Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Csak jönne már a 2 :Y :DDD

(#2) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Ez így nagyon jó lesz. Így ha többször ki akarnánk akasztani az első két részt is végig lehet vinni, hogy más legyen a harmadik vége.

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#3) whiz


whiz
aktív tag

Huh, ez nagyon komolyan hangzik, hogy továbbvisszük a történetet, de ilyet még nem nagyon láthattunk játékban (én legalábbis nem tudok róla). Kíváncsi vagyok, hogyan sikerül megvalósítani.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#4) Peat;)


Peat;)
veterán

Ezt mióta lehet tudni hogy nem kéne letörölni a mentéseket?! Végigvittem az egyet, nem elaprózva, de akkor még csak memkátyám volt a konzolhoz így lehet buktam a dolgot. Pc-n is sokan (gondolom) letörölték a végigjátszás után mindenestül. Szóval ezt így nem értem, magában az első részben kellett volna egy üzenet a végigjátszásnál, hogy hagyd meg ember...

(#5) PowerBuldog válasza Peat;) (#4) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Már minimum 1 éve lehet tudni, hogy ez így lesz. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) iZed


iZed
aktív tag

kivancsi vagyok hogy lesz megmagyarazva hogy mostmar tolteni kell a puskakat. az elso reszben mindig elolvastam a kodexet, nyilvan az uj puskaknak is lesz kodex-bejegyzese.

(#7) Thodeus válasza iZed (#6) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nem tudom mi bajuk volt az overheattel. Most elég hülyén veszi ki magát, hogy megint visszatérünk a jő öreg lőszerpumpálós korba.

(#8) PowerBuldog válasza Thodeus (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az alap fegyverek most is végtelenek lesznek. (Pisztoly, shoti stb) De ami nagyobbat szól, oda kell majd ammo.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) Peat;) válasza PowerBuldog (#5) üzenetére


Peat;)
veterán

Több mint egy éve játszottam végig. Így jártam. Na meg aki nem olvas híreket és nem fan az is így jár ezek szerint, hogy ezt nem a játékba rakták bele. Biztos nehéz lett volna két mondatot leprogramozni. Ha benne van akkor elnézést és én voltam figyelmetlen.

(#10) Thodeus válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Valamelyik videoban az assault rifle is zabálta a lőszert ahogy láttam és az úgymond alapfegyver.

(#11) PowerBuldog válasza Thodeus (#10) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az e-havi PCG-ben ezt olvastam. Meglátjuk, hogy pontosan hogy is lesz akkor.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12) Lui04 válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


Lui04
aktív tag

Minden fegyvert tölteni kell majd, de nem lőszerrel. A túlmelegedés megmarad csak más lesz a formája. Egy Thermal Clip-nek nevezett dolgot kellesz cserélgetni, ami azért kell, hogy elszívja a fegyver hőjét. Ez univerzális lesz, vagyis minden fegyverhez ugyanaz kell majd.

(#13) Ari18 válasza Lui04 (#12) üzenetére


Ari18
őstag

Értem én, csak miért nem volt jó, ahogyan az első részben oldották meg? minek kellett változtatni...

[ Szerkesztve ]

(#14) Thodeus válasza Ari18 (#13) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Gondolom kicsit intenzívebbé akarták tenni a harcot azáltal hogy lősz amíg van mit :D

(#15) Ari18 válasza Thodeus (#14) üzenetére


Ari18
őstag

:D

Bár, ha lőszert is olyan "nehéz" lesz szerezni, mint az egyben pénzt, akkor nem téma.

[ Szerkesztve ]

(#16) Lui04 válasza Ari18 (#13) üzenetére


Lui04
aktív tag

Casey Hudson azt mondta, hogy azért rakták bele ezt a rendszert, hogy egy kis feszültséget adjon a játékélményhez, az ember gondolkodjon is az akción, tervezze meg az ellenség likvidálását. A "lőszer" pedig a leölt ellenfelektől fog származni, ebből következtetve pedig lesz belőle elég. :D

(#17) Ari18 válasza Lui04 (#16) üzenetére


Ari18
őstag

Ha feszültség kell felrakom legnehezebbre azt kész. Na mindegy köszi az infót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.