Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Zöld izé... válasza hallador (#1) üzenetére


Zöld izé...
csendes tag

Sziasztok.

hallador kolléga, bár nem az ominózus alkatrészhez függ, de csatlakoznék hozzád az itthoni dolgokkal kapcsolatban. Csak nagy vonalakban: Samsung notim van és memóriát akartam bővíteni. Próbáltam hasonló paraméterekkel lévőt keresni mint ami már van a gépben. Szóval épp a városban volt dolgom, ezért be is ugrottam egy kisebb boltocskába ami az utamba akadt (Budán a Kolosy tér közelében) Mondom mit szeretnék. Az eladó azt mondja, felejtsem el mert Samsung memóriákat nem lehet kapni és ők is hébe-hóba kapnak valamihez grátiszba. Valamint ilyen speciális típusjelzésűt mint (CL9!) az életben nem fogok találni. Azt hittem csak ugrat az ipse, de nem. Még ő nézett engem hülyének! Nem is értem hogyan lehet ilyen boltban valaki eladó ezzel a tudással és hozzáállással. Másik nagy ismert kereskedőnknél percekig hallgattam az eladót mennyire sz@rok a Samsung memóriák és vegyek inkább mást, persze jóval drágábban. Végül a (Hardver Aprón!) szereztem szinte fillérekért hajszálra pontosan ugyanolyat mint ami már volt. Azóta is vígan ketyeg a gépben. A másik meg kint Néztem egy komolyabb gamer laptoppot (csak a kíváncsiság végett). Átszámítva úgy 900 ezer környékén van az ára, persze itthon is beszerezhető, de itt már 1,5 milla a végösszeg. Tudom mindenféle áfa meg ez az rámegy, de azért ez komolyan vicc és azért Svájc nincs olyan messze.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.