánt? Rég nem abban a korban van.

A cikkhez pedig annyit, hogy véletlenek nincsenek, a szenzációhajhászás viszont még mindig 9/10 pont.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4) Kr/\toS válasza v!ct0y (#1) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Emiatt nem fognak banolni senkit. Developer error. :)

(#5) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Én hülye miért nem voltam tegnap live-en? Egyből letöltöttem volna. ;]

(#6) Mans20 válasza Brutális eb (#2) üzenetére


Mans20
addikt

Azért kellett 3 mód,mert sokan sírtak,hogy a második rész nem volt elég rpg,de valaki meg pont annak örült,pl Én,így most már valószínű megnyugszik a tömeg.

(#7) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Istenem, kevesebb párbeszéd, könnyebb harc. Beszarás. A végén már minden játék csak egy nagy átvezető lesz, és a játékosnak annyi lesz a feladata, hogy két rész között nyomjon egy next-et.

Szerk.: Tudom, hogy lehet választani a normális játékmódot is.

Mans20: Ha elolvasod a részletezést, az RPG mód itt nem az igazi RPG-t jelenti...

[ Szerkesztve ]

(#8) HS 2142


HS 2142
őstag

Azok a játékosok, akiket zavar a sok párbeszéd és inkább harcolni szeretnének, azok eddig se a Mass Effectet választották, hanem a Call of Duty aktuális részét és valószínű ezután sem fognak másképp dönteni. Nem értem, vissza a régi Biowaret. :U

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9) Kr/\toS válasza HS 2142 (#8) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Kérlekszépen frencsájzkiterjesztés folyik, megpróbálják bevonni a vevőkörbe a tps rajongókat is. Én speciel visszasírom az első rész Mako-zós felfedezős rendszerét.

(#10) WonderCSabo válasza Kr/\toS (#9) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én nem.

(#11) FehérHolló válasza WonderCSabo (#10) üzenetére


FehérHolló
veterán

Jobban szeretsz nyersanyagokra lövöldözni?

Alig várom már a TowerDefense változatot.

Skynet is real. It's called Google.

(#12) WonderCSabo válasza FehérHolló (#11) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azt se csipáztam.

(#13) Drizzt válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Egyetértek. Mindkettő felesleges időpocsékolás volt, viszont nélkülük nem lehetett megszerezni mindenféle cuccot.

I am having fun staying poor.

(#14) maszi99


maszi99
őstag

Mindig ezek a véletlenek :U (amik nincsenek, csak direktek)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#15) Ryder62 válasza Drizzt (#13) üzenetére


Ryder62
őstag

Erről csak annyit hogy a Kotor kb 40-50 órás végigjátszást tartogatott ha az ember minden mellékküldit megcsinált. A ME széria kb 25 óra így + a bolygóscan vagy mékózás.
Szóval igencsak időhúzás ami a ME-ben van. A kotorban meg nemvolt semmi ilyesmi max a verseny vagy pazakk kártyajáték de azok annyira minijátékok voltak és nem befolyásolták a játékidőt.
Ráadásul a kotorban sokkal összetettebb mellékküldik voltak.

Egyszóval ha kivágnák a francba az ilyen pöcsölős marhaságokat és normális, összetettebb mellékküldi rendszerrel rendelkezne a ME akkor ott is 40+ óra környékén lenne egy végigjátszás. :U

(#16) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

[angry rant ON]
Mi a frászt sír mindenki a szkenner miatt? 50 óra játék mellett kb ha egy órám elment rá. És minden maxra volt fejlesztve.
Vagy csak mindenki mániásan addig probeolta a bolygókat amíg fért?
Komolyan nem értem...

A Mako-zás meg úgy volt rettenetes ahogy volt. Semmi kifogásom a felfedezés ellen, sőt, de az nem az volt hanem idegölő pásztázás egy négyzet alakú térképen. Ugyanaz mint a szkenner csak 100× lassúbb és zajosabb (igaz volt hozzá kisautó vrummmmm).

Az "iggazzy rpgt" meg hogy nem unjátok még? Indítsatok mellette egy tetrist, és játszatok azzal. Sokkal izgalmasabb mint a cuccokat pakolni, pláne amikor 99%uk gondolkodás nélkül megy az omnigel (me1) bontóba, vagy árushoz mint vendor-trash...
Me2-ben végre nem azzal kellett szarakodni hogy Tali az összeszedett 20 páncélból melyiket húzza magára (mert azzal lesz +1 nemtommije) hanem a történettel, karakterekkel, párbeszéddel. És a tényleges akcióval.

HRRGG
[angry rant OF]

Vicces azért. Egy erősen beta állapotú darab, láthatóan még mindig csak az első helyszinen amit a rendezvényeken már százszor bemutattak, és hogy cuppan mindenki (és fikázza mert az jó trendi). Velem van a baj, hogy ugyan biztos vétel a CE de ez nem érdekelne? (a januári demón is gondolkozom)

(#17) Drizzt válasza Ryder62 (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen, de az jó esetben élvezhető, s nem kényszer része lenne a játéknak. Jó is lenne. Csak mellékküldikkel is nehéz úgy megpakolni valamit, hogy ne az legyen a vége, hogy Juliskanéninek hozz két heggesztőpisztolyt az androméda 32-ről legyen a vége.

I am having fun staying poor.

(#18) FehérHolló válasza Meglivorn (#16) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ööö, ME1-nél volt wiki, hogy melyik bolygón hol vannak a nyersanyagok. Fele annyi időbe nem került, mint teledurrogtatni pár bolygót probe-bal.

Skynet is real. It's called Google.

(#19) Meglivorn válasza FehérHolló (#18) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Igen de ott a sidequestek miatt is kellett mászkálni a géppel. Plusz, wiki. Nem szeretek wikiből játszani, úgy semmi értelme :D
A másodikban is adtak sidequestet próbok, de kb. 10 sec volt, vagy annyi se. Belépsz a probe UIba, és azonnal látni lesz sidequest vagy sem. Ha nincs, és nem kell nyersanyag sem mert megvan minden, vagy van elég, akkor már ott is hagytam. Így minden bolygó "felfedezve", minden sidequest megvan, és nem kell felelslegesen pöcsölni vele.
Nem azt mondom, hogy tökéletes, és jajdeimádom, de jobb, mint a mako volt, és erős túlzának érzem azt a zokogást ami körülötte van.

(#20) dBLOOD


dBLOOD
tag

Azért kell a három féle játékmód, hogy a kiontomabeled-játékosokat is a képernyõ elé csalják.
Amúgy is bele volt kódolva a ME-franchise-be, hogy a ME következõ része inkább Dragon Age 2 lesz, nem pedig Neverwinter Nights 2.
A "véletlenül kiszivárgott" cuccról csak annyit: a gerillareklámot irtani is gerilkamódszerekkel kellene.

Sok a birka, sokan szeretik a sz*rt.

(#21) amdphenomX4


amdphenomX4
csendes tag

Hogy tud valami 'véletlenül' felkerülni? :D

(#22) tDr1v3r válasza amdphenomX4 (#21) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gondolom rossz helyre töltötték fel, nem a developer / újságíró részlegre...
Apropó, van itt olyan aki próbálta? :p

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) Gabor343


Gabor343
tag

Hát ezt a "véletlen felkerült" dolgot én is nehezen hiszem el. Ez inkább valami reklám akart lenni. (vagy az MS így állt bosszút a bioware-en amiért, nem maradt xbox exclusive a játék ;])
Amúgy meg ez az akció mód nálam nagyon LOL kategória. a dialógusok során automatikusan fog válaszolni karakterünk a neki feltett kérdésekre. no comment....
A történet módnak sem látom értelmét mert aki nehéznek találta az akicót, az eddig is tudta állítani a nehézségi fokozatot.

Mindenesetre én 100% hogy rpg módban fogom tolni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) FehérHolló válasza Gabor343 (#23) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azért remélem mindenki érzi, hogy egy RPG-be pakoltak bele egy RPG játékmódot. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#25) Tibicsucsu válasza Ryder62 (#15) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

25 óra? Meh.....
Az első rész talán (sajnos) és abban valóban ott a mékó szopató faktor, ami szerintem is borzasztó, de 4. alkalommal se tudta elvenni a kedvem a játéktól. A második rész simán 40+ az összes DLC-vel és a lehető legtöbb mellékküldivel. A bolygó scannelés valóban unalmas de nem olyan sok idő, mint a mékózás. A második részből még az "űrutazás" részt kivághatták volna. Idegesítő, hogy minden bolygóhoz és rendszerhez oda kell cammogni. Nekem az első részben az is bejött, hogy néhol keresgélni kellett fénylő pontokat, amik nyersanyagot vagy űrhajót rejtettek.

Meglivorn
Az első részben valóban agyhalál volt az inventory, de ez nem azt jelenti, hogy ki kell dobni az egészet és a világban elrejtett fegyvertározókban cserélgethetem kizárólag a már megismert, megszerzett fegyvereket. A másik dolog, hogy ne legyen már skill a különböző töltények használata

(#26) FehérHolló válasza Tibicsucsu (#25) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bár már nagyon eltérünk a témától, engem az űrutazásban csak az idegesített, hogy nem lehetett skip-elni az animációt. Valószínűleg azért, hogy addig se "unatkozz", amíg töltődik a játék, de így elmosták a lassú/gyors gépek közötti a különbséget.

Skynet is real. It's called Google.

(#27) Tibicsucsu válasza FehérHolló (#26) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Itt most pontosan mire gondolsz? A száguldó Normandy-ra, amikor relén keresztül utazol?

Egyébként az még idegesített, hogy ha visszamentem a Normandy-ra, akkor az azt jelentette, hogy elhagytam a bolygót és csak a Galaxy mapen keresztül tudtam újra dokkolni. Ez Illiumon különösen fájt, mert nem lehetett skippelni a videót arról, hogy kidokkol az űrhajó.

A témához annyit írnék, hogy szerintem a 3 játékmód lehetősége rohadtul nem zavar bár az első kettőnek semmi értelmét nem látom. Sokan nyivákoltak a multi miatt is pedig nem kötelező vele játszani. Amíg az SP teljes értékű és a további RPG gyilkolás helyett beleraknak pár új elemet, addig nekem teljesen rendben van a készülő játék. A mozgást segítő felugró nyilakat azért csinálhatnák kisebbre.

(#28) Kr/\toS válasza Drizzt (#13) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Értem igy hogy csőjáték lett már sokkal jobb....

(#29) maszi99


maszi99
őstag

1 jó igényes Normandy hajó modellt el tudnék viselni valami extra kiadáshoz (eredeti kézzelfoghatóra gondoltam) :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#30) Meglivorn válasza maszi99 (#29) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

http://biowarestore.com/mass-effect/mass-effect-accessories/ssv-normandy-ship-replica
Parancsolj :)

@(#24) FehérHolló
Nézőpont kérdése :) Ha mindenáron negatívkodni akarsz, akkor igen. Ha nem, akkor egy RPGbe raktak shootert, illetve kigyomlálták a lövöldözést, annak akit az nem érdekel.
Nekem pl. van ismerősöm aki kijelentette, hogy csak legkissebb fokozatban játssza a játékot, mert a pifpuff halál nem érdekli, de a dialógusok, a történet és az hogy melyik opcióra mi az eredmény, az igen.
Nem kell sajnálni másoktól a szórakozást, pláne ha az a tiédet nem rontja.
Nekem valószinű marad a normál (rpg) uzemmód, ME2ben megvolt az insaity, meglátjuk itt is összejön-e. De a lényeg ugyis a sztori lesz, engem az érdekel benne :D

[ Szerkesztve ]

(#31) FehérHolló válasza Meglivorn (#30) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem negatívkodni akarok. Egyszerűen arra a tényre mutattam rá, hogy egy RPG-nek bejegyzett játékba raktak egy RPG-nek nevezett játékmódot a screenshotok alapján. Teljesen objektív voltam. :P
Az álláspontodat pedig megértem, és nagyrészt osztom is. De a fenti tény azért elég széles mosolyt csal az arcomra.

Skynet is real. It's called Google.

(#32) maszi99 válasza Meglivorn (#30) üzenetére


maszi99
őstag

Ezek most colba adták meg a méretet :U
Ilyet tudnék értékelni a gyűjtői mellé, köszi a linket :R
(még az is lehet, hogy így is megveszem) :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#33) xlife11


xlife11
senior tag

Azért a három játékmód megint csak növeli az újrajátszás faktort.Van benne ilyen is, szerintem egyáltalán nem probléma.

(#34) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, véletlenek szerintem nincsenek...

Live-Die-Respawn

(#35) Archanon válasza oriic (#34) üzenetére


Archanon
őstag

Dehogy nincsenek. Ez is az. Csak épp direkt véletlen. ;]

A három játékmóddal nekem személy szerint nincs gondom, viszont remélem, hogy normal (rpg) módban azért lehet majd állítani a harcok nehézségét, ahogy eddig is lehetett. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#36) Sylver001


Sylver001
csendes tag

tetszik a szöveg: "véletlenül felkerült..."
:-))
mert a Live-ra csak úgy fel tudnak kerülni véletlenül a dolgok :-)
és egy ilyen hype-pal nem fog 5-szörös sebességgel terjedni a hír :-)
és én vagyok a zöld húsvéti nyuszi :DD

(#37) pzstm


pzstm
titán

állítólag az USA-ban vált azok számára elérhetővé, akik a Fall Update Preview programban részt vesznek. (én is részt veszek de még a konzolomra nem töltődött le az új Dashboard…;( )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38) kisbalázs


kisbalázs
tag

Véletlenül.....

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#39) dorten


dorten
tag

Király, kell! Akció módban yeah. :C

(#40) WonderCSabo válasza dorten (#39) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#41) dorten válasza WonderCSabo (#40) üzenetére


dorten
tag

:( Most mit csináljak, tetszik a hangulat, környezet, az egész atmoszféra, de nem vagyok nagy rpg fan, viszont nézem ezeket a ME3 vidiket és akarom! :B :B

(#42) oriic válasza dorten (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:((( :(

Live-Die-Respawn

(#43) kdavid23


kdavid23
aktív tag

várom PC-re, mert végig toltam az előzőeket :)
:C

Dr. Dávid

(#44) kdavid23 válasza kdavid23 (#43) üzenetére


kdavid23
aktív tag

jó lesz a game :C

Dr. Dávid

(#45) ViZion


ViZion
félisten

Nekem a bányászás volt unalmas... Ez nem egy bányagép... azt kellett volna, h pl. szövetség valami bányásszal, aki a felderített mezők után cash-el, meg kivágja a rezet.
Másik negatívum, hogy csak egyik csajt lehetett megd...dumálni. A kis titkárnőt csak vacsorára tudtam meghívni a 2-ben, pedig hell yeah! ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#46) Meglivorn válasza ViZion (#45) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Ami azt illeti Miranda, Tali és Jack az opció, nem csak "az egyik csaj" :D
Illetve Kelly is, csak az nem kapta meg a "romance dialog" részt. De endgame után ugyanúgy fel lehet hívni a kabinba, és még táncol is neked (ami plusz fun, Kelly nem zavar be a tényleges roméncokba, szóval akár még válogatni is lehet).

(#47) ViZion válasza Meglivorn (#46) üzenetére


ViZion
félisten

De egy játékon belül csak egyet lehet... Miranda vs. Jack vitánál eldőlt ki lehet, de utána jött még Tali a képbe... az meg a bioizéi miatt hisztizett. Francmon'ta, hogy a fejéről vegye le azt a maszkot??? :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48) atike


atike
nagyúr

Lehet kellene vennem egy XBox-ot... :) Elég látványosnak tűnik... Nem kéne azon agyalni, hogy elég-e a gépem hozzá vagy nem... Igen, az örök konzol / PC dilemma. :F

(#49) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Pusztán a képeket végignézve, ez a játék elég unalmasnak néz ki.

(#50) ViZion válasza antikomcsi (#49) üzenetére


ViZion
félisten

Szerencsére nem az... :D
Ócón van már a "régi" megéri megvenni sztem. Érdekes -sőt! EPIC sztori, viszonylag szabad mozgással, fura de szokható irányítás (pl. FPS-hez képest)...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.