Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) maross válasza DeFranco (#23) üzenetére


maross
veterán

Koszi!!! :C .

Te jo eg mit mutat 6 kommenttel es 3 evvel ezelott az a merleg, biztos hogy rossz :DDD . Azota mar meggyozodtem arrol is hogy harom szamjegyet is ki tud jelezni,mar-mar zavart hogy milyen okos. Ket napja 98.9 kg-rol inditottam a startot rovidnadragos szerelesben, most gyult ossze annyi erom a csokkeno melo es a novekvo gyerek mellett, hogy belevagjam a fejszemet egy fogyokuraba. Cél a 85kg, ha nem szól kozbe a gyomrom, ami rakoncatlankodni szokott neha (mellesleg ki kene vizsgaltatni valami fizetos helyen, az elozo x évvel ezelotti probalkozasom az allam terhére mérsékelt kudarcba fulladt).

Terv: lenyegesen kevesebb kaja, alaposan szurve (ertsd lehetoleg sok feherje, keves mas). Heti egy squash, napi 7-15perc futas es 15-30 perc biciklizesbol ami osszejon. Allokepessegem 0, remeljuk egy honap mulva nem erzem ugy 4 perc futas utan hogy ki akar ugrani a tudom az aszfalton rangatozo vadlimra.

Mai kaja, bar altalaban a pori kimarad es sonka van helyette (muszajbó' ettem, kulonben megromlik, en itt aldozat vagyok :O ). Most nezem egy repa lemaradt, +40kcal.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.