Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kon


Kon
csendes tag

:D faja remélem a game is jó lesz..

Egytök, kéttök, háromtök, négytök, öttök... nem tökölök öntök!

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem tetszett.
Jó lenne ha egyszer lenne egy film is a Mass Effectből.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Archanon


Archanon
őstag

Jó látni, hogy kis országunk határai még a képzeletbeli jövőben is a helyén állnak. :DDD
Hmm, nem úgy volt, hogy lesz majd Mass Effect film is? Ahogy nézem ezt az élőszereplős videot, talán valóban lehetne belőle egy jó filmet csinálni. Csak hát... Shepard? Reaperek? Bele a filmbe? Hmm...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#4) TazLeacher válasza Archanon (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sephard-re szerintem teljesen jó lenne Matthew Fox, hasonló karakter, mind a default Sephard.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5) sti10p


sti10p
senior tag

Ez az "új" Omniblade nem ismerős valahonnan egy khm... "kicsit"? Segítek: Master Chief... :U

[ Szerkesztve ]

XY

(#6) leviske


leviske
veterán

Szívfájdító a végén azt a dátumot látni.

(#4) jer1cho: Neeeee! Az az ember annyira idegesítő. Meg ha már ugyanazt az arcot úgyse tudják hozni, szerintem Mark Meer volna a legjobb választás.

Bár egy esetleges Mass Effect film szerintem sokkal jobb volna, ha külön szereplőkkel menne. Most a 3. részben felvázolt alap szitu úgyis adná magát, nem kötelező a filmbe Sephard.

[ Szerkesztve ]

(#7) L3zl13 válasza TazLeacher (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mindenki őt hozza fel, de nekem valahogy nem áll össze.

Foxról a korábbi szerepei (részben a Lost) alapján egy ilyen mindent jól megfontoló, lassan reagáló, lassan beszélő, minden váratlan helyzeten elámuló, tej megalszik a szájában karakter ugrik be.

Lehet, hogy képes volna eljátszani Shepardot, de amit eddig láttam tőle, az alapján teljesen idegen tőle ez a karakter.

Aki hülye, haljon meg!

(#8) Archanon válasza TazLeacher (#4) üzenetére


Archanon
őstag

No és ő nem volna megfelelőbb? ;] Matthew már játszott egy sepördöt... Igaz, ott más volt a helyesírás. Shephard. Végül is... Shepard nem olyan idegesítő karakter, mint Shephard. Így talán el tudnék vonatkoztatni, hogy Shephard most Shepardot játsza, és nem Shephardot.

Egyébként szerintem alapvetően Shepit ki kéne hagyni a ME filmből. Bio is aztat mondja, hogy ME3-al Shepi kalandjai lezárulnak. Ugyan utalhatnak még rá a világban, de ő nem igazán lesz már a figyelem középpontjában. Épp ezért szerintem filmben is valami hasonló legyen a helyzet... ha lesz film persze. :U

szerk.: Unmm, izé, a fentebb linkelt talán mégse volna alkalmas. Emiatt. Bár, létezik számítógépes grafika is... Ja, és megelőztek. [Lost kapcsán.]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9) TazLeacher válasza Archanon (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A két linkelt képen ugyan az a fickó van? Tudtam, hogy élő emberről mintázták, de azt nem tudtam, hogy kicsoda, vagy micsoda ő...színész?

Egyébként a film témához:

Persze, nem lenne muszáj a játék történetéhez ragaszkodni, fel lehetne használni csak az univerzumot, de úgy gondolom, hogy egy kicsit felturbózva a játék sztorija is megállná a helyét egy egészestés trilógiában.

Maga a játék története egyébként eléggé hasonló felépítésű, mint a Star Wars Original trilogy.
Az első részben ugye van egy karakter (aki igazából senki), majd kideül, hogy ő lehet az emberiség megmentője, összeszedi a szedett-vedett brigádot, majd véső győzelemre vezeti a csapatot. Persze történet lezárása nem történik meg, csak egy "csata" megnyerése a "háborúból", mégis happy-end-el zárul.
A második epizód ugye jóval komorabban indul, és az egész hangulata nem annyira happy, de a tényállás nem változik, vagyis a főhős világmegváltó szerepe, végül a második rész egy viszonylag nagyobb arconcsapással zárul, nem annyira happy-end-el.
Feltételezem a 3. epizód is követni fogja az SW szériát, amiben sor került a végső összecsapásra, leszámolunk a főgonosszal, és a végén egy világmegmentő, nagybetűs THE END zárócímmel, és hangzatos kis zene-bonával zárul. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) Spancho


Spancho
őstag

Elvileg amúgy lesz film belőle pár év múlva ,talán még pár szereplős hírek is voltak a neten.(most nem keresgélek de tuti olvastam ilyesmit). 2012-13-ra lesz film szerintem ,legalább is akkor azt írták.

Mark Vanderloo -ő az eredeti shepard modell :)

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) L3zl13 válasza Archanon (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Vicces, de az alsó kép alapján könnyebben el tudnám képzelni TIM-nek. :D

Mellesleg ő csak egy modell. Nekem fontosabb, hogy jó színész legyen, mint hogy hasonlítson.

Ami Shepard kihagyását illeti:
A trilógián kívül a többi ME univerzumban játszódó történet nem nyűgözött le. Max annyit értek amik, egy extra körítés a lényeghez.
Úgyhogy nem nagyon tudnék elképzelni olyan ME univerzumban játszódó dolgot, ami annyira érdekelne, mint a játék trilógia története.
Ha pedig ezt a történetet filmesítik meg, akkor legyenek annyira hűek a játékhoz, amennyire csak megoldható. Egy ME filmet úgysem lehet különálló dologként kezelni, minden fölösleges eltérés a játékokhoz képest valószínűleg csak frusztrálna.

Aki hülye, haljon meg!

(#12) Archanon válasza L3zl13 (#11) üzenetére


Archanon
őstag

Igazából a játékok történetének filmbéli megvalósításától azért félek, mert a már több nagy nevet is a "szeretett" Uwe Boll karolt fel, s rendre megszégyenítette őket. De fel lehetne hozni a Prince of Persia-t is. Jó film [persze nem kiváló, de nekem tetszett], de hol hű az eredeti történethez? Olyan kavarodások voltak benne, fölösleges bravúrok, hogy az már fájt. Ha nem akarnak ragaszkodni a történethez, akkor találjanak ki egy teljesen újat. Ellenben, ha megmarad a történet, nem kavarnak össze mindent, még lehetne róla szó.

Egyébként Shepard bácsi a játék kezdetén 27-28 éves ha jól emlékszem... talán 29. Lényegtelen, 30 alatt van. Szerintem ne egy 40 fölötti színész játssza már [bár, itt is fel lehet hozni a mai technológiát].

Amúgy meg... Shepard bárhogy kinézhet, nem? Akár még nő is lehet. ;] [nyehhehe, persze eredetileg hapek.]

jer1cho: Jahm... Egy szó: Hollywood. De azért szeressük.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13) leviske válasza L3zl13 (#11) üzenetére


leviske
veterán

"Úgyhogy nem nagyon tudnék elképzelni olyan ME univerzumban játszódó dolgot, ami annyira érdekelne, mint a játék trilógia története."

Ne becsüld alá a montreáliakat. :) A 3. rész folyamán - miközben az előző részekben felvezetett konfliktusokat kezeljük - feltudnak vezetni néhány érdekes szálat (sőt, azok kezelésével MÁR felvezetnek jó párat). Az, hogy a következő részekben már Shepard nem lesz, nem vonja feltétlenül maga után, hogy a folytatás olyan súlytalan lesz, mint a SW1.-2.-3. része.

(#9) jer1cho: A legviccesebb a dologban meg az, hogy a DA-re is ugyanezt a sémát erőltették rá a második résszel.

[ Szerkesztve ]

(#14) L3zl13 válasza Archanon (#12) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Persze. Uwe Boll neve mindannyiunkat rettegéssel tölt el, és sajnos valószínű, hogy neves rendező nem vállalná be a dolgot, de azért még álmodozhatok nem?

Prince of Persia: Nem hű az eredeti történethez? Mármint melyikhez? Mert volt belőle egy rakás újrafeldolgozás.

Amiket írtam nyilvánvalóan csak a saját véleményemet tükrözik és magam részéről úgy vagyok vele, hogy ha nem a játékok történetét filmesítik meg (mégpedig kiválóan) akkor bár biztosan megnézem és talán még jól is szórakozom, de kicsit mindenképp csalódott leszek.

Aki hülye, haljon meg!

(#15) L3zl13 válasza leviske (#13) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az igazat megvallva 2 téma van amit még valamelyest el tudnék fogadni.
Vagy valamilyen előzmény sztori. Marsi Prothean romok és a charon relé felfedezése pl, esetleg a first contact war.
Vagy valamilyen jó pár évvel a játék eseményei után játszódó történet.

Aki hülye, haljon meg!

(#16) Findzs


Findzs
addikt

szép a bemondó csaj 0:58 -nál :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#17) DrTroglodyte válasza TazLeacher (#9) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Nagyjából az ókor óta minden második monda/rege/mese ilyen felépítésű :)

(#18) Motion_Blur válasza Findzs (#16) üzenetére


Motion_Blur
félisten

látom nem csak téged is megragadott a lényeg :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19) TazLeacher válasza DrTroglodyte (#17) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom...nekem nem rémlenek nagy hírű trilógiák a ókorból, bár akkor még nem volt netem, így lehet lemaradtam erről arról. Utána meg jött az a sok háború, meg az a harcos középkor, akkoriban nem értem rá ilyenekkel foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.