Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Jakesz válasza Wesder (#50) üzenetére


Jakesz
őstag

Vérfanboyok mindenütt vannak, játék, film, zene, okostelefon, stb témában is, akiknek szó szerint lelki traumát okoz, ha az általuk kedvelt dologról akár csak egy minimális rosszat is mondanak.

(#52) markknight


markknight
veterán

Az tény, hogy az egész Arkham körbe lett másolva, de legalább működik. Haveromnál volt szerencsém kipróbálni, tényleg magával ragadó játék, kiváncsi leszek meddig jönnek hozzá DLC-k.

(#53) #92006144


#92006144
törölt tag

Az első oldalon szereplő videóból nekem is a batman ugrott be, de ahogy elnézem, ezzel nem vagyok egyedül. Ettől még lehet nagyon jó játék, ahogy crysis 2 multija 1:1-ben cod4 másolat volt, és valószínűleg pont azért rajongtam érte.

[ Szerkesztve ]

(#54) b. válasza #20844032 (#43) üzenetére


b.
félisten

Én is ugyan ezeket gondolom,kb. annyi , hogy szerintem nem középszerű, inkább átlagosan jó vagy ilyesmi. De egyébként nem mertem leírni a nagy ajnározások közepette. :DDD :DDD Tisztességes iparosmunka a cucc,de szerintem majd akcióba beugrik hozzám, épp elég volt 2 óra a a gyerkőc gépén vele.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#55) Persie12


Persie12
aktív tag

Sajnos nem tudom komolyan venni amit mondasz. Az írásod alapján, ez inkább gúnyolás mintsem rendes vélemény. Egy odaszúrás a "hype" - nak. Moby ezt neked szántam, csak rossz gombot nyomtam a válasznál és nem a te neved adta be

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#56) .LnB válasza b. (#54) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a CoD-ot meg előrendeled mindig alapból. Erről meg azt írod, hogy középszerű, átlagos és tisztességes iparos munka. Hát, hogy is van ez?

Az oké, hogy nem jön be mindenkinek. De ez a játék az idei év egyik legjobbja. Elöljáróban én se gondoltam ezt róla, de játszva egyértelművé vált számomra. Nagyon szórakoztató játék, rengeteg tartalommal, kimagasló minőséggel, és ahogy kinéz..

Moby kritikája meg érdekes. Túlzásnak vélem, csak az indítékot nem értem. Aztán lehet, hogy tényleg így gondolja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) Yodamest


Yodamest
addikt

Én annyira nem vagyok behypolva erre, majd egy leárazásnál megveszem, de az biztos hogy nagyon jó játék lehet. Az insomniac kapcsán minden játékot feldobtatok már, érdekes egyedül a legjobb játékukat a Spyro sorozatot nem említette senki. (spyro 1-2-3) A remasterje pedig jön még idén, na az odafog baxni rendesen.

Ez a pókembör jól meglett csinálva, lényegében kimaxolták a benne rejlő potenciált, ezt egy fejlesztő csapat sem csinálta volna meg jobban ebben biztos vagyok. Viszont maga a zséner akinek nem jön be azzal nem lehet mit csinálni, én is attól félek bármennyire jó a lengedezés meg minden egy 5-6 óra után megunnám, mint a batman játékokat is anno.

(#58) logitech1


logitech1
tag

Grafika az nagyon jó lett.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#59) b. válasza .LnB (#56) üzenetére


b.
félisten

Figyu,értelmezd mit írtam. Azt írtam,, hogy szerintem nem középszerű, mint Moby írta, hanem átlagosan jó.( Azaz többnyire jó amit eddig láttam belőle)
Én szerintem messze nem az idei év legjobbja,mert szerintem a GOW és igen, az Unravel 2. számomra.
Ezt a COD haterséget meg engedd el a részemről+ ezt a lenéző stílust, szerintem nem szoktam veled így kommunikálni egy csatornán sem.Nem érdekel kinek tetszik, kinek nem, kinek mi a véleménye,de ne ez legyen már a " negatív felhang " a részedről, hogy én előrendelem a BO 4. részét..
Szerintem se neked se senkinek nincs köze hozzá milyen játékot rendelek elő és mit szeretek. Rohadtul nem vagyunk egyformák, és hadd én döntsem el számomra mi szórakoztató és mi nem.
COD Ww2 be beletoltam 800 órát élveztem, jó volt, mert kikapcsolódtam és erre van szükségem 12 óra munka után.
Igazi fancy dolog ma utálnia COD-ot,pedig inkább az gáz, mikor valaki elvből utálja és lenézi, pedig tele van tartalommal és minden hibája ellenére élvezhető, játszható.
Zombi mód megütötte a BO3 színvonalát, ami nem kis dolog.Haverokkal azt toltuk a legtöbbet,orditozva és végigugrálva, mint a gyerekek. Míg egy kívülálló nem is tudja miről beszélünk, közben azt gondolom hogy bárcsak több játékban lenne ilyen élvezetes és szórakoztató mód és pálya rendszer, mint a COD zombi módjában.

Pókember is biztos az lesz, de nem szeretem a nyílt világú, szabadon mászkálós térképes játékokat, ha sztoriról van szó, és éppen ezért majd megveszem magamnak is, mikor olcsóbb lesz és nem fogom sajnálni, ha éppen kipróbálom( ami már megvolt) és félreteszem.
2 óra játék után nem érzek késztetést arra, hogy folytassam. Jó volt meg minden, majd egyszer.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#60) .LnB válasza b. (#59) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, nézd meg milyen korán reggel volt mikor írtam. :D Bocsánat!
A többit meg nem írtam lenéző stílusban, úgy értelmezd mint az eddigi piszkálódásainkat. :) Ha neked írok COD témában, az mindig csak szurkálódás, ezt már írtam korábban is.

szerk.: Most nézem, hogy reggel nem használtam smile-kat. My bad.. :( Kellett volna. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61) Xaels


Xaels
félisten

A végére értem a sztorinak. A maga nemében egyedülálló volt, sokkal jobban fel volt építve mint bármi ennek a Hősnek az előéletében. Remekül dolgoztak a klasszikus ellenlábasokkal. A karakter újra a szívemhez nőt a játék végére, meg más is de nem akarok spoilerezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#62) b. válasza .LnB (#60) üzenetére


b.
félisten

Na ja nem jött át a "humor "része . :DDD peace :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#63) Deck válasza b. (#62) üzenetére


Deck
titán

Megkéne becsülni a jó single player játékokat és elfogadni, hogy mindenkinek más az ízlése. Na meg persze leszokni arról, hogy ez azt az meg amazt másolta. Ez csak egy gondolat, nem neked szól közvetlenül :) Amit élvezel és szórakoztat az jó játék. Amúgy a cod-hoz kapcsolódóan én szeretem a black ops 3-at de a világháborús téma miatt az újabbak nem jöttek be. Peace ;)

PS5

(#64) b. válasza Deck (#63) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek mindennel amit leírtál.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#65) markknight válasza b. (#64) üzenetére


markknight
veterán

Instagramon vannak videók, hogy konkrét jelenetek vannak kimásolva az Arkham széria darabjaiből. Tényleg sok a másolás, engem is zavar, de inkább ez legyen minthogy kapjunk megint egy űberfos Pókember játékot, mint ahogy azokat évekig kaptuk. Meg az miatt savanyú a szőlő, hogy instantba kellett egy PS4-et vennem, mert a Sony behúzta magának ezt a globális karaktert. Az oké, hogy a saját szarjaik csak az ő gépükre jelennek meg, de valamit léphetne az MS vagy a Marvel.

[ Szerkesztve ]

(#66) Bad Pritt válasza markknight (#65) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pókember karakterének jogi helyzete jelenleg a kvantumfizika egyszerűségével vetekszik, de amilyen bénán kezelték a Pók filmeket az elmúlt években, annyira okosan használták végül a karakterhez kapcsolódó jogokat: ha már a filmek nem ütöttek, a saját játékplatformjuk pedig alkalmas egy ilyen játék sikeressé tételére, ezért ezt exkluzívvá tették, míg a filmes Pókot odaadták a Marvelnek, helyette a legnagyobb, hozzá kapcsolódó karakterekre fognak fókuszálni a vásznon. Ebből lesz idén a Venom, majd a Morbius. Ezek amúgy elég rizikós lépések voltak, de ha a Venom siker lesz, akkor bejött mind a három.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67) Xaels válasza Bad Pritt (#66) üzenetére


Xaels
félisten

Ott lesz év végén az animációs film. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#68) Bad Pritt válasza Xaels (#67) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, én is mondtam már korábban, hogy az lesz talán az áttörés végre. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69) NandorHUN válasza Xaels (#67) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én már a fekete Supermant várom, meg ázsiai transsexualis Batmant.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#70) PowerBuldog válasza NandorHUN (#69) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Miles Morales pont fekete, de már 2011-ben Pók bőrbe bújt. :) Mellesleg van szerepe a játékban is. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#71) Bad Pritt válasza PowerBuldog (#70) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem más az, amikor az eredeti közegében, az eredeti történet szerves részeként és amúgy jól beépítve van egy új karakter, aki fekete, ázsiai, más nemű, mint mikor egy 80 éve változatlan archetípusú ikont akarnak egy teljesen más karakterré változtatni.

Ebben amúgy a Marvel mostanában jó, legalábbis szerintem. A női Iron Man, női Thor jól integrált karakterek lettek, Miles Morales egyenesen kíváló lett, ezeket a vérfrissítéseket remekül kezelik arrafelé. Ez a Superman szenvedés nevetséges a Warner részéről, teljesen hiteltelenek lesznek a rajongók szemében.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#72) Xaels válasza Bad Pritt (#68) üzenetére


Xaels
félisten

Venom film PG-13-as besorolású lesz :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#73) Bad Pritt válasza Xaels (#72) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olvastam, még nem tudom mit szóljak, az egész film eddig elég ambivalens számomra, Hardy pluszpont, az egész hangulata erősnek tűnik, de pl a CGI nem túl erős, meg ez a PG-13-azás is baklövés lehet. Meglátjuk, tuti elsőnapos, mert Venom, de már vannak fenntartásaim. Ja meg kíváncsi leszek, tényleg lesz-e Pókember cameo. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#74) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Ez egy k**va jó játék!!! :DD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.