Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Hm, jók ezek, jöhetnek.

Bár kicsit olyan-alibi DLC-k. Jobban örülnék, ha lennének apró kalandok, mellékküldetések, persze ingyenesen. Nyilván nem kell egy Bring down the Sky-szintűnek lennie, ami új helyszínt ad a játékhoz, meg ilyenek, de apróságok (mint amilyen a Normandy Crash Site is) szerintem simán bele kéne, hogy férjenek.

(#2) Vistaboy: Naná, jöjjenek csak az új tárgyak meg dizájnelemek is, engem az sem zavar, ha jön egy-két tucat casual wear, aminek semmi tulajdonsága/jelentősge, csak annyi, hogy milyen göncben van a Normandy-n Shepherd :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Vistaboy válasza Morden24 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Később lesz még több is, ameddig ingyenes, én minden apróságnak örülök. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Felőlem is annyi baromságot találhatnak ki amennyit akarnak, addig amíg azt ingyenesen teszik. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Szirti


Szirti
tag

Én sajnálom, hogy kivették a lootolást a 2 ből. Az első részben imádtam a sokféle felszerelést, a különböző tulajdonságú stukkereket variálni a karakterek között. Ezekkel a DLCkkel próbálják most pótolni?

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#5) kgergo23


kgergo23
tag

meg mindig nem vehettem at a jatekom :((( basszus, elorendelem, mult het kedden szolnak megerkezett, visszaszoltam okes, meg azon a heten atveszem.erre az egyik barom elado, eladja, mert vmi haverjanak kellett, engem meg elkezd oszatni...ugy kellett bemutatkoznom, hogy bocsi mar en vagyok a vasarlo, en miattam alkalmaznak te gyoker...talan a heten meglesz mar vegre, a masik elado srac normalis volt... :F

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#6) Fortissimus válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Fortissimus
őstag

igy van, oruljunk mindennek ami ingyen van ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.