Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mans20


Mans20
addikt

Március elött meg mit mondanak?majd nyáron jön?megint az összes jó game csúszni fog. :(((

(#2) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Várom! :R :Y
Eddig minden részével játszottam! :)

(#3) vbbb


vbbb
őstag

Én most játszok a 2. részével ráaggatva az összes kiegészítővel...szépen minden küldetést végigviszek, minden bolygót leszkennelek...nagyon jó játék! :)

(#4) HS 2142


HS 2142
őstag

Szerintem az lenne a remek, ha egy olyan részt is elkészítenének, mint amilyen a DAO is volt, lehetne több faj és lehetőség. (Karakterként indíthatnánk egy quariant a geth incidens előtt vagy kroganként részt venni a rachni háborúban.)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

Az egyik azoknak a sorozatoknak, amiknek nem akarom, hogy vége legyen ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Szinte sejtettem hogy ezzel még nem lesz vége. Egy ilyen nagy sikert, és még ki nem használt lehetőségekkel tele franchise-t kár lenne befejezni.
Azért MMO-t ne csináljanak belőle.

(#7) Gabor343


Gabor343
tag

"a galaxis háborúban áll, szóval a Mass Effect 3 legalább annyira nyitány, mint amennyire konklúzió."
Ez remélem nem azt jelenti hogy a Mass effect 3-ban nem zárják le a reaperekkel való háborút. :((
A 3-ik részben győzzék le a reapereket, aztán felőlem még jöhetnek más játékok a me univerumból. De ne az legyen, hogy a 3ban csak részleges győzelmet aratnak, aztán a következő részekben folytatják a történetet csak Shepard nélkül. :(((

[ Szerkesztve ]

(#8) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Shepard története elsősorban a reaper invázió, illetve a körforgás megtörése, azaz a reaperek nem tudják learatni és kipucolni a galaxist.
Viszont nem biztos, hogy ehhez el kell pusztítani mindet, lehetséges olyan befejezés, ami megadja a teljesség érzetét, ugyanakkor a 'csapás és teljes pusztulás' helyett egy háború tör ki ami elhúzódik sokáig.

Én a ME2 vége óta attól félek, hogy a vége egy reaper queen/control brain vagy hasonló megoldás lesz, ami nagyon rossz lenne. Viszont tény, hogy a reaperek olyan ellenfél amit nem tudom hogyan lennének képesek legyőzni annélkül, hogy az írók a szarba degradálnák őket (lásd: borg, ST: Voyager).

Azt meg az ME1 óte lehet tudni, hogy a franchise megy tovább a trilógia vége után. Ennek már az is jele volt hogy a 3(4) regénynek sincs közvetlenül köze Shepardhoz, és remélem hogy a film alapja is tényleg a First Contact War lesz, nem a játékok. Több van ebben a világban mint Shepard, akkor is, ha ő az egyik legfontosabb alakja :)

(#9) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Egy jó kis Borderlands sémára épülő fps-t el tudok képzelni nem cell-shaded grafikával.
Hú de jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Miért érzek hasonlóságot az Assassin's Creed sorozattal?
Zárják le rendesen, azt jöhet egy teljesen más történet az univerzumból. Nem kellene áttérni a szappanoperára.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#11) Hiftu válasza FehérHolló (#10) üzenetére


Hiftu
senior tag

Ez simán megtörténhet.
A nyilatkozatokból azt lehet leszűrni, hogy ME3 Shepard történetét zárja le, de nem a világ eseményeit.
Több dolgot ki lehet még hozni ebből az univerzumból:
* First Contact War
* Krogan vs Rechni wars
* Geth vs. Quarian
* További Reaper gondok
* Ne adj isten MMO
stb..

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#12) konikan


konikan
aktív tag

A lényeg, hogy lesz harmadik rész, de ne aggódjanak lesz utána következő, meg következő rész is, amivel le lehet gombolni a pénzt a kedves játékosokról :)

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#13) nemethati


nemethati
senior tag

MMO jöhetne :C

(#14) WonderCSabo válasza nemethati (#13) üzenetére


WonderCSabo
félisten

NE!

(#15) GoldenJ


GoldenJ
tag

csak nehogy a cod vagy az nfs sorsára jusson a sorozat

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#16) boeing válasza GoldenJ (#15) üzenetére


boeing
senior tag

Biztos nem,ott ügyesebb emberkék dolgoznak. :K

(#17) FehérHolló válasza boeing (#16) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azt ugye érzed, hogy kétértelmű a hozzászólásod? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#18) L3zl13 válasza Hiftu (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Kétlem, hogy csinálnának olyan játékot, amelyben nem választható emberi oldal.
Szóval Krogan vs. Rachni, Geth vs. Quarian háborút és a Krogan felkelést kizártnak tartom önálló játék formájában.

A First contact war valamilyen formában lehetséges, de lehet, hogy csak valami tiszta FPS/TPS formában.

Az pedig nem tetszik, hogy az ME3-ra mindig úgy hivatkoznak, mint egy galaktikus háború kezdetére. Ez könnyen lehet, hogy azt jelenti, hogy nem sikerül végleg lezárni a reaper kérdést.

Aki hülye, haljon meg!

(#19) vitaro


vitaro
senior tag

Egyre inkább úgy érzem, hogy az ME3 a Föld megmentéséről fog szólni, nem pedig a galaxiséról.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#20) FehérHolló válasza vitaro (#19) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha nem mentik meg az elcorokat, én bizony meg nem veszem!

Az eddigi infok alapján egy invázió visszaveréséről fog szólni, aminek egyik első célpontja a Föld. Az, hogy nem pusztítják ki teljesen a kaszásokat, a mostani hír alapján majdnem biztos.

Skynet is real. It's called Google.

(#21) Televan74


Televan74
nagyúr

Akkor 2-3 évente találkozunk egy mass effect résszel? Vagy MMO lesz belőle? :F

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) FehérHolló válasza Televan74 (#21) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem csinálnak majd belőle RTS-t és puzzle-t is.

Skynet is real. It's called Google.

(#23) Karma válasza FehérHolló (#22) üzenetére


Karma
félisten

Én társasjátékot szeretnék. :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Nem tudjak hol kell abbahagyni valamit. A ME trilogia tokeletes kerek sztori lehetne. De nem, ameg penz van benne addig kotelezo uj reszt kiadni, majd ha egyszer hatalmas bukfenc lesz, akkor par evig szuneteltetik. Pedig nem ezt erdemelne szegeny BioWare, hogy az EA n+1-edik ribancai legyenek.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#25) FehérHolló válasza Karma (#23) üzenetére


FehérHolló
veterán

Már megbocsáss, de ez beteg. 3 óra játékidő? :)
Témába meg odaírják, hogy horror társas... :DDD

Skynet is real. It's called Google.

(#26) Karma válasza FehérHolló (#25) üzenetére


Karma
félisten

Izé, ez most sok vagy kevés? Egy Catant se játszik pár óránál tovább az ember egy menetben. Aztán a következő kör megint ennyi, meg megint ennyi :P

“All nothings are not equal.”

(#27) FehérHolló válasza Karma (#26) üzenetére


FehérHolló
veterán

Sok.
A környezetemben lévő embereknek már a Catan 2 órája is túl sok. :(
3 óra tömör rettegés. ;] Bár inkább nevetségesen hangzik, mint félelmetesen.

Skynet is real. It's called Google.

(#28) Wolverine válasza bitblueduck (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

A sztorit valószínűleg lezárják; de ez nem jelenti azt, hogy az univerzumban ne lehetne más sztorikat kreálni (lásd Halo, Star Wars stb.).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) Tibicsucsu válasza FehérHolló (#27) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Twilight Imperiumot nyomtuk 8 órán keresztül is. A 3 óra jól hangzik :K

(#30) Tibicsucsu válasza bitblueduck (#24) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Én is attól félek, hogy EA Sports, NFS és társai módjára évente jön majd vmi tucatjáték a Mass Effect világára építve.

(#31) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Ide a rozsdás bökőt, hogy RTS-t csinálnak belőle...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#32) andras87


andras87
tag

Már most a következő részekről van szó? Félek hogy ez a 3 kárára fog menni... Ne legyen igazam!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#33) Findzs


Findzs
addikt

nem is tudom
sírjak vagy nevessek ? örülök hogy folytatódik a mass effect valamilyen formában de ugyanakkor tartok tőle hogy ez a 3. rész minőségi rovására fog menni, és a későbbi részek rókabőr szagot fognak árasztani

jobb lett volna lehet, ha lezárják a 3. résszel lásd: vissza a jövőbe annak is 3 része volt és ha lett volna több akkor lehet nem emlegetnék a mai napig, mert remekül le lett zárva

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#34) Gabor343 válasza nemethati (#13) üzenetére


Gabor343
tag

és (#31) X3B6O0X:

NE fessétek az ördögöt a falra. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Rosz helyre írtam :D sorry

[ Szerkesztve ]

(#36) janos666 válasza Hiftu (#11) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt remélem, hogy a Geth <-> Quarian konfliktus már a 3-ban is szerepet kap.
Úgy képzelem el a harmadik részt, hogy most már nem újabb csapatot kell gyűjtenünk (már nagyon uncsi), hanem a Dragon Age Origins-hez hasonlóan a népeket kell majd magunk mellé állítani, ami esetenként azt igényli majd, hogy segítsünk nekik lezárni a saját belső/külső konfliktusaikat, mielőtt a Reaper-ök ellen tudnak vonulni a többiekkel "karöltve".

Én azt sem bánom annyira, ha Shaperd munkássága nyomán most visszaverik a Reaper-öket, aztán egy Mass Effect 4-ben ugrunk jópárezer évet, mikor újra megjelenik valami hasonló fenyegetés, és esetleg a ME1-3 történelmét próbáljuk feltúrni válaszokért (mint ME1-ben a protheanok hagyatéka), hogy mitévők legyünk mikor felbukkan egy hiperfejlett ellenséges faj (akár a Reaper-ek egy másik válfaja).

Arra viszont nekem sincs tippem, hogy lehet majd megállítani az inváziót anélkül, hogy hirtelen nagyon gyenguszka kis kacatok lesznek Sovering-hez képest a többiek.

Mert már láttuk mire volt képes egy Reaper, most már nem lehet azt mondani, hogy igazából nem olyan csoda-szuper fejlett robotok ezek, csak beképzeltek és kamuztak, hogy féljünk tőlük...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.