Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) maross válasza gaborbol (#8) üzenetére


maross
veterán

Orulok neked, tenyleg. Lehet eljon meg a nap, mikor en is raszanom magam egy ilyen merteku eletstilus valtasra, de ez azert nem kis project. Tudom hogy napi 10 ora munka, es 2 ora utazas mellett is meg lehet csinalni, de azert ez marha kemeny dolog. Egyelore maradok a kis dolgoknal, szerintem az a harom ora mozgas is jot fog tenni. Amikor lefogytam, akkor is kb heti 3-4 orat mozogtam, jo volt, kellett. A lustasagomra ratett egy lapattal, hogy fel eve a terdem megadta magat, es naponta parszor elkezdett fajni (nem kicsit), minimalis eroltetesre (pl lementem a lepcson). Most ugy tunik rendben van, ket hete voltam egy edzesen, direkt csinaltam par guggolos gyakorlatot, azon kivul hogy harom napig izomlazam volt kb 15 perc mozgastol, szerencsere mas nem jott elo, ennek nagyon orultem. Remelem ez igy is marad.

Konkretan kituzott kilo nalam se cel (a 82 a multkori fogyas miatti becsles), eleg az ha nem reped meg a tukor ha belenezek. Lehet azt latni, mikor eleg, nem akarom en betegre fogyni magam, csak jol szeretnem erezni magam a boromben.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.