Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Kíváncsi leszek a végkifejletre. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Misály


Misály
addikt

Dontsuk mar el hogy parancsnok vagy kapitany ( segitek: Commander = Parancsnok ). A forditas semmit nem fejlodott latom.

(#3) Jander


Jander
senior tag

A sorozat indulásakor is így tervezték: trilógiára, szóval örülök, hogy tartják magukat a szavukhoz. Utálom amikor valami bejön és rókabőr szindrómába megy át.

Csináljanak még Mass Effect világra épülő játékot, de legyen egyedi, ne amiatt folytassák mert pénzügyileg indokolt. Így ferkó! :R

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) bigadam94


bigadam94
tag

Igazából ezt már régóta tudjuk, már a második résznél nyilvánvaló volt, hogy trilógia lesz a parancsnok története...

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#5) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Én most játszok a 2-vel, a világ egyik legjobbna felépített játéka. A örténete egy filmnek is beillene (A mostani filmeknél még jobb is)
Remélem, az új trilógia (gondolom azt fognak csinálni) legalább ilyen jó lesz. AZ univerzum maradna, csak egy másik karakterrel vagy fajjal kéne lenni. El tudnám képzelni, hogy egy krogan bőrében kéne leölni mindenkit :)

(#6) JohnnyHero válasza Misály (#2) üzenetére


JohnnyHero
csendes tag

szerintem jól van írva mert igaz hogy Shepherd parancsnok viszont a Normandia kapitánya is egyben és min tudjuk a hajóknak kapitánya van.

Amúgy meg sztem fogunk majd még vele találkozni csak már nem ő lesz főszerepben :) pl egy nagy galaxis tragédiánál majd meg kell keresnünk mert az ő szakértelmére és tanácsaira lesz szükség, szerintem ilyesmi belefér majd pl egy Mass Effect 5-be :)

(#7) Misály válasza JohnnyHero (#6) üzenetére


Misály
addikt

Ha nem egy rangrol lenne szo akkor talan ez a magyarazat is helyt allhatna.

"Amúgy meg sztem fogunk majd még vele találkozni csak már nem ő lesz főszerepben :) pl egy nagy galaxis tragédiánál majd meg kell keresnünk mert az ő szakértelmére és tanácsaira lesz szükség, szerintem ilyesmi belefér majd pl egy Mass Effect 5-be :)" - Csak akkor lehessen tenyleg tovabbvinni a menteseket a 3 utani epizodokban is ugy lenne igazan erdekes a kesobbiekben.

(#8) Spancho


Spancho
őstag

Biztos a végén nagy parádé lesz meg buli aztán kihelyezik valami katonai akármi élére és képviselő lesz vagy kiképző a fene tudja...

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#9) maszi99


maszi99
őstag

Arra azért kíváncsi leszek kit tesznek a helyére ?
Rohadtul nem mind 1 :(

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#10) Misály válasza maszi99 (#9) üzenetére


Misály
addikt

En akar egy elozmenyjateknak is orulnek, amikor az elso mass relayt megtalaltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.