Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Ezért szvsz kár volt "új" motort fejleszteni. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Oké, látványra semmi lényeges eltérés :D

(#1) Def26: Az ME3-nál szvsz lesz különbség, de itt az ME2 PS verziójánál ez csak a beetetőduma része volt.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Hát én semmi eltérés nem látok. :N

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#4) ittakary válasza Pickle Rick (#3) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én sem vettem észre semmit, pedig direkt kitoltam fullscreenre...

(#5) heihachi


heihachi
addikt

Komolytalanok ezek az összehasonlítások, itt egy rendes, ha valakit érdekel is a téma.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#6) pzstm


pzstm
titán

legalább 2 anyja van annak, aki valami különbséget itt szemmel felfedezett. Nekem olyannak tűnt mintha egy videó lenne, bal alul PS3 logóval jobb alul meg xbox360-al..... :U

(#5) heihachi:

Esküszöm ezen sok helyen az xbox verzió élesebbnek/szebbnek tűnik :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Def26 válasza heihachi (#5) üzenetére


Def26
félisten

Boxon sokkal komolyabbak az árnyékok. (képek alapján)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) pzstm válasza Def26 (#7) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. Ez a másik dolog ami feltűnt. Volt ahol PS3-on nem is volt árnyék :F :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) Sanya


Sanya
nagyúr

nagyban

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) Morden24 válasza Sanya (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát így sem jobbabb :B

Sectumsempra - For Enemies

(#11) pzstm válasza Morden24 (#10) üzenetére


pzstm
titán

meg a cikkben szereplő videót eddig is ki lehetett rakni ám full screenbe, ha a jobb alsó sarkába klikkeltünk.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) mindfreak


mindfreak
őstag

A fény-árnyékok jobbak, de a karakterek és a tér nem részletesebb. Sztem is a ME3-ban jobban fog mutatni. Mondjuk eddig sem a grafikáért szerettük a Mass Effectet. Szerintem. :)

(#13) pzstm válasza mindfreak (#12) üzenetére


pzstm
titán

nemár...neked fontos a játékélmény meg a sztori is?? :Y

És mi lesz a 3dmark pontokkal? ;] :P :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#14) Sundesz


Sundesz
őstag

PS3-on új bevilágítási rendszert alkalmazott a BioWare, nem a véletlen műve, hogy tök máshogy néznek ki az árnyékok a két verzióban. Ezen kívűl nincs sok különbség.

Hörcsög Powa'

(#15) Kanczy


Kanczy
veterán

Annyi különbséget láttam, hogy a PS3-nak kicsit élesebbek a színei... :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#16) elithun válasza pzstm (#6) üzenetére


elithun
őstag

Mindkettőre +1.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#17) AXisBOLD válasza pzstm (#6) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:D lájkolnám az első mondatod, de ez nem az az oldal

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#18) Góliát


Góliát
senior tag

Mit kell nézni? Lehetséges, hogy nem látok a szememtől. :U

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#19) Televan74


Televan74
nagyúr

Szerintem hülyeség ez az egész összehasonlítás. Régóta lehet látni, hogy a két konzol kb. ugyanazt tudja.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) Morden24 válasza Televan74 (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Amúgy én sem értem, miért erőltetik az ilyen összehasonlító videókat. Olyan, mintha a tükörképednek akarnád bemagyarázni, hogy másképp néz ki, mint te. Leszámítva persze, amikor sikerül a színeket kicsit elállítgatni, és akkor valóban van valami különbség ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#21) Hiftu


Hiftu
senior tag

Hát igen, a képek alapján is csak annyi látszódott, mintha a 360-on elb@szták volna az árnyékokat. De ettől a PS3-nak nem adnék plussz pontot.
(Ha esetleg javított verzió ment a PS3-ra, akkor attól az még überfejlesztés, csak bugjavítás.)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#22) Löncsi


Löncsi
őstag

PC-n a legszebb!!!

Jah, izé, ez nem az fajta cikk. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#23) Sanya válasza pzstm (#11) üzenetére


Sanya
nagyúr

a 30"-os munkahelyi monitoron így jobban futik, ha kiraktam nagyba, elég szemcsés volt

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Nem értem, miért vártok különbséget, hiszen ahhoz, hogy valami komolyabb különbség legyen új textúrákra és modellekre lenne szükség...semmi értelme ennek az összehasonlításnak. :W

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#25) Воланд


Воланд
titán

Én sem láttam semmi különbséget.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) Spectrum válasza M3Ny3'T (#24) üzenetére


Spectrum
aktív tag

Azért vártunk (volna) különbséget, mert a ps3-as verzió kampánya folyamatosan azt hangoztatta, hogy ez mennyivel királyabb lesz a boxosnál, mert ez már bizony a harmadik rész next-gen-hiper-mega motorjával lesz újraírva, nem pedig egyszerűen lefordítva. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Szerintem amit Heihachi linkelt , ott jobban látsztódik a screenshotoknál a különbség, ahogy látom jobb a ps3.

(#28) elithun válasza Ateszzero (#27) üzenetére


elithun
őstag

Nekem pedig éppen az látszik, hogy az Xbox360-on a szebb.
A legtöbb képnél az látszik igazán, hogy a PS3-on más irányból van a megvilágítás, más eltérés nekem nem volt szembetűnő.
De ez a két kép számomra mindent eldöntött:
XBOX360 PS3

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#29) Ateszzero válasza elithun (#28) üzenetére


Ateszzero
őstag

Neked is igazad van , de nekem is. Az új motor miatt a fényekben láthatjuk a legtöbb különbségeket. Az Xbox360 sötétebb , de kontrasztosabb képet ad. Azért még nem biztos hogy az a jobb és szebb.

(#30) elithun válasza Ateszzero (#29) üzenetére


elithun
őstag

:K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#31) pzstm válasza Sanya (#23) üzenetére


pzstm
titán

ó hogy a fene egyen meg a 30"-oddal... :DDD

Én meg vakuljak meg 2x21"-on a melóban. Nah fel is iratok már magamnak az orvossal 2x30"-t ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32) Polllen


Polllen
nagyúr

Hát igen... ha már a vas lerágott csont, nincs más, mint a bi-bi ezen 3 pixellel több van... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.