Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

" ilyennel akarod tölteni a következő 300 játékórádat?" - Igen. A Death Stranding, a Red Dead 2, a Days Gone és a Last of Us Part II után.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha aránylag tetszett a Beta elakarom én ezt olvasni? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Részemről maradok a Division 2-nél, illetve nextgenen majd a Destiny 2 Game Pass-ban. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#4) Bad Pritt válasza dreampage (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1

Aztán jövőre a Gotham Knights reményeim szerint úgy leiskolázza majd ezt is, mint a huzat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"(Kivéve Amerika Kapitányt, akiről a dráma kedvéért el kellene hinni, hogy elpatkolt a balesetben, és így csak véletlenül szerepel főhelyen a borítón…) "

Ez amúgy akkora fail volt már korábban, hogy csak na. :D Ezzel kb elspoilerezték a játékot.

Live-Die-Respawn

(#6) Bad Pritt válasza oriic (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát mondjuk nem kell messze menni, hogy hasonló fail dolgokat lássunk. :D
(Infinity War, majd bejelentik a Spider-Man 2-t és Black Panther 2-t.)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) oriic válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MCU-t direkt nem hoztam fel. :D Kezdetben ugye én azért nem akartam ezt a játékot mert hozzájuk voltam szokva. Aztán megvettem mégis, de végül nem bírtam végigjátszani. Pedig Kamal amúgy simán megérdemelne saját játékot.

Egyébként ennek a játéknak egy sima single player sztori játéknak kellett volna lennie mindenfajta lootolás meg side questek nélkül.

Live-Die-Respawn

(#8) Bad Pritt válasza oriic (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem annak indult. Nem játszottam vele sokat, de annyira inkoherens az egész élmény, hogy teljesen azt éreztem, egy fejlesztés alatt álló játékot ollóztak össze egy ilyen live service ötlettel és erre esett a választásuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) Plazmacucci válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Sztem IronMan játéknak indult. Egyetlen kidolgozott játékmenettel bíró karakter.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Bad Pritt válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt azért nem hiszem, mert akkor nem vettek volna meg ennyi jogot Square-ék, elég lett volna Iron Man és a hozzá kapcsolódó néhány karakter.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) Plazmacucci válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ez az. Nekik egy megalomán de közben semmiben sem egyedi loot and shoot fos kellett egy "hétköznapi" játék helyett.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) Renok


Renok
senior tag

Köszi a tesztet.
Már az első videók alapján érezhető volt, hogy gyenge lesz az eredmény. Sajnálom nagyon.

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Kicsit sokallom azt a 45 pontot. A pók DLC-vel kb érhet ennyit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Még mindig a Lego Marvel Superheroes a legjobb játék a témában? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.