Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Kár, hogy relatíve drága a játék :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) vhunor válasza Kanczy (#1) üzenetére


vhunor
őstag

Minden centjét megéri, kategóriájában magasan a legjobb. Nálam 10/10, hasonlóan vagyok vele, mint anno a Bastionnel voltam - minden fejfájás nélkül adnék neki év játéka címet. Első végigjátszása 13 órába telt, a legtöbb csillió dolláros nem-rpg szóló játék nem tud ennyit felmutatni ma.

(#3) BomiBoogie válasza vhunor (#2) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sosem voltam platformer rajongó, ezt megvettem a jó értékelésekre figyelemmel... tökéletes irányítás, pörgös, de nem lehetetlen játékmenet, az összes acsit megszereztem, pedig nem szokásom ilyesmire hajtani. 29 óránál álltam meg.

Igen, hogy relatíve drága, de most már egyre gyakrabban szerepel akcióban is, 50% többször volt már.

(#4) #57919488 válasza BomiBoogie (#3) üzenetére


#57919488
törölt tag

Én meg egyre inkább visszatérek a platform játékokhoz mert egyrészt azokon nőttem fel másrészt meg nem igazán tudtam még bennük csalódni (ellenben a sok mostani túlreklámozott szeméttel :(( )

(#5) vhunor válasza BomiBoogie (#3) üzenetére


vhunor
őstag

Én is tervezem, hogy újra végigjátszom nehezebb fokozaton.

Amúgy január végén kuponnal 5 dollárért hozzá lehetett jutni az Amazonról a Microsoftos csomagban (amiben volt még a Deadlight és az Insanely Twisted Shadow Planet is).

(#6) Kanczy válasza vhunor (#5) üzenetére


Kanczy
veterán

Gondolom ilyen kuponok már nemigen vannak a piacon :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) BomiBoogie válasza Kanczy (#6) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A nyári akcióban szerintem benne lesz. :K
Itt még a DLC-ért is hajlandó leszek teljes árat fizetni.

(#8) fery02


fery02
addikt

Aki akar Ranglista pontszám-harcolgatni, az nyugodtan vegyen fel barátnak. :)

Privátban megadom mindenkinek a Steam elérhetőségem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.