Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Mintha lett volna napközben hír arról, hogy felkerült már torrentre, lehet ezért hozták előre a megjelenést

(#2) Xirtam


Xirtam
veterán

Múltkor meg a Sony rakot ki véletlen egy filmet Free-re! Érdekes ezek inkább reklámok mint bakik Sony és Microsoft részéről! :U :U

(#3) infectedmann


infectedmann
őstag

Gonodolom ez ránk nem fog vonatkozni? :D Főleg az gyűjtői kiadásra ami amúgy is 1 hét csúszással jelenik meg a simához képest. Mindegy, addig legalább végigjátsszom az első részt.
Amúgy a játékot feltörőkben legalább annyi gerinc lehetne, hogy a megjelenés után pár nappal adják ki a feltört verziót.
Én is előrendeltem a Mass Effect 2 gyűjtői kiadást, de eskü megfordult a fejemben, hogy ha a kalóz verzióban benne inkább megszerzem azt, hisz jogosan vagyok felháborodva mivel úgy gondoltam előbb fogok vele játsszani mint aki "lewarezolják".

Remélem az új AvP game esetében nem lesz ilyen mert az is elő van rendelve.

[ Szerkesztve ]

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

[link]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Napnál is világosabb miért hozták előre a megjelenést.

I am having fun staying poor.

(#6) Mans20


Mans20
addikt

Már tegnap óta lehet kapni az 576 ba,ma vagy holnap meg a cdgalaxisba.

(#7) csutkaa válasza infectedmann (#3) üzenetére


csutkaa
senior tag

Vasárnap én már láttam az 576 üzletben nem tudom hogy került ki, de kint volt és meg is lehetett venni :D

Mans20: te olvasod a gondolataimat?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Morden24


Morden24
nagyúr

Remélem ez egyben azt jelenti, hogy a webshopom is korábban kap belőle, és akkor van esély rá, hogy a nyamvadt magyar posta kihozza a héten. :))

És mellesleg azt is remélem, hogy ez az ingyenélők miatti gyorskiadás nem fogja azt eredményezni, hogy várhatunk egy hetet a patch-re, mert valami totál szar a játékban... :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#9) CriticalHit válasza infectedmann (#3) üzenetére


CriticalHit
őstag

a warez addig mindig is gyorsabb lesz, amig lesz igeny es kereslet a lopott jatekokra

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#10) boeing válasza CriticalHit (#9) üzenetére


boeing
senior tag

Ez igy van sajnos,de hogy a fenébe tudják megszerezni előbb. :F

(#11) Derrewyn válasza Morden24 (#8) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Miért lenne bármi is "totál szar a játékban"? Az, hogy a rég elkészített és forgalmazóknak napok óta kiszállított játékok kicsit előbb kerülnek a boltok polcaira, nem változtat azon, hogy mi van a lemezen. :)

Egyébként valószínűleg egy ilyen kiadást másoltak le és törték fel.

#10 boeing
Gondolom egyértelmű a válasz a kérdésedre, egy forgalmazónál dolgozik/haver a hacker. Ennyi.
Nem kunszt megszerezni egy játékot pár nappal előbb, ha van ismeretséged.

[ Szerkesztve ]

(#12) ollie válasza boeing (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A forgalmazók akár 1-2 héttel a megjelenés előtt megkaphatják a játékot, és akkor már nem nehéz lenyúlnia egy alkalmazottnak.

***

(#13) jahrn válasza Morden24 (#8) üzenetére


jahrn
senior tag

Valoszinu h lessz peccs hamarosan, sokfele panaszkodnak h 64 bites Windows-on elegge instabil a game.
Btw, ha vki mar atvette a peldanyat es jatszik vele, kuldhetne egy PU-t arrol h Kasumi most benne van-e a jatekban vagy sem

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.